Olaszország: Aldo Dolcetti Magyarországra hozza a kis Milant

Vágólapra másolva!
2011.06.25. 10:20
Címkék
Noha csak idén januárban került a Milan utánpótlásbázisára a hazánkban a Honvédnál és Siófokon is dolgozó Aldo Dolcetti, máris előreléptették: jövő héttől ő a bajnokcsapat Primavera-együttesének vezetőedzője.

Dolcetti új megbízatásának szinte első programjaként Magyarországra hozza az első számú utánpótlás-együttest.

A Milan Primavera augusztus 5-től nyolc napot tölt Budapesten, ahol a tervek szerint Szlovákia U19-es válogatottjával, a Vasas korosztályos csapatával és egy horvát vagy osztrák együttessel játszik felkészülési mérkőzést.

Dolcetti idővel akár magyar futballistával is dolgozhat a Milannál, hiszen a 16 esztendős szombathelyi Tamás Krisztián a piros-feketéket erősíti a következő szezontól.

Legfrissebb hírek

A DVTK szerződést bontott a támadóval

Labdarúgó NB I
10 perce

A Dundee Unitedhez igazoló Keresztes Krisztián: „Újra szintet léptem”

Légiósok
17 perce

Újra a Riveré a kolumbiai támadó; Anglián belül vált klubot a jobbhátvéd – pénteki transzferhíradó

Minden más foci
52 perce

A pofára eső norvég és a jugoszlávok elleni félidei értékelés – keressük a magyar futball legjobb idézetét!

Labdarúgó NB I
1 órája

A román sajtóban is Vécsei kimaradt 11-eseiről esett a legtöbb szó

Európa-liga
1 órája

Dél-Afrika és a házigazda is az utolsó hely elkerüléséért küzd a vizes vb férfi vízilabdatornáján

Vizes vb 2025
1 órája

„Látszott minden szögből, hogy az a dolga, hogy minket megöljön” – Betlehem Dávid kifakadt

Vizes vb 2025
1 órája

Honfitársa válthatja Abu Fanit a Fradinál – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2 órája
Ezek is érdekelhetik