Ökölvívás: megkezdődött a Bocskai, nem megy eddig a kubaiaknak

MTI MTIMTI MTI
2009.02.19. 06:25
Címkék
Tizenhat nemzet 127 ökölvívójának részvételével Debrecenben megkezdődött a 2009-es Bocskai István-emlékverseny.
Az első nap egyik legnagyobb érdekessége a világ élvonalába tartozó kubaiak gyenge szereplése volt.A kubaiak háromból három vereséggel kezdtek, pedig az első csapatukkal jöttek Debrecenbe. A karibi küldöttség számára a legnagyobb csalódást az olimpiai ezüstérmes Yankiel León (57 kg) okozta azzal, hogy simán kikapott a Bocskain címvédő, Eb-bronzérmes francia Hicham Zioutitól.A magyarok közül a junior- és ifjúsági korú fiatalok „elestek”, míg a jobbak erőnyerőként pihenhetnek szerdán, illetve szellemi tréninget tartottak: a lelátóról kielemezték a csütörtöki ellenfeleket.A stabil válogatottak közül csak a vasasos Bacskai Balázs lép szorítóba a nyitó napon, ő a horvát Stipica Brekalóval csap össze a 69 kg-os súlycsoportban. Rajta kívül még hat magyar bajnoki ezüstérmesnek szurkolhat este a hajdúsági publikum.
Legfrissebb hírek

Női röplabda-válogatottunk hármat üthet egy csapásra

Röplabda
2 perce

Csinos szurkolók: népszerűek a kolumbiai hölgyek

Foci vb 2026
15 perce

Megkövette Jérémy Dokut munkatársa érzéketlensége miatt a L'Équipe

Foci vb 2026
30 perce

Pogacar és Vingegaard is nagyszerű formában a Tour de France előtt

Kerékpár
40 perce

Vb 2026: bocsánatot kért Dokutől a L'Équipe

Foci vb 2026
42 perce

Vb 2026: vihar miatt nem tudtak edzeni a kolumbiaiak

Foci vb 2026
43 perce

Az angol másodosztályban folytathatja a 21 éves magyar középpályás – sajtóhír

Légiósok
1 órája

„Volt egy nagyon magas támadójuk" – Jordánia szövetségi kapitánya is kiemelte Benbualit

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik