Profi ökölvívás: Pacquiao vs. Márquez Mexikóban?

2012.08.31. 09:24
Címkék
A www.fightnews.com értesülései szerint egyre biztosabbnak tűnik, hogy december 8-án – immár negyedik alkalommal – ismét egymásnak feszül Manny Pacquiao és Juan Manuel Márquez.

A lap szerint a mérkőzésre Márquez vadászterületén, Mexikóvárosban kerülhet sor, a 105 ezer fős befogadóképességű Mexico City Arénában, a meccs tétje pedig a WBC váltósúlyú „gyémánt" öve lehet. A felek állítólag ezúttal is köztes súlyban, 142-143 font környékén fognak megállapodni.

Egyes források szerint az is kétséges volt, hogy Pacquiao egyáltalán ringbe lép-e még idén, vagy tartogatja magát egy Floyd Mayweather elleni, jövő évi mérkőzésre. Bob Arum promóter a napokban elmondta, legnevesebb védence már nyilatkozott szándékáról, hogy decemberben biztosan bokszolni akar, de a Top Rank vezér még óvatos volt a lehetséges ellenfél kilétét illetően. Arum szerint egyelőre Miguel Cottóra várnak, hogy elfogadja-e a felkínált feltételeket, amint ez bekövetkezik, Pacquiaón a sor, hogy meghozza a végső döntést.

www.profiboksz.hu

Legfrissebb hírek

Tamás Bence nem jutott elődöntőbe az evezős-vb-n

Egyéb egyéni
14 perce

Marokkói középpályással erősített a Kispest-Honvéd – hivatalos

Labdarúgó NB I
34 perce

Orosz, fehérorosz és két magyar érkezett a DEAC jégkorongcsapatához

Jégkorong
58 perce

Két és fél millió fontért kelt el a világ leghíresebb labdája

Minden más foci
1 órája

Thomas Müller, Mats Hummels és Yann Sommer klubtulajdonos lett a portugál élvonalban

Minden más foci
1 órája

Videó: Takács Boglárka 11 másodpercen belül futna Budapesten – megengedett hátszéllel

Atlétika
2 órája

Dübörög a piac: rekordajánlat Berlinben, válogatott csatár Hamburgban, távozna az MTK légiósa – hétfői transzferhíradó

Minden más foci
2 órája

„Nincs ok aggodalomra” – az FC Barcelona közleményt adott ki Gaviról

Spanyol labdarúgás
2 órája