Olaszország: Ronaldinho érkezésében bízik Gattuso

Vágólapra másolva!
2007.02.12. 21:48
Címkék
Gennaro Gattuso, az AC Milan és az olasz labdarúgó-válogatott középpályása azt reméli, hogy Ronaldo után újabb brazil sztárral, Ronaldinhóval (képünkön) bővül a milánói piros-feketék játékoskerete.
Reuters
Reuters

A 29 esztendős játékos szerint a Barcelona karmestere pontosan olyan futballista, akire egy olasz élcsapatnak szüksége van.

"Remélem hamarosan Milánóba költözik. Olyan klasszis, aki színt tud vinni a csapat játékába, mindig tud mutatni valami újat” – jegyezte meg Gattuso, aki Ronaldo leigazolásának is nagy lelkesedéssel fogadta:

"Hihetetlen lelkesedéssel, elszántsággal küzd, attól a perctől kezdve, hogy pályára lépett, egyértelművé tette, hogy minőségi futballt játszik..”
Legfrissebb hírek

Davide Lanzafame: Egyik álmom, hogy a Honvéd edzője legyek; Matheus Saldanha eladásából a Fradi után az NB I is profitálhat

E-újság
47 perce

Svédország jutott be a negyeddöntőbe a C-csoport győzteseként a női labdarúgó Eb-n

Minden más foci
54 perce

Vasárnapi sportműsor: PSG–Chelsea és Sinner–Alcaraz döntők

Minden más foci
1 órája

Mátyás és Funar városában – Ballai Attila publicisztikája

Európa-liga
1 órája

NB II-es felkészülés: a Videoton két meccset nyert meg szombaton, kétszer játszott a Honvéd is

Labdarúgó NB II
1 órája

Kosárlabda: győzelemmel kezdett az U19-es leányválogatott a brnói vb-n

Utánpótlássport
1 órája

„Senki sem áll a klub érdekei felett” – a Sporting klubelnöke Gyökeres átigazolásáról

Minden más foci
2 órája

Iga Swiatek: Nem is álmodtam arról, hogy nyerhetek itt Wimbledonban, annyira távolinak tűnt

Tenisz
2 órája
Ezek is érdekelhetik