Találatok a triatlon címkére

Találatok száma: 388

Triatlon, sprint vb: kettős brit siker Montrealban

2022-06-26 10:00:25

A férfiaknál a brit Alexander Yee, a nőknél pedig honfitársa, Georgia Taylor-Brown nyerte a triatlon sprintvilágbajnokságot Montrealban – írja az MTI.

triatlon

Triatlon: Badar Gergő és Weinhardt Anna nyerte a középtávú ob-t

2022-06-19 15:57:29

A férfiaknál Badar Gergő, a nőknél Weinhardt Anna nyerte vasárnap a középtávú triatlon országos bajnokságot Keszthelyen.

triatlon ob triatlon Weinhardt Anna Badar Gergő

Triatlon: a Team Újbuda nyerte a vegyes váltó ob-t

2022-06-12 16:58:03

A Team Újbuda nyerte vasárnap a triatlon vegyes váltók Lengyeltótiban megrendezett országos bajnokságát.

triatlon Team Újbuda triatlon ob

Triatlon: Lehmann Csongor a 15. lett Leedsben a vb-sorozatban

2022-06-11 16:46:57

Legjobb magyarként Lehmann Csongor a 15. helyen végzett a triatlonosok világbajnoki sorozatának szombati versenyén, Leedsben – jelentette az MTI.

triatlon Lehmann Csongor

Triatlon: a Tiszaújváros és az Újbuda a klubcsapatok bajnoka

2022-06-04 20:49:36

A férfiaknál a házigazda Tiszaújváros, a nőknél az Újbuda nyerte a triatlonosok klubcsapat országos bajnokságát szombaton.

triatlon

Triatlon-vk: Dévay Márk negyedik lett Arzachenában

2022-05-28 18:56:23

Legjobb magyarként Dévay Márk a negyedik helyen végzett a triatlonosok szombati világkupaversenyén, az olaszországi Arzachenában – írja az MTI.

triatlon-vk triatlon

Triatlon: jövőre Hamburgban lesz a sprint világbajnokság

2022-05-24 15:43:06

A Nemzetközi Triatlonszövetség (WT) döntése értelmében jövőre Hamburgban lesz a sprint távú és vegyesváltó világbajnokság.

triatlon

Triatlon: Bicsák Bence 15. lett Jokohamában, Bragmayer kiesett

2022-05-14 10:15:57

Legjobb magyarként Bicsák Bence a 15. helyen végzett a triatlonosok világbajnoki sorozatának szombati versenyén, Jokohamában, az esztendő első, a szezon harmadik viadalán – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

triatlon Bragmayer Zsanett Bicsák Bence

Triatlon: vb-ezüstérmes lett Bragmayer Zsanett – videó

2022-05-07 21:22:22

Bragmayer Zsanett nyerte meg az első alkalommal megrendezett triatlon Arena Games döntőjét szombaton Szingapúrban, és összesítésben világbajnoki ezüstérmesként zárta a három állomásból álló sorozatot.

triatlon-vb triatlon Bragmayer Zsanett

Triatlon: visszavonul a svájciak olimpiai bajnoka

2022-04-06 12:26:11

A szezon végén befejezi a pályafutását Nicola Spirig, a svájciak olimpiai bajnok triatlonosa.

triatlon

Videó: itt jártak a dartsvilágsztárok, találkoztunk Neymarral – ez is 2021-ben történt

2021-12-22 11:03:51

A labdarúgó Eb-vel fejeztük be, az olimpiával folytatjuk 2021-es visszatekintő videónkat: mi a reptéren igyekeztünk ott lenni hőseink fogadásán. De találkoztunk Neymarral és a legnagyobb dartsvilágsztárokkal is. Bajusz Sándorból csikóst csináltunk, Könyves Norbertet traktorra ültettük, Huszák Alexandra levetkőzött – emlékezzen velünk a 2021-es évre!

úszás vívás videó triatlon olimpia labdarúgás

Triatlon: géppé változott Bicsák, de megint szereti a sportágat

2021-12-30 10:30:34

Bicsák Bence idényét súlyos sérülés nehezítette, de mint mondja, ennek is köszönhetően újra élvezi a versenyzést, amit 2021-es eredményei alá is támasztanak.

triatlon Bicsák Bence

Triatlon: egy évre eltiltották az orosz szövetséget

2021-12-13 15:53:27

A Nemzetközi Triatlonszövetség (WT) egyéves eltiltássál sújtotta az orosz szervezetet (RTF) az ország „jelentős számú” doppingesete miatt.

triatlon orosz doppingbotrány

Triatlon: Spanyolországban rendezik a 2023-as vb-döntőt

2021-11-18 14:20:31

A nemzetközi szövetség (WT) csütörtöki bejelentése szerint a férfi és női elit-vb utolsó futama mellett ott rendezik az U23-as és a paratriatlon vb-döntőt, továbbá normál, valamint sprinttávon korosztályos versenyeket, továbbá a kerékpárból és úszásból álló aquabike vb-t – közölte az MTI.

triatlon

Triatlon: Bicsák Bence magát is meglepte a bronzéremmel

2021-11-10 12:20:00

Magát is meglepte múlt heti teljesítményével Bicsák Bence, aki pénteken bronzérmet nyert a triatlonos világbajnoki sorozat Abu-Dzabiban rendezett versenyén.

triatlon Bicsák Bence Abu-Dzabi

Triatlon-vb: Bicsák Bence harmadik lett Abu-Dzabiban

2021-11-05 13:46:14

Legjobb magyarként Bicsák Bence a harmadik helyen végzett a triatlonosok világbajnoki sorozatának pénteki versenyén, Abu-Dzabiban – közölte az MTI.

triatlon-vb triatlon Bicsák Bence Abu-Dzabi

Triatlon-vk: mindkét magyar az élmezőnyben Dél-Koreában

2021-10-30 17:22:01

Faldum Gábor a hatodik, Tóth Tamás a nyolcadik a helyen végzett a triatlonosok szombati világkupaversenyén, a dél-koreai Tongjongban.