Találatok a Togo címkére

Találatok száma: 36

Afrika-kupa: Marokkó továbbjutott, a címvédő kiesett

2017-01-24 21:13:01

Marokkó és a Kongói DK győzelmével biztossá tette továbbjutását a C-csoportból – Elefántcsontpart és Togo válogatottja is csomagolhat.

Togo Marokkó Kongói DK Elefántcsontpart Afrikai Nemzetek Kupája Afrika-kupa 2017

Afrika-kupa: szurkolók rongálták meg a togói kapus házát

2017-01-23 18:06:59

Kérdéses, hogy pályára lép-e még a Gabonban zajló Afrika-kupán Kossi Agassa, a togói labdarúgó-válogatott kapusa, miután szurkolók megrongálták a házát.

szurkolók Togo Kossi Agassa Afrika-kupa

Afrika-kupa: a címvédő is ikszelt, nyert a Kongói DK

2017-01-16 19:26:13

Togo labdarúgó-válogatottja gól nélküli döntetlent ért el a címvédő elefántcsontparti csapat ellen a Gabonban zajló Afrika-kupa C-csoportjának hétfői nyitó mérkőzésén. Az esti meccsen a Kongói DK legyőzte Marokkót.

Togo Marokkó Kongói DK Elefántcsontpart Afrika-kupa 2017 Afrika-kupa

Videó: katonák nyugtatták a bombagóltól tomboló ghánaiakat

2014-11-19 18:48:39

Ghána labdarúgó-válogatott 3–1-re vezet Togo ellen hazai pályán az Afrika-kupa selejtezőjében. A ghánaiak második góljánál esélye sem volt a vendégek kapusának, ugyanis Mubarak Wakaso mintegy 40 méterről, bal lábbal bombázott a bal felső sarokba. Íme a találat!

Togo Mubarak Wakaso Ghána Afrika-kupa

Vb 2014: életben tartotta vb-álmait az ANK-döntős

2013-06-09 19:53:48

Az afrikai világbajnoki selejtezők második körében a februárban Afrikai Nemzetek Kupája-döntőt játszó Burkina Faso legnagyobb klasszisa, Jonathan Pitroipa találatával idegenben 1–0-s győzelmet aratott Niger ellen, így életben tartotta halvány vb-álmait.

vb-selejtezők vb 2014 Togo Kamerun Jonathan Pitroipa Burkina Faso

Videó: Eto’o remek góljával nyert Kamerun Togo ellen

2013-03-23 18:23:57

A világbajnoki-selejtezők afrikai régiójában Kamerun 2–1-re nyert Togo ellen. Az első gólt Samuel Eto’o szerezte tizenegyesből, majd néhány perccel később érkezett a togói válasz Womé révén. A találkozót végül az Anzsi légiósa döntötte el, ugyanis a 82. percben ismét villant: kiváló lövéssel talált a kapuba.

összefoglaló videó videoösszefoglaló vb 2014 Togo Samuel Eto'o

Afrika-kupa: hosszabbítás után elődöntős Burkina Faso

2013-02-03 22:01:28

Burkina Faso hosszabbítás után 1–0-ra legyőzte Togót a labdarúgó Afrika-kupa negyeddöntőjének utolsó mérkőzésén.

Togo Burkina Faso Afrika-kupa

Kapushiba és egy bombagól okozta Drogbáék vesztét

2013-02-03 17:53:41

Nigéria jutott harmadikként a labdarúgó Afrika-kupa elődöntőjébe, miután a legjobb nyolc között 2–1-re legyőzte Elefántcsontpartot. A szünetben Emmanuel Emenike góljával vezetett Nigéria, majd Cheick Tioté egyenlített, Sunday Mba 78. percben szerzett találatára viszont már nem volt válaszuk az Elefántoknak, akik így kiestek. A negyeddöntő utolsó mérkőzésén Burkina Faso hosszabbításban legyőzte 1–0-ra Togót, ezzel története során másodszor bejutott a legjobb négy közé a kontinenstornán.

Togo Nigéria Elefántcsontpart Burkina Faso Afrika-kupa ANK

Afrika-kupa: Drogbáék mellett Togo jutott tovább

2013-01-30 20:11:21

A Dél-Afrikában zajló labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája D-csoportjában is befejeződtek a küzdelmek, melyen a már biztos továbbjutó Elefántcsontpart 2–2-t játszott Algéria ellen, míg a másik mérkőzésen Togo 1–1-s döntetlent ért el Tunézia ellen.

labdarúgás Tunézia Togo Elefántcsontpart Dél-Afrika Algéria

Videó: kilazult a kapufa, a 100. percben dőlt el a mérkőzés

2013-01-26 21:51:50

Az esti meccsen Togo 2–0-ra verte meg Algériát, ami utóbbi csapat kiesését és Elefántcsontpart továbbjutását eredményezte. A mérkőzés érdekessége, hogy egy hálóba akadó játékos kilazította a kapufát, ami miatt negyedóráig állt a játék a hajrában. Ezért születhetett a mindent eldöntő találat a 100. percben egy ellentámadás végén.

videó-összefoglaló Togo Afrika-kupa

Afrika-kupa: Adebayor gólt lőtt, Togo versenyben maradt

2013-01-26 20:42:12

Togo válogatottja 2–0-ra legyőzte Algériát a Dél-Afrikában zajló labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupája szombati játéknapján, és ezzel versenyben maradt a negyeddöntőbe jutásért. Algéria kiesett.

Yaya Touré Tunézia Togo Gervinho Elefántcsontpart Didier Ya Konan

Drogba góljai nélkül is trappoltak az Elefántok

2013-01-26 18:13:14

Elefántcsontpart válogatottja a hajrában szerzett két gól révén végül fölényesen, 3–0-ra legyőzte Tunéziát a Dél-Afrikában zajló labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupáján a D-csoport második fordulójának szombati első mérkőzésén. Az esti meccsen Togo 2–0-ra verte meg Algériát, ami utóbbi csapat kiesését és Elefántcsontpart továbbjutását eredményezte.

Afrika-kupa: Elefántcsontpart a végén megszórta Tunéziát

2013-01-26 17:51:38

Elefántcsontpart válogatottja a hajrában szerzett két gól révén végül fölényesen, 3–0-ra legyőzte Tunéziát a Dél-Afrikában zajló labdarúgó Afrikai Nemzetek Kupáján a D-csoport második fordulójának szombati első mérkőzésén.

Videó: Gervinho bravúros rúgásával nyertek az elefántok

2013-01-22 18:25:13

Elefántcsontpart 2–1-re legyőzte Togót a labdarúgó Afrika-kupa csoportmeccsén. 1–1 után a mindent eldöntő gólt Gervinho, az angol Arsenal kiválósága szerezte, miután remek technikai megoldással lőtt a kapusa éles szögből a 88. percben.

videó-gól videó Togo Gervinho Elefántcsontpart Arsenal

Elefántcsontpart és Tunézia is a hajrában húzta be a meccsét

2013-01-22 18:16:45

A Dél-Afrikában zajló Afrikai Nemzetek Kupája D-csoportjának első fordulójában Elefántcsontpart Gervinho hajrábeli találatával 2–1-re legyőzte Togót, Tunézia pedig Jusszef Mszakni 91. percben szerzett bombagóljával múlta felül Algériát.

Togo Elefántcsontpart Afrikai Nemzetek Kupája ANK

ANK: Gervinho hajrábeli góljával nyertek az „elefántok”

2013-01-22 17:59:55

A Dél-Afrikában zajló Afrikai Nemzetek Kupája D-csoportjának első fordulójában Elefántcsontpart Gervinho hajrábeli találatával 2–1-re legyőzte Togót.

Videó: Didier Drogba kicsit elméretezte a szabadrúgást

2013-01-22 17:51:59

Elefántcsontpart–Togo labdarúgó Afrika-kupa-meccs, Didier Drogba éppen szabadrúgáshoz készülődik. Az elefántcsontparti játékos 35 méterre a togói kaputól szabadrúgást végez el, a labda pedig...

videó szabadrúgás Togo Eelefántcsontpart Didier Drogba Afrikai Nemzetek Kupája

ANK: Adebayor is tagja a togói válogatott keretének

2013-01-07 22:34:32

Emmanuel Adeabayorral a soraiban készül a január 19-én kezdődő Afrikai Nemzetek Kupájára a togói labdarúgó-válogatott. A bejelentés azért érdekes, mert a Tottenham támadója korábban azt nyilatkozta, addig nem lép pályára a nemzeti csapatban, amíg nem érzi magát biztonságban.

ANK Afrikai Nemzetek Kupája Emmanuel Adebayor Togo Tottenham labdarúgás

Afrika: Adebayor ismét lemondta a válogatottságot

2012-12-02 13:38:41

Emmanuel Adebayor, a Premier League-ben szereplő Tottenham Hotspur togói támadója ismét lemondta a válogatottságot, így biztosan kihagyja a 2013-as Afrikai Nemzetek Kupáját.

minden más foci labdarúgás Tottenham Togo Emmanuel Adebayor Afrika

Labdarúgás: 24 évre ítéltek egy terroristát a togóiakat ért támadás miatt

2010-12-29 17:35:21

Majdnem egy évvel a togói labdarúgó-válogatottat ért terrortámadást követően egy angolai bíróság 24 éves börtönbüntetésre ítélte az egyik elkövetőt.