Barcelona: Guardiola egy évet kihagy, majd topválogatott kispadjára ül?

2012.04.28. 10:37
Címkék
A Brescia elnöke, Gino Corioni a Tuttomercatowebnek elmondta, hogy Pep Guardiola beszélt neki a terveiről. A sportvezető szerint az FC Barcelona nyáron leköszönő trénere egy évet ki fog hagyni.

„Azt mondta, hogy szeretne egy évet kihagyni. Ő nagyon okos ember, és rájött, hogy négy év után már nincs semmi, ami motiválja. Nyugodtnak és normálisnak látszott. Szerintem egy éven keresztül nem vállal majd újabb munkát, legalábbis nem dolgozik majd egyik csapatnál sem. Később pedig egy topválogatott irányítását szeretné átvenni″ – mondta Corini.

Mint ismert, Guardiola 2003 és 2005 között a Brescia alkalmazásában állt, mint játékos, ezért továbbra is szoros kapcsolatot ápol a klubbal. Ezért is tudhat a terveiről, vagy legalábbis az elképzeléseiről sokat Corini.

„Tito Vilanova? Nem lepett meg a kinevezése, mert szerződésben állt a Barcelonával, és klubon belül keresték a megoldást. Nem hinném, hogy ez a váltás gondot okozhatna a csapatnál, amely Guardiola irányítása alatt a legjobb futballt játszotta a világon″ – tette hozzá már az utódról Corini.

Legfrissebb hírek

Áprilisban shotokan Eb-nek, májusban a Bornemissza Emlékversenynek ad otthont Eger

Ökölvívás
1 perce

Heti légiósprogram: városi rangadó vár a Liverpoolra

Légiósok
4 perce

A belga élvonalban is bizonyítani akar a Kortrijkkal fissen feljutott Dénes Vilmos

Minden más foci
23 perce

Női hoki-vb: ismét győztek az olaszok

Jégkorong
1 órája

Ousmane Dembélé és a PSG egyelőre nem akar szerződéshosszabbításról tárgyalni

Francia labdarúgás
1 órája

Nem számított rá, mégis ezüstérmet szerzett a Császta Trail-en

Csupasport
2 órája

NHL: századik meccsét vívta egymás ellen Ovecskin és Crosby

Amerikai sportok
2 órája

Superliga: Metaloglobus–Csíkszereda

Minden más foci
2 órája
Ezek is érdekelhetik