Találatok a NKE-Csata címkére

Találatok száma: 39

Női kosár NB I: a Csata nyerte a párharcot, övé az ötödik hely

2021-04-21 17:34:13

A Csata 75–67-re legyőzte a Vasast a női kosárlabda NB I rájátszásának szerdai játéknapján, ezzel megnyerte a két csapat összesített párharcát és megszerezte a bajnokság ötödik helyét.

női kosárlabda NB I Vasas Akadémia NKE-Csata

Női kosár NB I: harmadik meccs dönt az 5. helyről

2021-04-17 17:48:48

A Csata 73–59-re győzött a Vasas vendégeként a női kosárlabda NB I szombati játéknapján, ezzel döntetlenre alakította az állást az 5. helyért zajló párharcban. Döntés a szerdai harmadik meccsen. Az alsóházban a PINKK nyert a Cegléd otthonában.

Női kosár NB I: nyert a Csata idegenben, jön a harmadik

2021-04-07 19:57:45

A Csata 82–73 győzött a TFSE-MTK vendégeként szerda este, ezzel kiegyenlítette a két csapat párharcát a női kosárlabda NB I 5–8. helyéért zajló rájátszásban. A párharcot eldöntő harmadik mérkőzés szombaton lesz.

női kosárlabda NB I TFSE-MTK NKE-Csata

Női kosár NB I: a Vasas nyert, harmadik meccs dönt Pécsen

2021-04-03 19:32:01

A Vasas hazai pályán 70–63-ra legyőzte a PEAC-Pécset a női kosárlabda NB I rájátszásának szombati játéknapján, így kiegyenlítette az 5–8. helyért zajló párharc állását. A másik pár első meccsén a TFSE-MTK idegenben legyőzte a Csatát, míg a bennmaradásért zajló körmérkőzés szombati játéknapja a Ceglédnek és a PINKK-nek hozott sikert.

női kosárlabda NB I Vasas kosárlabda TFSE-MTK PEAC-Pécs NKE-Csata

Női kosár NB I: a PEAC legyőzte és megelőzte a Csatát

2021-03-11 20:17:56

A PEAC-Pécs 76–65-re nyert a Csata vendégeként a női kosárlabda NB I csütörtöki mérkőzésén, és ezzel riválisát megelőzve megszerezte az alapszakasz ötödik helyét.

női kosárlabda NB I PEAC-Pécs NKE-Csata

Női kosár MK: izgalmas végkimenetele lehet a nyolcas döntőnek

2021-02-24 09:09:23

Szerdától vasárnapig Budapest ad otthont a női kosárlabda Magyar Kupa csatározásainak, s bár a favorit kiléte egyértelmű, a végkimenetel izgalmas lehet.

női kosárlabda Magyar Kupa női kosárlabda MK női kosárlabda VBW CEKK Cegléd Uni Győr TFSE-MTK

Női kosár NB I: nagyon sima soproni diadal Szekszárdon

2021-02-17 17:59:24

A Szekszárd sem jelentett akadályt a Sopronnak: a címvédő magabiztosan, 74–49-re győzött tolnai riválisa otthonában a női kosárlabda NB I szerdai mérkőzésén, így 19 meccs után is százszázalékos teljesítménnyel vezeti a tabellát. A Csata drámai végjátékban, Lelik Réka hat másodperccel a végső dudaszó előtt értékesített büntetőjével gyűrte le a DVTK-t, a Győr simán megverte a sereghajtó ZTE-t, míg a PEAC csak az utolsó negyedben tudta érvényre juttatni a papírformát a BEAC ellen. A Cegléd hiába hajrázott nagyot a Vasas otthonában, kikapott, és meglepetésre az MTK-TFSE is alulmaradt a PINKK vendégeként – igaz, teremproblémák miatt Budapesten.

női kosárlabda NB I NKE-Csata Lelik Réka Aluinvent DVTK Miskolc

Női kosár NB I: 110 pontig jutott a PEAC a sereghajtó ellen

2021-01-17 16:45:47

A PEAC-Pécs 110–47-re verte meg a még mindig nyeretlen ZTE-t, míg a Csata hazai pályán 54–42-re legyőzte a Vasast a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.

női kosárlabda NB I ZTE NKK Vasas kosárlabda PEAC-Pécs NKE-Csata

Női kosár NB I: újabb sima Sopron-siker, 12/12 a mérleg

2020-12-30 17:12:56

Akárcsak kedden, szerdán is megmérkőzött egymással a Sopron és a Cegléd a női kosárlabda NB I-ben, és a címvédő soproniak ismét fölényes győzelmet arattak (74–51), azaz 12 meccs után is százszázalékosak. Ugyancsak magabiztos győzelmet aratott a Csata a PINKK felett, otthon nyert a TFSE-MTK is, míg a DVTK és a PEAC idegenbeli sikerrel növelte pontjai számát.

női kosárlabda NB I Sopron Basket NKE-Csata

Női kosár NB I: a Győr és a Csata is vendégként nyert

2020-12-23 16:26:56

A Győr a Ceglédet, a Csata az ELTE BEAC-ot győzte le vendégként a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

női kosárlabda NB I VBW CEKK Cegléd Uni Győr NKE-Csata ELTE BEAC Újbuda

Női kosár NB I: 26–3-as utolsó negyed a Csata meccsén

2020-12-20 19:09:15

A Cegléd az utolsó negyedben nyújtott kiemelkedő játékával győzte le magabiztosan a vendég Csatát a női kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi mérkőzésén.

női kosárlabda NB I női kosárlabda NKE-Csata Cegléd kosárlabda

Női kosár NB I: a Győr óriásit fordított, és legyőzte a DVTK-t

2020-12-02 17:15:58

Nagyszerű utolsó negyedével a Győr fordított, és tetemes hátrányt ledolgozva, nagy csata végén 73–70-re legyőzte a DVTK-t a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján. A Szekszárd fölényesen, egy híján száz pontig jutva nyert a Csata vendégeként, míg a TFSE-MTK hazai pályán verte meg könnyedén, 90–57-re a még nyeretlen ZTE-t.

női kosárlabda NB I ZTE NKK Uni Győr TFSE-MTK NKE-Csata Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: győzelemmel hangolt az Euroligára a Sopron

2020-11-25 17:47:39

A Sopron magabiztosan, 31 ponttal verte meg a vendég TFSE-t (98–67) a női kosárlabda NB I szerdai játéknapján.

női kosárlabda NB I női kosárlabda TFSE Sopron Basket NKE-Csata Győr kosárlabda

„Aki nem tapasztalta meg, milyen az igazi csapatszellem, az nem tud mindent az életről”

2020-10-15 14:55:29

Koltay András, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem jogászprofesszor rektora a Bayern Münchenhez kapcsolódó élményeiről, Verebes József jóslatáról, a Puhl FC-ről és arról, miként fordult ellentétébe a sportban a politikai nyilatkozatok eddigi határozott tilalma.

Verebes József NKE-Csata Képes Sport Koltay András

Női kosár NB I: otthon győzött a PEAC és a TFSE-MTK, idegenben a Csata

2020-10-10 20:18:36

Három mérkőzést játszottak a női NB I szombati játéknapján. A PEAC-Pécs az Újbuda–BEAC ellen 65–59-re, a TFSE-MTK a PINKK Pécsi 424 ellen 76–63-ra, a Ludovika FCSM Csata pedig az Aluinvent DVTK Miskolc ellen 79–73-ra nyert.

Újbuda-BEAC női kosárlabda NB I TFSE-MTK PINKK Pécsi 424 PEAC-Pécs NKE-Csata

Női kosár NB I: a Szekszárd és a Sopron Basket is sikerrel nyitott

2020-10-03 17:50:10

A Sopron Basket 82–62-re legyőzte a Ludovika-FCSM Csatát a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.

női kosárlabda NB I ZTE kosárlabda Sopron Basket PEAC-Pécs NKE-Csata ELTE BEAC Újbuda

Női kosár MK: a Szekszárd lelépte a Csatát az elődöntőért

2020-03-05 21:01:31

A női kosárlabda Magyar Kupa pécsi nyolcas döntőjének utolsó negyeddöntőjén született a nap legsimább győzelme, miután a Szekszárd kereken húsz pont különbséggel legyőzte a félidőben még egy egységgel vezető Csatát.

női kosár MK NKE-Csata Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: a Szekszárd idegenben győzte le a Ceglédet

2020-02-29 17:07:38

A Szekszárd a Cegléd vendégeként aratott 15 pontos győzelmet a női kosárlabda NB I szombati játéknapján.

női kosárlabda NB I ZTE kosárlabda Vasas kosárlabda Uni Győr NKE-Csata MTK kosárlabda

Női kosár NB I: a Szekszárd nagyon megverte a Csatát

2020-02-22 17:30:51

A Szekszárd hazai pályán nagy különbséggel, 101–53-ra legyőzte egyik közvetlen riválisát, az NKE-Csatát a női kosárlabda NB I 20. fordulójának szombati játéknapján, és fővárosi vetélytársát megelőzve feljött a tabella harmadik helyére. Tabellaszomszédját győzte le a Győr és a TFSE-MTK is, a DVTK fölényesen nyert a sereghajtó PINKK vendégeként, míg a Vasas a BEAC otthonában érvényesítette a papírformát.

női kosárlabda NB I NKE-Csata Atomerőmű KSC Szekszárd

Női kosár NB I: a rangadóval véget ért a nagy DVTK-sorozat

2020-02-16 17:41:48

Megszakadt a DVTK nyolc mérkőzés óta tartó győzelmi sorozata a női kosárlabda NB I-ben: a miskolciak a Csata otthonában kaptak ki 77–73-ra a 19. forduló vasárnapi rangadóján – sikerükkel a fővárosiak felkapaszkodtak a tabella második helyére. A másik vasárnapi meccsen a Győr hazai pályán 81–72-re verte a TFSE-MTK-t.