Ökölvívás: Khanék azt kérték, dobjam Pacquiaóékat - Roach

Vágólapra másolva!
2012.09.15. 16:35
Címkék
Hamarosan valószínűleg már formálisan is elválnak a korábbi kisváltósúlyú világbajnok Amir Khan és az őt eddig felkészítő Freddie Roach útjai.

A brit bunyós már a Danny García elleni veresége után elmondta, hogy olyan trénerre van szüksége, akinél ő lehet az első számú ökölvívó, de mivel Roach a Khannál egyelőre nagyobb ökölvívónak számító Manny Pacquiao edzéseit is irányítja, ezt a kérést elég nehéz lenne kivitelezni. Az edző szerint az angol bunyós csapata megpróbálta rávenni erre a lépésre:

„Mondtak minden szépet és jót... illetve azt, hogy ha megteszem Amirt az első számú bunyósomnak, és megszabadulok Mannytől, valamint Chaveztől, akkor visszatérnek hozzám. Azt mondták, ha ők lesznek a kiemeltek, Mannyt és Chavezt pedig ejtem, akkor folytatódhat a munka. A kérdést személyesen, illetve telefonon is feltették nekem. Én viszont megmondtam nekik, hogy ezt nem tehetem. Kedvelem Amirt, csakis a legjobbakat kívánom neki!”

www.profiboksz.hu

Legfrissebb hírek

Felemás évet zártunk – Győri Ferenc jegyzete

Tenisz
2 órája

A dédapák asztalánál – Csillag Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2 órája

Keddi sportműsor: pályán az Arsenal; az utolsó csapat is bejut a női kézi MK negyeddöntőjébe

Minden más foci
3 órája

Vitális Milán: Már apám is mondta, ha átlépem a félpályát, lőjek!; Jóból és rosszból is kijutott a magyar tenisznek 2025-ben

E-újság
3 órája

A Fulham ötödször nyert otthon, a Forest ötödször kapott ki idegenben a PL-ben

Angol labdarúgás
3 órája

La Liga: ezúttal Bilbaóban győzött az Espanyol

Spanyol labdarúgás
4 órája

Marmus és Szalah góljával fordított Egyiptom az Afrikai Nemzetek Kupájában

Minden más foci
4 órája

Gian Van Veen a torna eddigi legjobb meccsátlagával nyert a darts vb második fordulójában

Egyéb egyéni
4 órája
Ezek is érdekelhetik