Találatok a torna címkére

Találatok száma: 986

Torna: Balázs Krisztián kihagyja a szombathelyi GP-t

2021-09-23 19:05:41

Balázs Krisztián térdproblémák miatt nem tud részt venni a vasárnapig tartó torna Magyar Grand Prix-n – közölte az MTI.

torna szombathelyi GP Magyar Grand Prix Balázs Krisztián

Torna: tizennégy ország száz versenyzője indul a szombathelyi GP-n

2021-09-21 13:43:06

Tizennégy ország száz versenyzője méri össze a tudását a hétvégén a torna Magyar Grand Prix-n Szombathelyen, az Aréna Savaria Sportcsarnokban – közölték kedden sajtótájékoztatójukon a magyar szövetség és a versenyt szervező Pannonsport Kft. képviselői.

torna

Torna: megrázó vallomások, tovább vizsgálják a Nassar-ügyet

2021-09-17 10:14:16

Mint ismert, a jelenleg is életfogytiglani büntetését töltő Larry Nassar több száz fiatalkorút molesztált, köztük több olimpiai bajnokot. Az Amerikai Egyesült Államok Szenátusa most az vizsgálta, hogy az FBI hibázott-e a nyomozás közben – számolt be róla a CNN.

torna Simone Biles McKayla Maroney Larry Nassar

Torna: arany, bronz, plusz egy bónusz díj Bácskaynak a vk-n

2021-09-12 20:40:03

Három első helyet gyűjtött be a magyar különítmény a mersini Challenge világkupaverseny szerenkénti döntőiben.

torna-vk torna Bácskay Csenge

Torna: három magyar érem a koperi vk záró napján

2021-09-05 19:33:58

A magyar tornászok három érmet szereztek a koperi világkupa utolsó napján, vasárnap. Vecsernyés Dávid nyújtón lett ezüstérmes, Székely Zója gerendán, Böczögő Dorina talajon végzett harmadikként.

torna-vk torna

Torna: két magyar ezüstérem a koperi világkupán

2021-09-04 18:16:05

Bácskay Csenge ugrásban, Székely Zója felemás korláton végzett a második helyen a tornászok koperi világkupa-viadalán szombaton.

torna világkupa torna Bácskay Csenge

Torna: tizenöt nemzet sportolói indulnak a szombathelyi GP-n

2021-08-24 15:48:55

Szeptember 24–26-án rendezik meg a Magyar Grand Prix-t, amelyen 15 nemzet tornászai vesznek részt.

torna egyéb egyéni Magyar GP

Tokió 2020: kiderült, mi volt a baj, ezért tört meg Simone Biles

2021-08-05 02:05:40

Mint ismert, óriási meglepetésre a Rióban négy aranyérmet szerző, 19-szeres világbajnok tornász, Simone Biles több számtól is visszalépett a tokiói olimpián. Az amerikai döntése után mentek a találgatások, mi állhatott a lelki problémák hátterében. Most megkaptuk a választ.

torna superfeed olimpia Simone Biles

Tenisz: Udvardy és Jani is kiesett a kolozsvári tornán

2021-08-03 16:13:53

A selejtezőből főtáblára jutott Udvardy Panna, valamint Jani Réka is az 1. fordulóban kiesett a kolozsvári salakpályás női tenisztornán.

torna tenisz Udvardy Panna Kolozsvári torna Jani Réka

Tokió 2020: Biles visszatért, harmadik lett gerendán

2021-08-03 12:59:16

Korláton és gerendán kínai, nyújtón japán siker született a tokiói olimpia tornaversenyeinek keddi zárónapján, a szerenkénti döntőkben.

torna olimpia 2020 Tokió 2020 Simone Biles Kuan Csen-csen Hasimoto Daiki

Tokió 2020: csak a nehézségi érték döntött az ugrás döntőjében

2021-08-02 13:27:31

A hétfői harmadik szerenkénti döntőben ugrásban mérték össze tudásukat a legjobb férfitornászok.

torna superfeed olimpia 2020 olimpia Tokió 2020

Tokió 2020: amerikai arany, s holtverseny a harmadik helyen talajon

2021-08-02 11:45:39

Jade Carey 14.366 ponttal megnyerte a női tornászok versenyét talajon a tokiói olimpián.

torna talajtorna olimpia 2020 olimpia Tokió 2020 Jade Carey

Tokió 2020: Simone Biles döntött – vállalja a gerendadöntőt

2021-08-02 10:52:04

A négyszeres olimpiai bajnok és 19-szeres vb-aranyérmes Simone Biles ott lesz kedden a tokiói olimpia gerendadöntőjében – írja az Egyesült Államok tornaszövetségének a Twitter-oldala. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

torna superfeed olimpia Tokió 2020 Simona Biles

Tokió 2020: kettős kínai siker gyűrűn

2021-08-02 10:48:31

Kínai nyakba kerül gyűrűn az aranyérem a tokiói olimpia férfi tornászainak versenyében. A bajnok Liu Jang lett, aki öt évvel ezelőtt, Rióban negyedik volt – érdekesség, hogy anno erősebb pontszámot kapott, mint ami most első helyet ért.

torna superfeed olimpia 2020 gyűrű Tokió 2020 Liu Jang

Tokió 2020: történelmi izraeli és belga aranyérem a torna szerdöntőkben

2021-08-01 13:58:35

Kiélezett küzdelemben Artem Dolgopyat nyerte a férfi tornászok talaj döntőjét a tokiói olimpián, így ő szerezte Izrael első ötkarikás érmét a sportágban. Ugyancsak történelmi sikert aratott felemás korláton a belga Nina Derwael – számolt be róla az MTI.

torna superfeed olimpia Tokió 2020

Tokió 2020: Simone Biles a talaj döntőjétől is visszalépett

2021-08-01 05:27:24

Simone Biles az egyéni összetett, az ugrás és a felemás korlát fináléja után a női tornászok hétfői talajdöntőjétől is visszalépett a tokiói olimpián – írta az MTI.

torna superfeed olimpia 2020 Tokió 2020 Simone Biles

Tokió 2020: Kovács Zsófia a 14., amerikai arany a női torna egyéni összetettjében

2021-07-29 13:12:57

Az amerikai Sunisa Lee nyerte a női tornászok egyéni összetettjének döntőjét a tokiói olimpián, miután 57.433 ponttal zárt. Kovács Zsófia az első körben még a hatodik helyen állt, végül 53.433-as eredménnyel a 14. lett az összetettben.

torna superfeed olimpia 2020 Tokió 2020 Sunisa Lee Rebeca Andrade

Tokió 2020: japán arany férfi torna egyéni összetettben

2021-07-28 16:03:06

Hasimoto Daiki győzött a férfi tornászok egyéni összetett versenyében szerdán a tokiói olimpián.

torna Tokió 2020 Hasimoto Daiki

Tokió 2020: Biles visszalépett az egyéni összetettől

2021-07-28 09:41:37

Simone Biles visszalépett a női tornászok csütörtöki egyéni összetett fináléjától a tokiói olimpián.

torna superfeed Tokió 2020 Simone Biles

Tokió 2020: Biles nem sérült meg, lelki okokból lépett vissza

2021-07-27 14:46:04

A tokiói olimpián kedden rendezték a női tornászok csapatversenyét, amelynek során visszalépett a sportág egyik legnagyobb sztárja, a Rióban négy aranyérmet szerző, amúgy 19-szeres világbajnok amerikai Simone Biles. A győzelmet az orosz csapat szerezte meg, megelőzve az amerikaiakat.