Inter: a Chelsea elviszi Maicont a Real elől?

2012.07.03. 14:15
Címkék
Olasz lapértesülések szerint a Bajnokok Ligája-győztes Chelsea-ben folytathatja pályafutását az olasz élvonalbeli Internazionale szélső védője, Maicon.
A fekete-kékek igyekeznek csökkenteni a kiadásokat, miután nem sikerült kiharcolniuk a Bajnokok Ligája-részvételt, és Lúcio szerződésbontásaLúcio szerződésbontása után valószínűsíthető, hogy a jövő nyáron lejáró kontraktusú Maicon sem az Internél kezdi meg az új szezont.

A spanyol Real Madrid évek óta szeretné szerződtetni a heteken belül 31 éves brazilt, de a hírek szerint az angol klub beelőzi a királyi gárdát egy 8 millió eurós ajánlattal.

Az Internél vélhetően jelentős szerepet tölt majd be a parmai kölcsönjátékból visszatérő Jonathan.

„Ismét kölcsönvettük volna az új szezonra, de az Inter elutasította az ajánlatunkat. A fekete-kékek jelentős szerepet szánnak neki” – nyilatkozta a Parma vezérigazgatója, Pietro Leonardi.
Legfrissebb hírek

Hajdu Balázs: most játszottunk a legjobban

Kézilabda
3 perce

Női kézi BL: a címvédő megkapta a Győrt a csoportjába, megvannak a Fradi ellenfelei is

Kézilabda
31 perce

Balhé Uruguay háza táján, a keret egy része fellázadt Bielsa ellen

Foci vb 2026
32 perce

Jean-Marie Pfaff: Furcsállom, hogy negyven éve nem látjuk vb-n a magyar válogatottat

Foci vb 2026
44 perce

Együttműködési megállapodást kötött az NB II újoncával a ZTE FC

Labdarúgó NB I
50 perce

Úszás: egy év múlva rajtol itthon a vizes világbajnokság

Úszás
53 perce

Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál

Jégkorong
58 perce

Vb 2026: közösen tiltakozik a „pride-mérkőzés” miatt a két muszlim ország szövetsége

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik