Találatok a Szabó János címkére

Találatok száma: 38

NB I: hektikus Paks, kiegyenesedő ZTE, jó úton haladó Kisvárda – legek

2021-12-21 09:34:46

A labdarúgó NB I-ben az elmúlt hétvégén lejátszották az utolsó idei bajnoki fordulót, így ismét jelentkezünk az ilyenkor megszokott hét eleji visszapillantónkkal, amelynek fókuszában a négy év után duplázó Szabó János, a Zalaegerszeg, valamint a Kisvárda, pontosabban annak beugró edzője, Erős Gábor szerepelnek.

ZTE Szabó János Paks NB I-es legek Kisvá

Négy gólt lőtt a Paks, megdöntötte a Ferencváros gólrekordját

2021-04-30 19:40:33

A labdarúgó NB I 32. fordulójában a Paks 4–2-re legyőzte odahaza az ezüstéremért hajtó Puskás Akadémiát, és az idényben szerzett 75 góljával gólrekordot állított fel a 12 csapatos érára vonatkozólag.

onlive közvetítés Szabó János Spandler Csaba Puskás Akadémia Paks

Lendületben: négy gólt szerezve nyert a Paks

2021-02-07 13:31:41

A Paks 4–1-re legyőzte odahaza a Budafokot a labdarúgó NB I 20. fordulójában, a hazaiak ezzel a három ponttal felléptek a tabella negyedik helyére.

onlive! Takács Ronald Szabó János Jagodics Márk Hahn János Budafok

Zalaegerszeg–Paks: nekik nyolc!

2021-01-31 13:25:56

A labdarúgó NB I 18. fordulójában a Zalaegerszeg végig izgalmas, fordulatos mérkőzésen 4–4-re végzett otthon a Pakssal.

online! közvetítés ZTE Szépe János Szabó János Papp Kristóf

NB I: Élvezetes így a futball! – Szabó János

2021-01-14 18:40:01

Hétfőtől szombatig Telkiben edzőtáborozik a Paks, melynek védője, Szabó János válaszolt lapunk kérdéseire.

Szabó János Paks NB I

NB I: Bognár István sajnálja, hogy nem adták meg a Fradi elleni gólját

2020-12-18 07:28:56

Feladta a leckét a Ferencvárosnak a remekül küzdő Paks (1–3), amelynek irányítója, Bognár István nem biztos benne, hogy csapattársa csakugyan megzavarta-e Dibusz Dénest, amikor a kapuba talált.

Szabó János Paks NB I Fradi Ferencváros FTC

Sorozatban hatodik bajnokiját is megnyerte a Ferencváros

2020-12-16 19:00:38

A Ferencváros 3–1-re nyert Pakson a labdarúgó NB I 15. fordulójában, a hazaiak Bognár György irányításával először kaptak ki a saját pályájukon.

onlive! közvetítés Szabó János Paks NB I Isael

Járja be az átadó előtt az új paksi stadiont! – videó, galéria

2020-08-13 00:16:13

Elkészült az impozáns aréna: a Nemzeti Sport munkatársait körbekalauzoló Szabó János reméli, olyan jó lesz a paksi csapat, mint az új stadion.

videó stadionavató stadion Szabó János Paks NB I

NB I: tettek a szerencséjükért – ilyen volt a Paks idénye

2020-07-08 09:21:15

A zöld-fehérek sokat tettek azért, hogy az utolsó pillanatban szerencséjük legyen, így a 15. idényükre készülhetnek a labdarúgó NB I-ben. A Nemzeti Sport NB I-es értékelésének harmadik része következik.

Bombameglepetés: a Paks győzni tudott Fehérváron!

2019-12-07 14:17:10

A bajnoki címért hajtó Mol Fehérvár FC 2–0-ra kikapott odahaza a kiesés ellen harcoló Paksi FC-től a labdarúgó NB I 15. fordulójában.

onlive! közvetítés Szabó János Paks NB I 15. forduló NB I

Paks–Kisvárda: nem hirdettek esőmenőt

2019-11-09 14:14:31

A labdarúgó NB I 12. fordulójában a Paks emberhátrányban egyenlített odahaza a Kisvárda ellen, méghozzá a 91. percben.

onlive! közvetítés Szabó János Paks Osztermájer Gábor NB I 12. forduló

Paks: négy-hat hétig nem léphet pályára a válogatott játékos

2019-02-28 21:40:22

Szabó János, a Paks válogatott labdarúgója előreláthatóan 4-6 hétig nem léphet pályára, miután szombaton a DVSC elleni bajnokin bordarepedést szenvedett, és kisebb légmell is kialakult a szervezetében.

Szabó János Paks NB I Fejes András

Paks: megsérült a válogatott védő, négy-hat hetet hagy ki

2018-09-06 09:24:16

Megműtötték Szabó Jánost, a Paksi FC hatszoros válogatott védőjét, akit az NB I-es labdarúgó-bajnokság hatodik fordulójában lejátszott, Puskás Akadémia elleni mérkőzésen kellett kényszerűségből lecserélni.

térdsérülés Szabó János Paks NB I Labdarúgó NB I

Vb 2018: kinek szurkolnak a magyar válogatott tagjai?

2018-06-13 14:30:26

Még a Magyarország–Ausztrália felkészülési mérkőzés után kérdeztük meg a magyar labdarúgó-válogatott néhány tagját arról, hogy kinek szurkol a csütörtökön kezdődő világbajnokságon. A játékosok azt is elárulták, mely csapatokat tartják a legnagyobb esélyesnek.

videó vb 2018 magyar válogatott foci vb 2018 Varga Kevin Varga József

A fehérorosz kapitány: Tartunk Nikolics Nemanja gólerősségétől

2018-06-05 21:17:53

A keddi breszti sajtótájékoztatón Georges Leekens, a magyar válogatott szövetségi kapitánya nem árulta el, kiket tervez játszatni szerda este a fehéroroszok elleni felkészülési mérkőzésen, de – mosolyogva – azt igen, hogy a magával vitt két labdarúgó, vagyis Vinícius és Szabó János jó eséllyel pályára lép. Márpedig mindketten védők, így kezd körvonalazódni a felállás a Videoton friss bajnokával középen, a paksi futballistával pedig a bal oldalon.

magyar válogatott magyar labdarúgó-válogatott Szabó János Vinícius Georges Leekens Fehéroroszország

NB I: Szakály a hét embere, a Fradi légiósa szerezte a hét gólját

2017-12-04 15:34:35

Az NB I 18. fordulójának mérkőzései is bővelkedtek emlékezetes történésekben, hiszen nemcsak csodaszép gólokat, hanem óriási kihagyott ziccereket és nagy mentéseket is láthattunk a pályán, ahogy az élvonalbeli csapatok vezetőedzőinek a nyilatkozatai között is akadnak mosolyogtató mondatok. A fordulókat követő szokásos visszatekintőnk fókuszában ezúttal a Ferencváros–Videoton csúcsrangadó áll, de futunk egy kört Újpesten is, rövid kitekintést teszünk Debrecenben, valamint külön foglalkozunk Szakály Péterrel és Szabó Jánossal is.

Újpest Szakály Péter Szabó János Puskás Akadémia Novothny Soma NB I

Válogatott: „A kiegyensúlyozott teljesítményemnek is köszönhető” – Szabó

2017-11-06 08:51:53

A Luxemburg és Costa Rica elleni felkészülési meccsre készülő magyar labdarúgó-válogatott tagjai vasárnap találkoztak Telkiben. Közülük Szabó János nyilatkozott a Nemzeti Sportnak, aki a legutóbbi vb-selejtezőre hosszú idő után kapott meghívót, és most újra a nemzeti csapattal készülhet.

magyar válogatott Szabó János

A Paks mindössze öt perc alatt elintézte a Haladást

2017-08-05 19:10:33

Gól nélküli első félidőt követően a második játékrészben öt perc alatt két gólt szerezve eldöntötte a három pont sorsát a Paks a Haladás ellen, a labdarúgó NB I 4. fordulójában. A hazaiak már a mérkőzés elején elvesztették a megsérülő Szakály Dénest, azonban kis megilletődést követően átvették az irányítást, és megérdemelten nyertek.