Találatok a Nyíregyháza címkére

Találatok száma: 1721

NB II: megint kikapott az MTK, a hajrában fordított a Csákvár

2022-10-05 16:29:36

A labdarúgó NB II 10. fordulójának délutáni mérkőzésein a játéknap előtt listavezető MTK meglepetésre kikapott a Nyíregyháza vendégeként Sényőn, a kék-fehér társulatnak ez már sorozatban a harmadik veresége a bajnokságban. A Soroksár esélyeshez méltóan legyőzte a vendég Ajkát, a Csákvár a hajrában fordította meg a meccset a Szentlőrinc ellen, az alsóházi helyosztót pedig a Budafok megnyerte Mosonmagyaróváron.

labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza NB II MTK 10. forduló

Újabb MTK-bukta, ráadásgóllal nyert a DVTK, élre ugrott a Pécs

2022-10-03 19:30:49

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Helycsere történt az élen a labdarúgó NB II 10. fordulóját követően. A játéknap előtt listavezető MTK meglepetésre kikapott a Nyíregyháza vendégeként Sényőn, a Pécsnek pedig egy siófoki gól nélküli döntetlen is elég volt ahhoz, hogy az élre ugorjon. A Gyirmót nyerte a győri városi rangadót az ETO ellen, a Diósgyőr a hosszabbítás utolsó percében csikarta ki a győzelmet az edzőt váltó Doroggal szemben, a Szeged pedig Tiszakécskéről tért haza három ponttal, így mindössze két pont a különbség az első és az ötödik között. A Soroksár esélyeshez méltóan legyőzte a vendég Ajkát, a Csákvár a hajrában fordította meg a meccset a Szentlőrinc ellen, az alsóházi helyosztót pedig a Budafok nyerte Mosonmagyaróváron.

élő eredménykövetés eredménykövetés Szeged Siófok Pécs PMFC

A megtáltosodott Nyíregyháza is legyőzte az MTK-t

2022-10-03 19:33:00

Az egyre jobb formában futballozó Nyíregyháza Spartacus 2–0-ra legyőzte az NB II 10. fordulója előtt még listavezető MTK-t, amely ezzel egymást követő harmadik bajnoki mérkőzését veszítette el.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza NB II MTK

Súlyos hazai MTK-vereség, kikapott a DVTK Szentlőrincen

2022-10-01 08:22:23

Vasárnap rendezték a labdarúgó NB II 9. fordulójának mind a tíz mérkőzését. A listavezető MTK nagy meglepetésre hazai pályán 4–1-es vereséget szenvedett a Csákvártól, a Pécs egy tizenegyesből lőtt góllal 1–0-ra megverte a Haladást és feljött a tabella második helyére. A játéknap előtt második Gyirmót hazai pályán, előnyről kapott ki a Nyíregyházától, a Diósgyőr pedig Szentlőrincen maradt alul 2–0-ra. A Mosonmagyaróvár Békéscsabán tudott nyerni, az alsóházi helyosztón pedig a Kozármisleny idegenben győzte le a Dorogot. A Szeged hátrányból nyert a közel egy félidőt emberhátrányban játszó Budafok ellen, az ETO viszont úgy is elvitt egy pontot Barcikáról, hogy egy kiállítás miatt a záró 20 percben csak tíz játékossal volt a pályán.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II 9. forduló Tiszakécske Szpari Szeged

Novák Csanád lett a Nyíregyháza nyerőembere Gyirmóton

2022-09-30 16:07:28

A labdarúgó NB II 9. fordulójában a második helyen álló Gyirmót FC Győr a 15. Nyíregyházát fogadta. Hiába szerzett kétszer is vezetést a házigzda, végül mégis vereséget szenvedett Csertői Aurél csapata. Az ötgólos mérkőzésen sajnos a mentőknek is akadt dolga.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza NB II Gyirmót

Férfi kosár NB I: az ASE hosszabbításban nyert az Alba ellen

2022-09-30 20:09:02

A férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapjának rangadóján az Atomerőmű SE hosszabbításban 93–84-re győzött az Alba Fehérvár ellen.

férfi kosárlabda NB I Nyíregyháza Kecskemét Atomerőmű SE Alba Fehérvár

Futsal NB I: már a 6. fordulóban megszületett az idény gólja? – videó

2022-09-30 18:50:24

Lehet, hogy már a 6. fordulóban megszületett az idény legszebb találata a futsal NB I-ben. Az Á Stúdió Futsal Nyíregyháza játékosa, Krajnyák Zsolt ugyanis óriási gólt ollózott a Nyírbátor elleni, 5–2-es nyíregyházi sikerrel végződő megyei rangadón: egy előrepasszt a kaputól kilenc méterre, háttal állva pörgetett fel magának, majd a labdát gyönyörű, ollózós mozdulattal lőtte a kapu bal oldalába.

futsal NB I futsal Nyíregyháza

NB II: másodszor is visszatért a középpályás a Nyíregyházához

2022-09-30 13:20:06

A legutóbb a Vasast erősítő, de nyáron szabadon igazolható vált Pekár László másodszor is visszatért a labdarúgó NB II-ben szereplő Nyíregyháza Spartacushoz – számolt be róla a klub honlapja. Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

magyar átigazolás Vasas Pekár László Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza NB II

Futsal NB I: kiütéssel nyert a Haladás és az Újpest is

2022-09-26 19:38:28

A férfi futsal NB I 5. fordulójában a Haladás 8–1-re nyert a Nyíregyháza ellen, a Veszprém 5–2-es diadalt aratott az ELTE-BEAC ellen. Az Újpest sem kegyelmezett a Magyar Futsal Akadémiának, 7–2 lett a vége.

Újpest futsal NB I Veszprém Nyíregyháza Magyar Futball Akadémia Haladás

Magyar Kupa: ötöt vágott a Mol Fehérvár, továbbjutott a DVSC

2022-09-18 16:51:32

A labdarúgó Mol Magyar Kupa 3. fordulójában a Mol Fehérvár FC 5–2-es győzelmet aratott a III. Kerületi TVE vendégeként, míg a DVSC a Dabas otthonában vívta ki egy góllal a továbbjutást. A Kecskemét 3–0-ra megverte a Tiszakécskét, s bejutott a következő körbe a Nyíregyháza és a Szombathelyi Haladás is. Az MTK 8–0-ra győzött a XV. Kerületi Issimo SE ellen.

Tiszakécske Szolnok Putnok Nyíregyháza Monostorpályi Mol Magyar Kupa

NB II: hat gól a Nyíregyháza meccsén, a ráadásban mentett pontot a Dorog

2022-09-11 17:34:51

A labdarúgó NB II 8. fordulójának délutáni mérkőzésein a Nyíregyháza gólzáporos mérkőzésen győzte le a bajnokság eddigi meglepetéscsapatát, a Kazincbarcikát. Az alsóházi helyosztón a Dorog a ráadásban mentett pontot Mosonmagyaróváron. A Gyirmót mindhárom pontot hazavitte Csákvárról, a Budafok pedig legyőzte a Békéscsabát, és ellépett az utolsó helyről.

Óvár labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza NB II Kazincbarcika

Négyet rúgott a Szpari, győzelmével dobogón a Gyirmót és a Pécs

2022-09-11 07:29:33

Kilenc mérkőzést rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 8. fordulójában. Az újonc Kazincbarcika simán kikapott a Nyíregyházától, a Gyirmót viszont nyerni tudott Csákváron, így feljött a második helyre. Először győzött az idényben a Budafok, ellenben pontokat hullajtott a Szeged és a Haladás is, így a szombathelyiek kispadján Mészöly Géza nem tudott győzelemmel bemutatkozni. Nyert Győrben, és veretlen maradt a Pécs, amely felugrott a dobogóra is, míg a Szentlőrinc a hajrában fordított, aminek következtében Szekeres Zoltán vereséggel debütált a Kozármisleny kispadján.

Hatgólos mérkőzést húzott be a Nyíregyháza

2022-09-09 23:06:33

A labdarúgó NB II 8. fordulójában a Nyíregyháza Spartacus már négy góllal vezetett a Kazincbarcika ellen, a vendégek azonban izgalmassá tették a hajrát. A Szpari 4–2-re nyerte meg a paprikás hangulatú összecsapást.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza NB II 8. forduló

Nem bírt egymással a Pécs és a Nyíregyháza

2022-09-02 12:19:57

Nem hozott gólt a Nyíregyháza Spartacus pécsi vendégjátéka a labdarúgó NB II 7. fordulójában. Az új idényt remekül kezdő baranyaiak Tóth-Gábor Kristóf révén kapufáig is eljutottak, ám a kevés helyzetet hozó mérkőzésért egy-egy pontot kaptak a felek (0–0).

élő közvetítés labdarúgó NB II Szpari Pécs Nyíregyháza NB II

A Misleny ellen is gálázott az MTK, Ajkán nyert az ETO, gólzápor Szegeden

2022-09-04 07:52:11

Kilenc mérkőzést játszottak vasárnap a labdarúgó NB II 7. fordulójában. Az éllovas MTK kiütötte a héten edzőt váltó újonc Kozármislenyt (6–1), míg a délkeleti derbin a Szeged fordulatos meccsen 3–3-as döntetlent játszott a Békéscsabával. A Kazincbarcika legyőzte a Csákvárt, az ETO Ajkán diadalmaskodott, míg a Tiszakécske hazai pályán a Haladást múlta felül. Nem esett gól a Pécs és a Nyíregyháza, valamint a Dorog és a Budafok csatáján. A délutáni programban a Soroksár hazai pályán egygólos különbséggel nyert a Siófok ellen, az újonc Mosonmagyaróvár pedig a záró negyedórában emberhátrányban játszva is elvitt egy pontot Szentlőrincről.

Fölényesen nyert az MTK Óváron, a DVTK végül behúzta a borsodi rangadót

2022-08-28 09:11:39

Kilenc mérkőzést játszottak vasárnap a labdarúgó NB II 6. fordulójában. Az éllovas MTK kiütéses győzelmet aratott az újonc Mosonmagyaróvár otthonában, a további öt, késő délutáni meccs pedig döntetlennel ért véget. Az esti programban a Diósgyőr hazai pályán Koman Vladimir hajrágóljával győzte le a Kazincbarcikát, a végére tíz főre fogyatkozó Gyirmót 1–0-ra nyert Kozármislenyben, az ETO pedig esélyeshez méltóan két góllal múlta felül a Tiszakécskét.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Tiszakécske Szpari Nyíregyháza

Nem bírt egymással az Ajka és a Nyíregyháza

2022-08-26 12:30:19

A labdarúgó NB II 6. fordulójában a Nyíregyháza az Ajkát fogadta Sényőn. A hazaiak szereztek vezetést, a szünet előtt azonban Gaál révén egalizálni tudott az Ajka. Az első félidő kifejezetten élvezetes volt, a másodikban jószerivel semmi sem történt, így igazságos a döntetlen.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szpari Nyíregyháza NB II 6. forduló Ajka

Zamostny góljával győzött a Tiszakécske a Nyíregyháza ellen

2022-08-20 08:17:14

A labdarúgó NB II 5. fordulójában a Tiszakécskei LC a korábbi nyíregyházi csatár, Zamostny Balázs fejes góljával 1–0-ra megverte a Nyíregyháza Spartacust.

élő közvetítés labdarúgó NB II Tiszakécske Szpari Nyíregyháza NB II

Mozgalmas meccsen győzött a Siófok, gálázva verte az MTK a Budafokot

2022-08-20 12:15:04

Kilenc mérkőzést játszottak vasárnap a labdarúgó NB II 5. fordulójában. Az éllovas MTK gálázva győzte le a továbbra is nyeretlenül sereghajtó Budafokot, a második Kazincbarcika egy hajrágóllal verte a szintén újonc Kozármislenyt. A Siófok mozgalmas meccsen szerzett három pontot a tizenegyest hibázó Haladás ellen. A Gyirmót Nagy Patrik triplájával nyerte meg a kisalföldi rangadót az újonc Mosonmagyaróvár ellen, a Szentlőrinc kétgólos hátrányból egyenlített a Békéscsaba ellen, a Tiszakécske a korábban a Szpariban futballozó Zamostny Balázs góljával győzte le a Nyíregyházát, míg az ETO soroksári vendégjátékán nem esett gól.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Tiszakécske Szpari Szeged

NB II: új edzőjével nyert a Nyíregyháza, simán az ETO

2022-08-17 19:36:01

A labdarúgó NB II 4. fordulójában győzelemmel mutatkozott be Huszák Géza a Nyíregyháza kispadján, a Szpari két góllal múlta felül a Soroksárt. A Szeged hajrában lőtt találattal győzte le vendégként a Haladást. Szintén egy góllal bizonyult jobbnak a Szentlőrincnél a Dorog, míg a Csákvár nem tudott nyerni, 1–1-et játszott a Tiszakécskével. Idegenben győzte le 2–1-re a Kazincbarcika a Mosonmagyaróvárt, míg az otthon játszó ETO FC Győr fordított, és 4–1-es győzelmet aratott a Siófok ellen.

Tiszakécske Szombathelyi Haladás Szentlőrinc Szeged-Csanád Grosics Akadémia Szeged-Csanád GA Soroksár