Sampdoria: visszavárják Cassanót, de nem játékosként

Vágólapra másolva!
2012.10.04. 14:47
Címkék
Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Sampdoria visszavárja korábbi játékosát, Antonio Cassanót – ám már a pályán kívül szeretné alkalmazni a harmincesztendős támadót, aki jelenleg az Internazionalét erősíti.

„Elképzelhető, hogy Cassano visszatér a Sampdoriához, de már nem játékosként – mondta Edoardo Garrone, a genovai klub alelnöke. – Antoniónak kivételes tehetsége van, úgy lát a pályán, ahogy a világon kevesen. Mindig tudja, hogy egy játékos miért jó vagy miért nem. Ha egyszer visszavonul, dolgozhatna nálunk játékosmegfigyelőként.”

Cassano 2007-ben igazolt a Samphoz a Real Madridtól, majd 2011 januárjában távozott, mivel összeveszett Riccardo Garrone klubelnökkel.

Legfrissebb hírek

NBA: Jokicsnak voltak hatékony segítői, SGA-nak nem – jöhet a hetedik Thunder–Nuggets meccs

Amerikai sportok
8 perce

Majoross Gergely: Volt azért néhány millió dollár különbség a keretek értéke között...

Jégkorong
30 perce

Pénteki sportműsor: jön a dánok elleni meccs a hoki-vb-n; KTE–Puskás Akadémia az NB I-ben

Minden más foci
7 órája

Price kilencnyilast dobott, de Aspinall nyert Aberdeenben

Egyéb egyéni
7 órája

Szívvel, lélekkel és ésszel verte meg a Fradit a kupadöntőben a Paks; Sallai Roland közel a duplázáshoz

E-újság
7 órája

A biztos BL-induló Athletic Bilbao még az Atlético Madridot is befoghatja

Spanyol labdarúgás
7 órája

Yamal varázslatos gólja és gólpassza után győzött, így bajnok a Barcelona

Spanyol labdarúgás
7 órája

Női kézi: Pásztor Noémi csapata megvédte bajnoki címét Romániában

Kézilabda
8 órája
Ezek is érdekelhetik