Találatok a Oldham címkére

Találatok száma: 16

Anglia: az Oldham védője Alexis Sánchezt követelte a csapatba

2018-01-16 18:30:07

Ryan McLaughlin, az Oldham labdarúgója Twitter-üzenetében követelte, hogy klubja kössön szerződést Alexis Sánchezzel, az Arsenal támadójával, aki a hírek szerint elhagyja az élvonalbeli londoni csapatot. Védőjét poénos üzenettel tette helyre a harmadosztályú egylet.

Ryan McLaughlin Oldham Arsenal Alexis Sánchez

Anglia: Scholes kispadot kaphat a harmadosztályban – sajtóhír

2017-10-12 08:54:45

Angol források szerint a Manchester United korábbi válogatott klasszisa, Paul Scholes az egyik esélyes az Oldham Athletic kispadjára.

edzőváltás angol foci Paul Scholes Oldham League One

Anglia: ebbe a kapuba biztos nem akar beállni senki sem – kép

2015-07-26 12:35:47

Az angol League One-ban szereplő Oldham Athletic szombaton felkészülési mérkőzést játszott a Blackburn Roversszel, ám a találkozót csak késve tudták elkezdeni, ugyanis az egyik kaput elözönlötték a méhek, ami miatt ki kellett hívni a rovarirtókat.

méhek felkészülési mérkőzés Oldham Athletic Oldham League One Boundary Park

Videó: így kell összezavarni az ellenfél teljes védelmét

2014-11-03 19:08:14

Az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban (League One) a listavezető Bristol City hazai pályán fogadta az Oldham Athleticet, és nyert is 1–0-ra egy nem akármilyen góllal. Szabadrúgáshoz készülődtek a bristoliak, és egy olyan összetett mozgáskombinációt mutattak be a sorfalból kiálló játékosok, amellyel teljes mértékben összezavarták a vendégek védelmét. Olyannyira, hogy egy könnyed háromszögeléssel kipasszolták a sorfalat, a ziccert pedig gólra váltotta Kieran Agard.

videó szabadrúgás angol bajnokság Oldham League One Bristol City

Videó: 30 méteres bombával pókhálózták ki a bal felső sarkot

2014-09-17 18:49:17

Kedd este az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokság (League One) 8. fordulójában 2–2-es döntetlent ért el az Oldham Athletic a Swindon Town otthonában. A mérkőzés 23. percében James Dayton, az Oldham középpályása szabadrúgást követően elképesztő, 30 méteres bombával pókhálózta ki a bal felsőt, és örvendeztette meg szurkolóit. Tekintse meg a találatot!

videó angol bajnokság Swindon Oldham

Videó: szédületes fordítás - feltámadt poraiból az Oldham

2014-01-26 11:41:23

Az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában az Oldham Athletic 5–4-re nyert a Peterborough United ellen. A vendégek már 3–0-ra vezettek a félidőben, az Oldham innen kapaszkodott vissza, és a 94. percben 4–4-es állásnál a győztes gólt is megszerezte. Íme!

videó Peterborough United Oldham

Videó: Aspas kapásból szerezte meg első liverpooli gólját

2014-01-05 18:25:52

A Liverpool labdarúgócsapata hozta a kötelezőt: 2–0-ra legyőzte hazai pályán a harmadosztályú Oldham együttesét az FA-kupa harmadik fordulójában. A „vörösök” vezető gólját Igao Aspas lőtte, a végeredményt James Tarkowski, a vendégek védője állította be, miután szerencsétlenül ért bele Raheem Sterling lövésébe. Nézze meg a gólokat!

videó Oldham Liverpool FA-kupa

Videó: kabaré - gólt lőtt, majd letarolta ellenfele edzőjét a játékos

2013-10-24 19:58:11

Vicces jelenet játszódott le az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokság (League One) 13. fordulójában rendezett Wolverhampton Wanderers–Oldham Athletic (2–0) mérkőzésen. Miután a hazaiak középpályása, James Henry vezetést szerzett csapatának, a vendégek egyik játékosával nagyot küzdött az oldalovonal mellett, de az ütközés következtében elesett. A vendégek menedzserének, Lee Johnsonnak a pechjére, aki pont ott állt, így Henry elütötte a mestert, aki arccal előre hatalmasat esett. Természetesen harag nem volt a két fél között, csak egy „baráti” pacsi.

videó angol labdarúgás Wolverhampton Oldham Lee Johnson League One

Videó: letarolta az edzőt a labdáért küzdő középpályás

2013-10-23 14:17:05

Az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában az Oldham menedzserének, Lee Johnsonnak meggyűlt a baja az ellenfél játékosával, James Henryvel, aki miközben a labdáért küzdött a védőjével, letarolta a pálya szélén irányító szakvezetőt. A játékos igen sportszerűen kezelte a véletlen helyzetet. A mérkőzést végül a Wolverhampton Wanderers nyerte meg 2–0-ra. Tekintse meg a jelenetet!

videó Wolverhampton Oldham Lee Johnson James Henry

FA-kupa: az Everton utolsó perces gól miatt ismétel

2013-02-16 21:02:05

Az Arsenalt kiejtő Blackburn, a Millwall és a Barnsley után még nincs negyedik továbbjutó a labdarúgó FA-kupa negyeddöntőjébe, a harmadik ligás Oldham a 93. percben egyenlítve ugyanis ismétlésre mentette az Everton elleni mérkőzést.

labdarúgás angol labdarúgás angol foci angol FA-kupa Oldham FA-kupa

A második ligás Blackburn kiverte a kupából az Arsenalt

2013-02-16 18:04:53

Meglepetés az angol labdarúgó FA-kupában: a Blackburn Rovers az Emiratesben 1–0-ra legyőzte az Arsenalt, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé. Szintén negyeddöntős a mezőny egyetlen talpon maradó ötödik ligás tagját (a Kovács Jánossal a kezdőben felálló Lutont) megverő Millwall és a Milton Keynesben nyerő Barnsley, az Oldham pedig az utolsó percben kiharcolta az újrajátszást az Everton ellen.

labdarúgás angol labdarúgás angol kupa angol foci Oldham Millwall

FA-kupa: a Liverpool legyőzése sem menti meg a menedzsert?

2013-01-28 10:57:46

Könnyen lehet, hogy az sem menti meg Paul Dickovnak, az Oldham Athletic menedzserének munkáját, hogy a harmadosztályú csapat tegnap búcsúztatta az FA-kupából a Liverpoolt.

Liverpool Oldham Paul Dickov

FA-kupa: „vörös” szégyen, a Liverpool megégett Oldhamben

2013-01-27 18:57:08

Az Oldham 3–2-re legyőzte a Liverpoolt az angol FA-kupa negyedik fordulójában, ezzel a harmadosztályú csapat a legjobb tizenhat közé jutott.

Oldham Liverpool FA-kupa

Nem gyújthatják meg az ellenfél szurkolóinak haját az Oldham szurkolói

2012-12-17 10:59:44

Az Oldham Athletic a League One-ban szerénykedik, de a szurkolói igen hevesek. Most néhányuk megismerkedett a kitiltás örömeivel, merthogy a vezetők mostantól nem tolerálják a Boundary Parkban az utóbbi idők rendbontásait. Ezek között a leglátványosabb az volt, hogy az ellenfél szurkolóinak a haját igyekeztek meggyújtani – kisebb-nagyobb sikerrel.

szurkolók rendbontás labdarúgás Oldham League One

Videó: nem találta a labdát, észrevette, de már késő volt

2012-12-10 13:49:58

Az angol harmadosztályú labdarúgó-bajnokságban lejátszott Colchester United–Oldham mérkőzés a vendégek kétgólos győzelmével ért véget. A második találat igen komikusra sikerült, Brian Wilson későn vette észre, hogy merre tart a labda, miután a sarkához ért.

angol labdarúgás Oldham Colchester United

Oldham: beilleszkedett a magyar légió az angol csapatnál

2009-07-29 04:00:26

Két és fél hete készül már Pölöskei Gábor és Székely Zsolt irányításával az Oldham Athletic tartalékegyüttesénél az a hét MTK-s fiatal, aki az angol harmadosztályú klub második csapatához került.