Blog: nem könnyű búcsút venni a Szaharától - Tóth Anita

2010.10.09. 18:28
Címkék
Tóth Anita, a Nemzeti Sport újságírója Homok a szélben című blogjában a Fáraó-ralin tapasztaltakat és látottakat osztja meg a Nemzeti Sport Online olvasóival. Utolsó bejegyzésében arról ír, hogy lehetnek győztesek és vesztesek, de a sivatagban mindenki megkapja a tiszteletet.
TÓTH ANITA BLOGJA

„El kell mondani, hogy az ilyen maratoni viadalok végén a megkönnyebbülés és az öröm mellett mindig némi ürességet is érez az ember. Öt nap sátrazás után furcsa újból meleg zuhanyt venni, szokatlan, hogy a szél nem fújja tele az ember száját homokkal, ha felkapcsolja a villanyt, van áram, s alvás közben nem zümmögnek altatódalt az aggregátorok.”

A blogbejegyzés teljes szövegét ide kattintva olvashatja el!

TÓTH ANITA BLOGJA

„El kell mondani, hogy az ilyen maratoni viadalok végén a megkönnyebbülés és az öröm mellett mindig némi ürességet is érez az ember. Öt nap sátrazás után furcsa újból meleg zuhanyt venni, szokatlan, hogy a szél nem fújja tele az ember száját homokkal, ha felkapcsolja a villanyt, van áram, s alvás közben nem zümmögnek altatódalt az aggregátorok.”

A blogbejegyzés teljes szövegét ide kattintva olvashatja el!

 


Legfrissebb hírek

Íme, a tizenhat kieső ország hivatalos vb-helyezése

Foci vb 2026
10 perce

Különleges cipőben futballozott a curacaói középpályás

Foci vb 2026
34 perce

Díjugrató-vk: ír győzelem, Dömse Tamás legjobb magyarként negyedik lett

Egyéb egyéni
43 perce

Öttusa-vk-döntő: Szép Balázs remek futással tizedikként ért célba – videó

Egyéb egyéni
51 perce

Akropolisz rali: Ogier győzött Görögországban

Egyéb autó-motor
53 perce

A rájátszás előtt Franciaország a vb favoritja az Optánál

Foci vb 2026
55 perce

Mennyből a pokolba: egyik pillanatról a másikra szertefoszlottak az iráni remények – videó

Foci vb 2026
1 órája

Sipos Adrián: Örökké hálásak leszünk Chema Rodrígueznek

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik