Találatok a triatlon címkére

Találatok száma: 365

Triatlon: így szól Bicsák Bence előadásában az egyik legszomorúbb magyar dal

2021-09-23 12:44:03

Bicsák Bencéről valószínűleg senkinek sem egy kopottas, Guns 'N' Roses pólóban, 30Y-dalt gitározó fiú ugrik be elsőre, hanem az a triatlonos, aki a tokiói olimpián magából mindent kiadva fekszik az ötkarika előtt, miután hősies küzdelem után hetedikként ért be a célba. A triatlon jelenleg a legfontosabb az életében, de ha kikapcsolódásra vágyik, akkor átveszi a helyét a zene.

triatlon Tokió 2020 Tankcsapda Sportkrém NSO Tv Guns'N'Roses

Triatlon: Faldum az olimpiai bajnok előtt végzett a középtávú vb-n

2021-09-19 16:28:05

Faldum Gábor a 24. helyen zárt a triatlonosok középtávú világbajnokságán az egyesült államokbeli St. George-ban.

triatlon-vb triatlon Faldum Gábor

Triatlon: elmarad a sprint- és váltó-világbajnokság

2021-09-19 13:41:21

A koronavírus-járvány miatt elmarad a triatlon sprint- és váltó-világbajnokság, amelyre október 15-17-én Bermudán került volna sor.

triatlon-vb triatlon

Triatlon: minden idők legjobb női eredménye Hamburgban!

2021-09-18 18:11:49

A magyar triatlonsport legjobb női világbajnoki futameredményét érte el Bragmayer Zsanett Hamburgban. Az olimpiai 12. helyezett újbudai versenyző a szombati viadalon a német Laura Lindemann, az új-zélandi Nicole van der Kaay és az amerikai Summer Rappaport mögött a negyedik helyen zárt, korábban ennél jobb teljesítményre csak Bicsák Bence volt képes, aki a 2019-es jokohamai futamon bronzérmes lett.

triatlon Bragmayer Zsanett

Triatlon-vk: Lehmann Csongor bronzérmes Karlovy Varyban

2021-09-12 16:40:41

Újabb remek eredményt ért el Lehmann Csongor, a tiszaújvárosiak friss U23-as világbajnoka a Karlovy Vary-i világkupa-versenyen lett harmadik. A sokáig élbolyban lévő Dévay Márk a 8. helyen fejezte be a viadalt.

triatlon-vk triatlon Lehmann Csongor

Triatlon: Építeni kell a közösséget – Kindl Gábor

2021-09-08 07:30:19

Hatalmas sikereket könyvelhetett el a magyar triatlonsport a tokiói olimpián. Kindl Gábor, a szövetség tavasszal megválasztott elnöke a sportágban rejlő lehetőségekről beszélt a Nemzeti Sportnak.

triatlon Kindl Gábor

Triatlon: Bragmayer a párizsi olimpiára pontszerző helyért utazik

2021-09-06 15:50:42

A triatlonos Bragmayer Zsanett karrierje első olimpiáján, Tokióban a 12. helyen zárt, ami a legjobb magyar női ötkarikás szereplés, három év múlva, Párizsban viszont már az első hat közé, pontszerző helyre várja magát.

triatlon olimpia Tokió 2020 Párizs 2024 Bragmayer Zsanett

Triatlon: Nem akarom sajnáltatni magam, megyek tovább – Faldum Gábor

2021-09-02 12:03:23

A riói olimpikon Faldum Gábornak nem sikerült kvalifikációt szereznie a tokiói ötkarikás játékokra, amit csalódásként élt meg, de már előretekint, és a párizsi indulást tűzte ki célul maga elé.

triatlon olimpia 2024 Faldum Gábor

Triatlon: doppingvétség miatt nem versenyezhet az orosz

2021-08-31 13:39:26

A Nemzetközi Triatlon-szövetség felfüggesztette a versenyzési jogát az Európa-bajnoki érmes orosz Alekszandr Brjuhankovnak, miután pozitív lett a doppingtesztje – közölte az MTI.

triatlon egyéb egyéni

Oroszország: vérdoppingért büntették meg a világbajnok triatlonost

2021-08-28 14:23:52

Határozatlan időre eltiltották Vlagyimir Turbajevszkij világbajnok orosz triatlonost a versenyzéstől, miután doppingoláson érték – írja az TASZSZ orosz hírügynökség nyomán az MTI.

triatlon Vlagyimir Turbajevszkij Ororszország

Triatlon: Lehmann Csongor megnyerte az U23-as vb-t

2021-08-22 10:00:42

Lehmann Csongor szombaton aranyérmet nyert az U23-as triatlon-világbajnokságon Edmontonban.

triatlon Lehmann Csongor

Tokió 2020: brit siker, 11. a magyar csapat triatlonban

2021-07-31 02:15:38

Nagy-Britannia nyerte meg az olimpiák történetében először megrendezett vegyes váltót az Egyesült Államok és Franciaország csapata előtt. A Bragmayer Zsanett, Bicsák Bence, Kovács Zsófia, Tóth Tamás alkotta magyar csapat a 11. helyet szerezte meg.

triatlon superfeed olimpia 2020 Tokió 2020

Tokió 2020: Jobb már nem tudtam volna lenni – Bragmayer

2021-07-27 02:33:40

Bragmayer Zsanett minden idők legjobb magyar női eredményét elérve 12. helyen végzett triatlonban a tokiói olimpián. A 27 éves sportoló a célba érés után a Nemzeti Sportnak azt mondta, ennél jobb már nem tudott volna lenni.

triatlon superfeed olimpia 2020 Tokió 2020 Bragmayer Zsanett

Tokió 2020: bermudai arany női triatlonban, Bragmayer Zsanett 12. lett!

2021-07-27 01:59:33

Megszületett a nyári olimpiai játékok első bermudai aranyérme: a 33 éves Flora Duffy győzött női triatlonban 1:55:36 órás eredménnyel. Bragmayer Zsanett a 12. helyen végzett, ezzel minden idők legjobb magyar női eredményét érte el triatlonban az ötkarikás játékokon.

triatlon superfeed olimpia 2020 Tokió 2020 Flora Duffy Bragmayer Zsanett

Tokió 2020: ez történt az éjjel az olimpia harmadik napján

2021-07-26 07:29:00

Magyar idő szerint vasárnap éjjel folytatódott Tokióban a 32. nyári olimpia, s ezúttal is több magyar sikerért szoríthattunk. „Későn kelő” olvasóink kedvéért összefoglaljuk az éjszakai-hajnali történéseket.

úszás triatlon olimpia 2020 kardvívás gyorsváltó Tokió 2020

Tokió 2020: Bicsák Bence félholtan is bejött hetediknek

2021-07-26 01:25:18

A férfi triatlonosok versenyében a norvég Kristian Blummenfelt győzött a nagy esélyesnek tartott brit Alex Yee és az új-zélandi Hayden Wilde előtt. Bicsák Bence fantasztikus teljesítményt nyújtva, mindössze 52 másodperccel a győztes mögött a hetedik helyen ért célba. Tóth Tamás 3:17 perc hátránnyal a 29. pozícióban végzett.

triatlon superfeed Tóth Tamás Tokió 2020 Bicsák Bence

Triatlon Ek: Lehmann Csongor duplán hazai sikere

2021-07-18 20:05:45

A kétszeresen is hazai pályán versenyző Lehmann Csongor nyerte meg a tiszaújvárosi triatlon Európa-kupa férfiversenyét – tudósított a Magyar Távirati Iroda.

Tokió 2020 – TRIATLON

2021-07-03 13:50:28

A TOKIÓI OLIMPIA ADATBANKJA – TRIATLON.

triatlon olimpiai program adatbank Tokió 2020

Triatlon: Faldum és Csomor a rövid távú országos bajnok

2021-07-17 17:26:28

A férfiaknál Faldum Gábor, a nőknél Csomor Erika győzött szombaton a triatlonosok rövid távú országos bajnokságán, Tatán.