Inter: „Nem a pénz motivált, Mourinho miatt jöttem a csapathoz” - Pandev

Vágólapra másolva!
2010.01.07. 15:46
Címkék
Goran Pandev, az olasz labdarúgó-bajnokságban szereplő Internazionale legutóbbi igazolása a mai sajtókonferencián kifejtette, nem a pénz miatt igazolt a csapathoz, hanem José Mourinho személye motiválta.

„Meg szeretném köszönni Mourinhónak, hogy megadta nekem a lehetőséget a bemutatkozásra. Azért választottam az Intert, mert csodálom Mourinhót, nem a pénz motivált. Mindenki tudja, mi történt a Lazióval, erről nem is akarok beszélni" – nyilatkozta Pandev.

„Pandev? Bármilyen pozícióban számíthatok rá támadásban, és teljesen beleillik a stratégiánkba. Sokat fejlődött az elmúlt években, teljes mértékben megbízom benne" – mondta új játékosáról José Mourinho.

Legfrissebb hírek

La Liga: megtört a Bilbao vereségsorozata, mégsem örülhet igazán

Spanyol labdarúgás
14 perce

Szeptember 30-án helyezik végső nyugalomra Nagy Tibort

Labdarúgó NB II
16 perce

ICEHL: 13 gól és sima fehérvári vereség Grazban

Jégkorong
24 perce

Büntetett az MLSZ a múlt heti kupa- és a bajnoki fordulók után

Labdarúgó NB I
27 perce

Nem kapott engedélyt a Camp Nou, marad az Olimpiai Stadionban a Barca

Spanyol labdarúgás
45 perce

A második félidőben felőrölte ellenfelét a Cagliari az Olasz Kupában

Olasz labdarúgás
48 perce

Veszélyben az utánpótlás stabil működése – a sportkormányzat is reagált a Tisza kiszivárgott terveire

Egyéb egyéni
1 órája

Elmaradt két hazai piros lap a Vasas és a Mezőkövesd mérkőzésén? – videók

Labdarúgó NB II
1 órája
Ezek is érdekelhetik