AC Milan: Beckham már az Udinese ellen játszott volna

Vágólapra másolva!
2008.12.23. 00:42
Címkék
Legszívesebben már vasárnap az Udinese ellen 5–1-re megnyert bajnoki mérkőzésen ott lett volna a csapatban David Beckham, az AC Milan labdarúgócsapatának új szerzeménye, aki kölcsönjátékosként március 9-ig erősíti a piros-feketéket.
"Nagyon szerettem volna a pályán lenni, egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, hogy egy ilyen fantasztikus csapatban rosszul érezze magát az ember" – nyilatkozta a 33 éves angol válogatott klasszis, aki szombaton érkezett a csapathoz, egy nappal később pedig a találkozó előtt a pályán üdvözölte a szurkolókat."Ugyanolyan megtiszteltetés az, hogy itt lehetek, mint korábban a Manchester Unitednél, vagy a Real Madridnál" – tette hozzá Beckham.
Legfrissebb hírek

A veszprémiek nélkül készül a futsalválogatott

Magyar válogatott
14 perce

F1 75: Vettel drámája és Hamilton felemelkedése a Német Nagydíjon

F1
22 perce

Utánpótlástornával avatták fel az új krasznai műfüves futballpályát

Minden más foci
43 perce

Elek Gábor a Ferencváros elleni kezdésről: nekem most ez annyira nem hiányzik

Kézilabda
1 órája

Gyász: elhunyt Irán első olimpiai bajnoka

Birkózás
1 órája

Úszás: Jackl és Rácz érmei hiányoznak – Sós Csaba

Utánpótlássport
2 órája

Vb-selejtező: közel a kerethirdetés – Ötvös, Csinger és Molnár a magyar válogatott radarján?

Magyar válogatott
2 órája

„Nem állt szándékomban sérülést okozni Szabó Alexnek” – elnézést kért a brutális belépője után kiállított csákvári játékos

Labdarúgó NB II
2 órája
Ezek is érdekelhetik