Internazionale: Moratti nem akar igazolni Chivu helyére

Vágólapra másolva!
2010.01.07. 16:51
Címkék
Massimo Moratti, az Internazionale labdarúgócsapatának elnöke elmondta: nem tervez új igazolást a Chievo elleni bajnokin koponyatörést szenvedett Christian Chivu helyére. A román védő olasz sajtóértesülések szerint három hónapot hagy ki.

„Úgy vélem, elég erős a keret ahhoz, hogy megoldjuk a pótlását. Chivu sérülése súlyos, de nem annyira, mint ahogy tartottunk tőle. Nagyon jó kezelést kap Veronában" – mondta Moratti.

„Meglátjuk, lesz-e új igazolásunk. Elképzelhető, hogy az edző erősítéseket kér, de én hiszek abban, hogy elég jók vagyunk így is. Alekszandar Kolarovval nem tárgyalunk, ezt kijelenthetem" – tette hozzá újságírói kérdésre válaszolva.

Legfrissebb hírek

A Sopron Basket kikapott az Euroliga címvédőjétől felkészülési meccsen

Kosárlabda
5 perce

La Liga: megtört a Bilbao vereségsorozata, mégsem örülhet igazán

Spanyol labdarúgás
17 perce

Szeptember 30-án helyezik végső nyugalomra Nagy Tibort

Labdarúgó NB II
20 perce

ICEHL: 13 gól és sima fehérvári vereség Grazban

Jégkorong
27 perce

Büntetett az MLSZ a múlt heti kupa- és a bajnoki fordulók után

Labdarúgó NB I
30 perce

Nem kapott engedélyt a Camp Nou, marad az Olimpiai Stadionban a Barca

Spanyol labdarúgás
48 perce

A második félidőben felőrölte ellenfelét a Cagliari az Olasz Kupában

Olasz labdarúgás
52 perce

Veszélyben az utánpótlás stabil működése – a sportkormányzat is reagált a Tisza kiszivárgott terveire

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik