Real Madrid: Karim Benzema már a triplázásról beszél

MTI MTIMTI MTI
2009.08.01. 07:43
Címkék
Karim Benzema, a Real Madrid labdarúgócsapatának egyik nyári szerzeménye szerint folyamatosan javul az alakulat, augusztus végére pedig teljesen össze is áll.
„Az előidényben vagyunk, jelenleg az elemek feltöltése zajlik, de a bajnoki rajtra százszázalékos állapotban leszünk” – idézte a Marca című lap pénteken a francia válogatott támadót. „Legyenek nyugodtak a szurkolók, mindannyian azon vagyunk, hogy nagy meccseket játsszunk, és biztosíthatok mindenkit, nagyon jó csapat a miénk. A bajnokságot, a Bajnokok Ligáját és a Király-kupát is meg akarjuk nyerni, amint azt tette legutóbb a Barcelona.” A 21 éves futballista még beszélt arról, hogy akkor érzi magát igazán jól a pályán, ha szabadon játszhat, egyben jelezte: nagyszerűen megértik egymást a rekordösszegért igazolt portugál Cristiano Ronaldóval. A Real Madrid nyáron több mint 220 millió euróért hét labdarúgót szerződtetett: Benzema és Cristiano Ronaldo mellett a brazil Kaká, valamint a spanyol Raul Albiol, Álvaro Negredo, Esteban Granero és Álvaro Arbeloa érkezett a királyi klubba.
Legfrissebb hírek

A cserecsapatok csatája gólgazdak, San Franciscóban mindenkinek jó az iksz – félidők

Foci vb 2026
13 perce

Koeman bízott a jó kezdésben, de talált hibákat is a holland játékban

Foci vb 2026
46 perce

Már a csoportkörben megdőlt a nézőcsúcs: több, mint 3.5 millió szurkoló a világbajnokságon

Foci vb 2026
48 perce

Már most vb-rekord az öngólok száma

Foci vb 2026
54 perce

Gyorsan vezetést szerzett USA, de az eddig gól nélküli törökök fél óra alatt fordítottak – videó

Foci vb 2026
55 perce

Statisztikák: a hollandok csatára Kiss Lászlóhoz csatlakozott; már most öngólrekordnál járunk

Foci vb 2026
1 órája

Indul a Törökország–Egyesült Államok és a Paraguay–Ausztrália mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Törökország–Egyesült Államok 2–1

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik