Ökölvívás: Erdei gondolt a visszavonulásra, de folytatja

2012.09.06. 09:36
Címkék
Ahogy arról beszámoltunk, a korábbi félnehéz- és cirkálósúlyú világbajnok Erdei Zsolt bordatörést szenvedett az Isaac Chilemba elleni találkozóra való felkészülés közben.

Az esetről természetesen már a külföldi sajtó is cikkezik, röntgenfelvételekkel igazolva a sérülés valódiságát. A hírben már kész tényként közlik Madár visszalépését a szeptember 29-re tervezett, HBO által közvetítendő összecsapástól, valamint idéznek Erdei Zsolttól is.

„Nem tudom megfelelően kifejezni, mennyire csalódott vagyok. Annyira nagyon akartam ezt a meccset. Őszintén szólva annyira feldúlt voltam az eset miatt, hogy a visszavonulás is megfordult a fejemben, de miután megbeszéltük a dolgot a családommal és a barátaimmal, elhatároztam, hogy nem hagyom abba. A bunyó az életem, vissza akarok térni, amilyen hamar csak lehetséges" – olvasható Erdei Zsolt nyilatkozata.

www.profiboksz.hu

Legfrissebb hírek

Az álomsziget – Csillag Péter publicisztikája

Minden más foci
4 órája

Újratervezés 2.0 – Thury Gábor jegyzete

Magyar válogatott
4 órája

Marco Rossi: Óriási büszkeség nekem a magyar válogatott irányítása; Sipos Adrián: Még mindig érzem magamon a fejlődés lehetőségét

E-újság
4 órája

Pénteki sportműsor: Magyarország–Finnország válogatott mérkőzés

Minden más foci
4 órája

Majdnem 93 méteres gerelyhajítás Rómában, Noah Lyles is bekezdett!

Atlétika
5 órája

Vb-felkészülés: Elefántcsontpart fordított a franciák ellen; ikszeltek Irakkal a spanyolok

Foci vb 2026
5 órája

Kanadával, az Egyesült Államokkal és Szlovákiával is meccsel a magyar jégkorong-válogatott a 2027-es vb-n

Jégkorong
5 órája

Vb 2026: Pintér Dániel nagy napja – edzés a világbajnoki kerettel

Foci vb 2026
6 órája
Ezek is érdekelhetik