Profi ökölvívás: García gyors K. O.-val hangolt Salidóra

Vágólapra másolva!
2012.09.02. 17:46
Címkék
Gyors K. O.-győzelemmel hangolt a november elejére tervezett profi világbajnoki ökölvívó-mérkőzésére a pehelysúlyú reménység, Miguel Ángel García.

A 24 éves amerikai bunyós Mexikóban húzott kesztyűt, ellenfele pedig a korábbi kislégsúlyú világbajnok Mauricio Pastrana volt. Garcia a rövid találkozó folyamán nagy verésben részesítette a több mint három éve nyeretlen, 39 éves kolumbiai riválisát, aki egy kemény jobbos hatására már a második menetben kapitulált.

A 29 mérkőzés után is veretlen Garcíára legközelebb már sokkal nehezebb kihívás vár, ugyanis a tervek szerint november harmadikán a WBO-nál világbajnok mexikói Orlando Salidóval csaphat össze.

www.profiboksz.hu

Legfrissebb hírek

NHL: a Kraken kapusa 38 védéssel segítette győzelemhez csapatát

Amerikai sportok
18 perce

Kirsner Erika: Maximálisan elégedett vagyok a pályafutásommal

Kézilabda
48 perce

Öt magyar teniszező a legjobb 100-ban 2025 végén

Tenisz
58 perce

Felemás évet zártunk – Győri Ferenc jegyzete

Tenisz
7 órája

A dédapák asztalánál – Csillag Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
7 órája

Keddi sportműsor: pályán az Arsenal; az utolsó csapat is bejut a női kézi MK negyeddöntőjébe

Minden más foci
8 órája

Vitális Milán: Már apám is mondta, ha átlépem a félpályát, lőjek!; Jóból és rosszból is kijutott a magyar tenisznek 2025-ben

E-újság
8 órája

A Fulham ötödször nyert otthon, a Forest ötödször kapott ki idegenben a PL-ben

Angol labdarúgás
8 órája
Ezek is érdekelhetik