Találatok a Umag címkére

Találatok száma: 16

Tenisz: Most végre kijött a lépés – Balázs Attila

2019-07-22 10:01:14

Balázs Attila nem számított rá, hogy Umagban a selejtezőből indulva a döntőig jut a salakpályás férfi tenisztornán, de miután jó formában játszott az elmúlt hetekben, meglátása szerint benne volt a levegőben a bravúr.

Umag Dusan Lajovics Balázs Attila

Tenisz: Balázs Attila az utolsó pillanatig hitt a sikerben

2019-07-18 10:12:37

Balázs Attila az utolsó pillanatig érezte a győzelem lehetőségét az 524 ezer euró (168 millió forint) összdíjazású umagi salakpályás férfi tenisztorna szerdai nyolcaddöntős mérkőzésén, amelyen nagy csatában győzte le a 6. helyen kiemelt szerb Filip Krajinovicsot.

Umag Filip Krajinovics Balázs Attila

Tenisz: Fucsovics legyőzője elődöntős Umagban

2018-07-20 21:53:06

Az előző fordulóban Fucsovics Mártont búcsúztató Marco Trungelliti a negyeddöntőt is sikerrel vette a horvátországi Umagban zajló, 501 ezer euró (161.3 millió forint) összdíjazású, salakpályás férfi tenisztornán.

tenisz Umag Fucsovics Márton

Tenisz: hullottak a kiemeltek Umagban, Bastadban, és Newportban is

2017-07-21 21:00:13

Umagban az első és a harmadik, Bastadban a második, az ötödik, és a hetedik, Newportban a második és a negyedik kiemelt búcsúzott a negyeddöntőkben.

tenisz Umag Newport Bastad

Tenisz: Balázs döntő szettre kényszerítette az első kiemeltet

2017-07-19 22:36:19

Balázs Attila 6:4, 6:7, 6:2-es vereséget szenvedett az umagi salakpályás tenisztorna második fordulójában az első kiemelt David Goffintől. Az elmúlt napokban nagy skalpokat begyűjtő magyar teniszező a belga riválisa ellen is remekül játszott.

tenisz Umag David Goffin Balázs Attila

Tenisz: itt az újabb Balázs-bravúr, nem sokan nyernek így meccset

2017-07-18 20:57:47

Balázs Attila a döntő szettben 2:5-ről fordítva legyőzte a bosnyák Damir Dzumhurt az umagi salakpályás tenisztorna első fordulójában. A magyar játékos a mérkőzés középső szakaszában sorozatban kilenc játékot bukott el, de ez sem törte meg.

tenisz Umag Damir Dzumhur Balázs Attila

Tenisz: Fognini a hétvége második olasz tornagyőztese

2016-07-24 21:28:05

Remek hétvégét zártak az olasz férfiteniszezők, ugyanis Paolo Lorenzi szombati kitzbüheli tornagyőzelme után az umagi verseny vasárnapi döntőjét Fabio Fognini nyerte meg, 6:4, 6:1-re  a szlovák Andrej Martin ellen.

tenisz Umag Fabio Fognini

Női kézi KEK: az Érd kettős győzelemmel ment tovább

2015-11-22 14:29:26

A papírformának megfelelően kettős győzelemmel lépett tovább az Érd a női kézilabda KEK 3. fordulójából. Szabó Edina együttese a szombati első mérkőzésen aratott 12 gólos siker után ezúttal 31–18-ra nyert a horvát ZRK Umag ellen.

női kézilabda KEK női kézilabda Umag Érd kézilabda

Női kézilabda KEK: remekül mutatkozott be az Érd

2015-11-21 16:12:32

Az Érd 36–24-re nyert hazai környezetben a horvát Umag ellen a női kézilabda KEK 3. fordulójának első mérkőzésén.

Érd kézilabda női kézilabda KEK Umag

Tenisz: Mónaco továbblépett, majd sajtot vizsgált

2014-07-21 23:59:06

Könnyedén vette az első akadályt, és továbblépett a legjobb 16 közé a svájci Gstaadban rendezett 426 605 euró összdíjazású ATP-tornán Juan Mónaco, majd mivel a könnyed győzelem alatt nem fáradt el, látogatást tett egy sajtgyárban is.

tenisz Umag Gstaad Baki Atlanta ATP

Tenisz: a „Fognini-éra” véget ért, Robredo a tornagyőztes

2013-07-28 21:25:22

A horvátországi Umagban rendezett salak pályás férfi tenisztorna döntőjében az ötödik helyen kiemelt Tommy Robredo két sima játszmában legyőzte a harmadikként rangsorolt Fabio Fogninit, aki két hete Stuttgartban nyerte meg pályafutása első ATP-tornáját, majd a múlt héten Hamburgban sem talált legyőzőre, ám ezúttal alulmaradt a fináléban.

tenisz Umag Tommy Robredo Fabio Fognini

Tenisz: Fognini sorozatban a 3. tornáján diadalmaskodhat

2013-07-27 22:46:11

Fabio Fognini egy lépésre került attól attól, hogy sorozatban a harmadik tornáját is megnyerje. Az olasz teniszező az umagi salakpályás verseny elődöntőjében három szettben nyert a francia Gaël Monfils ellen.

tenisz Umag Gaël Monfils Fabi Fognini

Tenisz: mind a négy kiemelt versenyző továbbjutott Umagban

2009-08-01 08:17:49

Az Umagban zajló férfi tenisztorna negyeddöntőjében minden mérkőzésen érvényesült a papírforma, és a kiemelt versenyzők, az elsőként rangsorolt orosz Nyikolaj Davigyenko, a negyedik kiemelt osztrák Jürgen Melzer, az ötödik spanyol Juan Carlos Ferrero és a hetedik olasz Andreas Seppi is győzni tudott, így ők négyen jutottak az elődöntőbe.

Umag

Tenisz: Melzer és Ferrero is a negyeddöntőbe jutott Umagban

2009-07-30 23:16:35

Az Umagban zajló férfi tenisztorna nyolcaddöntőjének csütörtöki, eddig lejátszott mérkőzésein mindkét kiemelt versenyző nyert: a negyedik helyen rangsorolt osztrák Jürgen Melzer és az ötödik Juan Carlos Ferrero is győzött, így a negyeddöntőbe jutott.

Umag Jürgen Melzer Juan Carlos Ferrero

Tenisz: Davigyenko és Almagro Umagban, Andrejev és Chardy Gstaadban jutott tovább

2009-07-30 09:39:37

A Gstaadban zajló tenisztorna nyolcaddöntőjében a szerdai játéknapon mindkét kiemelt versenyző, a harmadikként rangsorolt orosz Igor Andrejev és az ötödik francia Jérémy Chardy is győzött, előbb a cseh Jan Hernychet, utóbbi az orosz Mihail Juzsnijt legyőzve jutott a negyeddöntőbe.

Nyikolaj Davigyenko Nicolas Almagro Umag

Tenisz: Ljubicic visszalépett az umagi nyolcaddöntőben

2008-07-24 04:00:23

Az ötödik helyen kiemelt horvát Ivan Ljubicic visszalépett a 326 ezer euró összdíjazású umagi férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében, így honfitársa jutott a legjobb nyolc közé.