Találatok a Salernitana címkére

Találatok száma: 66

Serie A: hiába a hatalmas leccei öngól, nem nyert a Salernitana

2022-09-16 22:53:08

Az olasz Serie A 7. fordulójának első mérkőzésén a Lecce 2–1-re megverte idegenben a Salernitanát.

Serie A Salernitana Lecce

Serie A: különös magyarázat a Juve meg nem adott góljára

2022-09-12 19:42:33

Az olaszországi játékvezetők szervezete közleményt adott ki a vasárnapi Juventus–Salernitana bajnoki mérkőzés hajrájában meghozott VAR-döntés miatt. A liga pedig közölte, biztosan nem játsszák újra a mérkőzést.

VAR Serie A Salernitana Juventus Arkadiusz Milik

Videó: túlzott gólöröm, piros lap és a gólt is elvették – őrület Torinóban

2022-09-12 08:29:51

Egészen hihetetlen körülmények között fejeződött be vasárnap a 2–2-es döntetlennel záruló Juventus–Salernitana mérkőzés a Serie A 6. fordulójában.

Serie A Salernitana Juventus Arkadiusz Milik

Serie A: a hosszabbításban a Juve győztes gólt szerzett – majdnem

2022-09-11 22:01:58

Több mint 50 percig hátrányban volt a Juventus a Salernitana ellen, de a hosszabbítás előtt egyenlíteni, majd fordítani tudott. Sokáig azonban nem örülhetett, mert a játékvezető érvénytelenítette a győztes gólt, így pontosztozkodással zárult a mérkőzés (2–2).

olasz labdarúgás Serie A Salernitana Juventus

Serie A: élen az Atalanta, még pont nélkül a Monza

2022-09-05 20:32:54

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Serie A 5. fordulójában az Atalanta idegenben megverte a Monzát, a Salernitana fordulatos, gólokban gazdag mérkőzésen ikszelt az Empolival.

Serie A Salernitana Monza Empoli Atalanta Ademola Lookman

Serie A: Koopmeiners triplájával győzött az Atalanta a Torino ellen

2022-09-01 23:00:43

Az olasz labdarúgó-élvonal (Serie A) 4. fordulójának csütörtöki, utolsó mérkőzésein az Atalanta hazai pályán 3–1-re győzött a Torino ellen, s a tabella élére állt, míg a Bologna 1–1-re végzett a Salernitana ellen, amely a 88. percben egyenlített.

olasz foci Torino Serie A Salernitana Bologna Atalanta

Serie A: győzelemmel távozott Veronából az Atalanta

2022-08-28 17:54:48

Az Atalanta a Veronát 1–0-ra, a Salernitana a Sampdoriát 4–0-ra győzte le az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 3. fordulójában.

Verona Sampdoria Salernitana Atalanta

Serie A: az Inter három góllal intézte el a Speziát

2022-08-20 20:29:01

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2. fordulójában az Internazionale 3–0-ra legyőzte a Speziát, míg a Sassuolo 1–0-ra megverte a Leccét. Délután gól nélküli döntetlennel ért véget a Torino–Lazio és az Udinese–Salernitana összecsapás.

Udinese Torino Serie A Salernitana Lazio

Serie A: a Roma idegenbeli sikerrel kezdte a bajnokságot

2022-08-14 21:42:57

Győzelemmel kezdte az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2022–2023-as idényét a Roma: José Mourinho csapata 1–0-ra nyert a Salernitana vendégeként az 1. forduló vasárnap esti programjában.

Spezia Serie A Salernitana Roma Empoli

Olasz Kupa: újabb Serie A-s klub búcsúzott

2022-08-07 23:07:50

Az Empoli és a Verona után újabb élvonalbeli csapat búcsúzott az Olasz Kupában: a Serie A-s tagságát megőrző Salernitana otthon kapott ki a másodosztályú Parmától. Az első osztályban újonc Monza kétgólos előnyről szenvedett meg a második vonalbeli Frosinonéval.

olasz foci Salernitana Parma Olasz Kupa Monza Frosinone

Serie A: visszacsábítanák Olaszországba a „Matadort”

2022-05-24 12:23:19

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) tizenhetedik helyén végző Salernitana elnöke, Daniele Iervolino örömmel tudná csapatában az idény végén a Manchester Unitedtől távozó Edinson Cavanit.

Serie A Salernitana Edinson Cavani

Serie A: görögtűzzel dobálták a gólszerzőt, benn maradt a Salernitana

2022-05-22 23:09:09

Drámai körülmények között, annak ellenére is benn maradt az olasz élvonalban a Salernitana, hogy az utolsó meccsén 4–0-ra kikapott otthon az Udinesétől. A Venezia és a Genoa mellett így a Cagliari búcsúzik a Serie A-tól.

Venezia Udinese Serie A Salernitana Cagliari

Serie A: üzbég támadója mentett pontot a Romának; tovább menekül a Salernitana

2022-05-14 16:03:39

Az Empoli 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán a Salernitánával az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 37. fordulójában. A Torino Veronában nyert 1–0-ra, a Spezia Udinében 3–2-re. Utóbbi ezzel biztosította a bennmaradást. A Roma hazai pályán nem bírt a már biztos kieső Veneziával.

olasz labdarúgás Verona Venezia Udinese Torino Spezia

Serie A: 30 ezer szurkoló, egyenlítés a 99. percben – Salernóban!

2022-05-08 20:16:03

A Salernitana drámai mérkőzésen 1–1-es döntetlent játszott az ugyancsak bennmaradásért harcoló Cagliari ellen az olasz Serie A 36. fordulójában.

Serie A Salernitana Cagliari

Serie A: győzött, és elmozdult a kiesőzónából a Salernitana

2022-05-05 18:03:49

A Salernitana hazai pályán 2–1-re nyert a Venezia ellen az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójából bepótolt mérkőzésén, ezzel legutóbbi öt meccséből már a negyediket nyerte meg, és elmozdult a kiesőzónából.

olasz labdarúgás Venezia Serie A Salernitana

Serie A: közel volt az újabb bravúrhoz a Salernitana

2022-05-02 22:45:12

Az Atalanta 1–1-es döntetlent játszott a Salernitanával az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójának záró mérkőzésén.

Serie A Salernitana Atalanta

Serie A: háromból három – tovább tart a Salernitana nagy menekülése

2022-04-24 13:16:45

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójának vasárnapi nyitó mérkőzésén a Salernitana hazai pályán 2–1-re legyőzte a Fiorentinát.

olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás Serie A Salernitana Fiorentina

Serie A: a 93. percben jött a gól, nyert a sereghajtó

2022-04-20 20:43:21

Az utolsó helyen álló Salernitana a 93. percben szerzett góllal győzött 1–0-ra Udinében szerdán, az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság (Serie A) 19. fordulójából elhalasztott mérkőzésen.

Udinese Simone Verdi Serie A Salernitana

Serie A: a hajrában fordított a Roma a sereghajtó ellen

2022-04-10 19:16:28

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójában a Roma a hajrában fordított, és 2–1-re nyert a sereghajtó Salernitana ellen.

olasz labdarúgás olasz foci olasz bajnokság Serie A Salernitana Roma

Serie A: a Juventus túljutott a sereghajtón

2022-03-20 16:50:33

A Juventus 2–0-s sikert ért el a Salernitana ellen, míg az Empoli hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Veronával vasárnap, az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság (Serie A) 30. fordulójában.