Real Madrid: Casillas folytatná az Atlético elleni jó sorozatot

2010.11.05. 15:38
Címkék
A spanyol labdarúgó-bajnokságban a hétvégén rendezik a Real Madrid–Atlético Madrid rangadót, melynek kapcsán a hazaiak kapusa, Iker Casillas nyilatkozott.

A Real Madrid 17 bajnoki mérkőzés óta veretlen városi riválisával szemben, utoljára 1999-ben tudott győzni az Atlético. Casillas bizakodva várja tehát a hétvégi találkozót.

„Remélem, folytatni tudjuk az Atlético elleni remek sorozatunkat. Mindig jó velük játszani, különös érzés. Madridi vagyok, szóval tudom, mit jelent ez a meccs."

Az Atlético kapuját minden bizonnyal a fiatal David de Gea védi majd, akiben sokan a következő Casillast látják.

„De Gea nagyszerű kapus, jó ütemben fejlődik. Úgy gondolom, szép karriert futhat be az Atléticónál és a spanyol válogatottban is" – mondta Casillas.

A Real Madrid rövid időn belül két rangadót is játszik, hiszen november 28-án a Barcelona ellen lép pályára idegenben.

„Az el clásico nagyon közeledik, ám addig mindkét csapatnak sok mérkőzése van, amelyet meg kell nyerni. Reméljük, a Barcelona elleni meccs előtt és után is mi fogjuk vezetni a tabellát, de bármi lehetséges" – mondta Casillas a Real Madrid hivatalos honlapjának.

Legfrissebb hírek

NS-képeslap: Vés úti sportközpont – a szolnoki sport modern otthona

Egyéb egyéni
23 perce

Ismét változott a Mezőkövesd–Budapest Honvéd bajnoki kezdési időpontja

Labdarúgó NB II
43 perce

Férfi kézi BL: ezt csak a Veszprém ronthatja el

Kézilabda
49 perce

„Úgy néznek ki, mint egy másodosztályú csapat” – nem kímélték a Liverpoolt az angol és a francia lapok

Bajnokok Ligája
1 órája

Gyász: elhunyt a legendás diszkoszvető, Bugár Imre

Atlétika
1 órája

Vívás: Horváth Lotti megvédte címét, másodszor is világbajnok!

Utánpótlássport
1 órája

Húszévesnek érzi magát a sérüléssel bajlódó Lenzsér Bence

Labdarúgó NB I
1 órája

Madridban is sokat érhet Varga Barnabás gólérzékenysége

Európa-konferencialiga
2 órája
Ezek is érdekelhetik