DVSC: a Sampdoria továbbra is figyeli Laczkó Zsoltot - sajtóhír

Vágólapra másolva!
2011.01.14. 16:16
Címkék
A Gazzetta dello Sport mai száma szerint a Sampdoriánál napirenden van Laczkó Zsolt ügye: a Koman Vladimirt is foglalkoztató genovai gárda figyeli a DVSC magyar válogatott futballistáját.

Laczkóval kapcsolatban a „genovai vonal” már november közepén felvetődött, azonban a mai hírek szerint még mindig élő érdeklődésről van szó. a „genovai vonal” már november közepén felvetődött, azonban a mai hírek szerint még mindig élő érdeklődésről van szó.

Az olasz napilap úgy tudja, hogy a Sampdoria Laczkó mellett másik két játékos iránt is érdeklődik: szeretnék megszerezni az olasz válogatott Davide Santont az Intertől (a milánóiak nem nagyon örülnek ennek), illetve figyelik Gera Zoltán csapattársát, a Fulhamben szereplő szenegáli válogatott Diomansy Kamarát.

Legfrissebb hírek

Amerikai meglepetésgyőztes az év harmadik kiemelt golfversenyén, a US Openen

Egyéb egyéni
5 perce

Bánhidi Bence további három évig a Szeged kézilabdázója

Kézilabda
22 perce

McLaren-bumm és Russell-győzelem – a Kanadai Nagydíj sajtóvisszhangja

F1
37 perce

„Az Újpest ajánlatot tett Dénes Vilmosért, de a ZTE ellenajánlattal válaszolt”

Labdarúgó NB I
46 perce

„Nagyon szomorú vagyok” – Hamilton elütött egy mormotát a kanadai versenyen

F1
51 perce

MTK–FTC örökrangadó az NB I 2025–2026-os idényének nyitó fordulójában

Labdarúgó NB I
57 perce

„Sokkal jobbak voltunk, mint a Porto” – az elpuskázott helyzetek miatt keseregnek a Palmeirasnál

Klub-vb
1 órája

A Nemzeti Sport volt a legolvasottabb a sportmédiában a múlt héten is

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik