Balotelli megy, Fabregas érkezik?

2009.11.21. 11:28
Címkék
Elképzelhető, hogy az Inter és az Arsenal vezetői tárgyalóasztalhoz ülnek Mario Balotelli és Cesc Fabregas elcserélése ügyében.

Balotelli és Mourinho viszonya állítólag végleg elmérgesedett (Fotó: Action Images)
Balotelli és Mourinho viszonya állítólag végleg elmérgesedett (Fotó: Action Images)

Erről a Tuttosport számolt be, amely szerint Balotelli viszonya olyannyira megromlott José Mourinhóval, hogy a milánóiak portugál vezetőedzője már lemondott róla, és megszabadulna tőle.

Az Arsenalt irányító Arsene Wenger sokra tartja az olasz utánpótlás-válogatott támadóját, akinek fejlődését régóta figyelemmel követi, míg a középpályássorát erősíteni kívánó Mourinho első számú kiszemeltje Fabregas, így a torinói lap szerint mindkét fél üdvözölheti a két játékos elcserélésének lehetőségét.

Ezzel együtt meglepő lenne, ha létrejönne az üzlet – még egyik csapat részéről sem nyilatkoztak ez ügyben –, mivel nem valószínű, hogy Fabregasról csak úgy lemondana Wenger.

Persze ha az Inter Balotelli mellett még egy csinos kis pénzösszeget is az Arsenal rendelkezésére bocsát, akkor bármi elképzelhető.

 

PAZZINI IS A CÉLKERESZTBEN 

Egy másik olasz lap, a La Gazzetta dello Sport szerint Arsene Wenger Giampaolo Pazzini iránt is élénken érdeklődik, sőt, 18 millió eurós ajánlatot készül tenni a Serie A jelenlegi idényében eddig 12 mérkőzésen hét gólt lövő csatárért. A jó teljesítményének köszönhetően a válogatottba is bekerülő támadóért azonban a klubja, a Sampdoria legalább 25 millió eurót szeretne kapni.

 

Legfrissebb hírek

Súlyosan megsérült a vb-től búcsúzó uruguayiak középpályása

Foci vb 2026
8 perce

A Los Angeles-i stadion készen áll a kanadaiak mérkőzésére – fotó

Foci vb 2026
14 perce

Takács Zsombor hatalmas szólóval győzött Pannonhalmán

Kerékpár
27 perce

Wimbledon: Fucsovics és Marozsán együtt indul párosban, Stollárék kiemeltek

Tenisz
42 perce

Red Bull: Idén először megvolt a teljesítmény a győzelemhez

F1
49 perce

Maratoni kajak-kenu Eb: Boros Adrián és Erdélyi Tamás diadala, Magyarország az éremtábla élén

Kajak-kenu
55 perce

„Ellopták egy nemzet álmát” – Ibrahimovic a VAR-t kritizálta az irániak meccse után

Foci vb 2026
1 órája

Bomba meglepetést hozott a testvérpárbaj a strandröplabda ob első fordulójában

Röplabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik