Olaszország: iratokat foglaltak le a szövetségnél és a Napolinál

2012.10.03. 13:30
Címkék
Az olasz rendőrség a labdarúgó-szövetségnél és a Napolinál is razziát tartott, amelynek során az átigazolásokkal kapcsolatos dokumentumokat foglaltak le.

Olasz jelentések szerint a rendőrség a szövetség római székhelyén, illetve a Napoli edzőközpontjában szállt ki, és az átigazolásokkal kapcsolatos szerződéseket, dokumentumokat, mérlegeket foglalt le.

„Ügynökök, klubok és játékosok között kötött szerződések másolatait kérték, odaadtuk nekik őket. Ez minden, többet nem tudunk” – mondta a szövetség egyik szóvivője a francia hírügynökségnek.

„Ügynökök, klubok és játékosok között kötött szerződések másolatait kérték, odaadtuk nekik őket. Ez minden, többet nem tudunk” – mondta a szövetség egyik szóvivője a francia hírügynökségnek.

Az ügy háttere egyelőre nem ismert.

Legfrissebb hírek

Pénteki sportműsor: MTK–Paks és Bournemouth–Manchester United

Minden más foci
1 órája

Férfi kosárlabda Euroliga: őrzi második helyét az Olympiakosz; a Hapoel Tel-Aviv is menetel

Kosárlabda
2 órája

Varga Barnabásékra és az FTC-t búcsúztató Bragára is spanyol csapat vár – így néz ki a folytatás az El-ben és a Kl-ben

Európa-liga
2 órája

Kétgólos hátrányból egyenlített a Roma, de a Bologna hosszabbítás után kiejtette a „farkasokat” az El-ben

Európa-liga
2 órája

Szoboszlai Dominik előtt Steven Gerrard is kalapot emel; Molnár Attila: A legmagasabbra tettük a lécet, aranyérmet szeretnék!

E-újság
2 órája

Megdicsőülve – Thury Gábor jegyzete

Angol labdarúgás
3 órája

Végállomás – Csinta Samu publicisztikája

Bajnokok Ligája
3 órája

Nyolc meccsnyilat élt túl Littler Dublinban, újabb PL-fordulót nyert meg

Egyéb egyéni
3 órája
Ezek is érdekelhetik