Serie A: Mourinho szerint az Inter még hét emberrel is nyert volna

2010.01.25. 00:41
Címkék
Rendkívül elégedett volt csapatával a győztes milánói derbit követően José Mourinho, az Internazionale szakvezetője.

„Mindent megmutattunk, amire képesek vagyunk. Taktikailag, fizikailag és pszichológiailag is kitűnőek voltunk, fantasztikus meccset játszottunk. Esetleg úgy kaphattunk volna ki, ha hat játékosra fogyatkozunk. Héttel ugyanígy nyertünk volna" – nyilatkozta a Skynak a portugál tréner.

A Milan edzője, Leonardo úgy vélte, ez a meccs még nem döntött el semmit a bajnokságban.

„Nagy meccs volt, az Inter jó napot fogott ki. Egy találkozóból nem lehet arra következtetni, mennyire jó a csapat. Még sok lehetőség áll előttünk, van egy elmaradt mérkőzésünk. A bajnokságban és a Bajnokok Ligájában is van esélyünk" – mondta a szakember.

Legfrissebb hírek

Hollandia csoportgyőztes, Japán második, Svédország harmadik – mind továbbmentek

Foci vb 2026
13 perce

Hollandia Tunézia legyőzésével csoportgyőztes, így elkerülte Brazíliát

Foci vb 2026
20 perce

Gyors gólváltás után Japán a svédek elleni döntetlennel szerezte meg az F-csoport második helyét

Foci vb 2026
22 perce

Összesen 16 (!) változás az USA-nál és a már kiesett törököknél – íme, a kezdőcsapatok!

Foci vb 2026
23 perce

Szép támadás után szerzett vezetést Japán, hatalmas Elanga-bombával egyenlítettek a svédek – videó

Foci vb 2026
48 perce

Nem lehet nem szeretni a holland szurkolókat – videó

Foci vb 2026
1 órája

Hollandia gyorsan eldöntötte, a japán–svéden még nincs gól – félidők

Foci vb 2026
1 órája

Mutatjuk a holland gólokat

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik