Primera División: Mourinho ellen vizsgálat indult, Marcelóék egy meccset kaptak

2011.08.23. 15:46
Címkék
A Spanyol Labdarúgó-szövetség vizsgálatot indított a Real Madrid vezetőedzője, José Mourinho ellen, aki a televíziós felvételek tanúsága szerint belenyúlt Tito Vilanova szemébe a Barcelona elleni Szuperkupa-visszavágó hajrájában történt dulakodás közben.

A Barcelonánál tegnap úgy nyilatkoztak, hogy ők nem tesznek feljelentést Mourinho ellen, azt rábízzák a szövetségre. A Barcelonánál tegnap úgy nyilatkoztak, hogy ők nem tesznek feljelentést Mourinho ellen, azt rábízzák a szövetségre.

Ha bűnösnek találják Mourinhót, akár 4-től 12 meccsig tartó eltiltást is kiszabhatnak rá. A szövetség Villanova szerepét is vizsgálja, aki az incidens után meglökte Mourinhót. Esetében akár 4 meccses is lehet a büntetés.

A meccs hajrájában kiállított Marcelo, Mesut Özil és David Villa egyaránt egymeccses eltiltást kapott.

Legfrissebb hírek

Fabregas büszke a csapatára, Conte a játékvezetőt is hibáztatja a Napoli kupakiesése miatt

Olasz labdarúgás
1 perce

Tóth Alexnek nem számít, melyik poszton, csak a pályán legyen

Légiósok
2 perce

Férfi kézi NB I: a budai Farkasok is edzőt vált a nyáron

Kézilabda
4 perce

Távozott az NB II-es Karcagtól a nyári osztályozó hőse

Labdarúgó NB II
5 perce

Hét és fél hónap után kirúgta edzőjét a Tottenham – sajtóhír

Angol labdarúgás
12 perce

Téli olimpia: Lamparter a hatodik helyről várja a síugrást északi összetettben

Téli olimpia 2026
12 perce

Erdélyi Benedek: Aláírnám, ha olyan pályafutást futnék be Debrecenben, mint Bódi, Ferenczi vagy Varga

Labdarúgó NB I
28 perce

Kós Hubert a világ második legjobb férfi úszója a SwimSwam szakportál szerint

Úszás
39 perce
Ezek is érdekelhetik