Találatok a New Haven címkére

Találatok száma: 23

Tenisz: a világelső lábsérülés miatt visszalépett New Havenben

2018-08-21 08:03:42

Lábsérülésre hivatkozva visszalépett a román világelső, Simona Halep a New Haven-i Connecticut Openen való szerepléstől hétfőn, egy nappal azt követően, hogy a Cincinnatiben rendezett torna döntőjében kikapott a holland Kiki Bertenstől.

WTA New Haven Simona Halep New Haven

Tenisz: Babos bosszantó vereséget szenvedett

2017-08-22 21:56:37

Babos Tímea 7:5, 7:6-ra kikapott az ausztrál színekben versenyző Daria Gavrilovától a New Havenben zajló kemény pályás tenisztorna második fordulójában. Az első szettet 5:2-es vezetésről, a második rövidítését pedig 6–2-es előnyről veszítette el.

tenisz New Haven Daria Gavrilova Babos Tímea

Tenisz: Babos két szettben legyőzte a negyedik kiemeltet

2017-08-21 20:16:24

Babos Tímea 7:5, 7:5-re nyert korábbi páros társa, a világranglista 14. helyén álló, negyedik kiemelt Kristina Mladenovic ellen a New Haven-i kemény pályás teniszverseny első fordulójában.

tenisz New Haven Kristina Mladenovic Babos Tímea

Tenisz: a négyszeres bajnok és a címvédő is továbbjutott

2015-08-27 00:16:50

A címvédő cseh Petra Kvitová szetthátrányból felállva győzte le az amerikai Madison Keyst a New Havenben zajló kemény pályás női tenisztorna második fordulójában, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé, ahol a lengyel Agnieszka Radwanska lesz az ellenfele. A négyszeres bajnok dán Caroline Wozniacki három meccslabdát hárítva verte meg az olasz Roberta Vincit.

tenisz Winston Salem WTA-torna New Haven ATP-torna

Tenisz: egyszerre búcsúzott cseh és szlovák

2015-08-25 23:50:34

Az első helyen kiemelt francia Gilles Simon már a második fordulóban búcsúzott az egyesült államokbeli Winston-Salemben zajló, 695 515 dollár (187.8 millió dollár) összdíjazású férfi tenisztornán.  A világranglista 11. helyezettje az immár brit színekben versenyző, ex-szlovén Aljaz Bedenétõl (58.) szenvedett vereséget három játszmában, óriási csatában úgy, hogy a döntő szettben meccslabdája is volt.

Tenisz: New Havenben búcsúzott az első kiemelt

2014-08-20 07:36:24

A New Haven-i női tenisztorna nyolcaddöntőjében magyar idő szerint szerda hajnalban két meccset rendeztek, a második helyen kiemelt cseh Petra Kvitová két szettben továbbjutott, az elsőként rangsorolt román Simona Halep viszont búcsúzott. A winstoni férfi tornán viszont két játszmában győzni tudott az első helyen kiemelt amerikai John Isner.

tenisz New Haven

Tenisz: Halep simán legyőzte a címvédő Kvitovát a döntőben

2013-08-24 22:38:43

A New Havenben rendezett kemény pályás női tenisztorna döntőjében az idén szárnyaló Simona Halep sima, 6:2, 6:2-es győzelmet aratott a címvédő Petra Kvitová ellen, így 2013-ban már a negyedik versenyén győzedelmeskedett.

tenisz Simona Halep Petra Kvitová New Haven

Tenisz: a Szávayt búcsúztató Mauresmo is kiesett New Havenben

2008-08-29 04:00:17

A Szávay Ágnest két szettben (6–4, 7–5) búcsúztató francia Mauresmo is elbúcsúzott a New Havenben zajló WTA-tornától.

New Haven Anna Csakvetadze Amelie Mauresmo

Tenisz: Szávay a negyeddöntőben búcsúzott New Haventől

2008-08-28 04:00:18

A New Havenben rendezett, Pilot Pen elnevezésű WTA-tenisztorna negyeddöntőjében a volt világelső, Amelie Mauresmo búcsúztatta a magyar hölgyet.

New Haven Szávay_Ágnes

Szávay Ágnes a negyeddöntőben búcsúzott New Haventől

2008-08-25 04:00:16

Két szettben búcsúzott a New Havenben zajló Pilot Pen elnevezésű WTA-tornától Szávay Ágnes, miután a negyeddöntőben 6:4, 7:5 arányban kikapott a francia Amélie Mauresmótól.

Peking 2008 New Haven

Szávay Ágnes: Az orvosok szerint rendbe jöhet a hátam keddre

2007-08-30 00:00:10

A 600 ezer dollár összdíjazású New Haven-i torna döntőjét edzője tanácsára feladó Szávay Ágnes reméli, felépül hátsérüléséből keddig, amikor bemutatkozhat az idei szezon utolsó Grand Slam tornáján, az amerikai nyílt teniszbajnokságon. A 18 éves magyar klasszis saját honlapján elárulta az "izomfáradság" miatt nem tudott rendesen mozogni és adogatni Szvetlana Kuznyecova ellen, így indokolt döntés volt a visszalépés. Az első szettet 6:4-re nyerte Szávay, majd a második szettben 0:3-nál adta fel a csatát.

Szávay_Ágnes Szvetlana Kuznyecova New Haven

Tenisz, New Haven: James Blake idei második tornagyőzelme

2007-09-02 00:00:28

Az egyesült államokbeli New Havenben megrendezett, 675 ezer dollár összdíjazású, kemény pályás férfi tenisztornát a harmadik helyen kiemelt amerikai James Blake (képünkön) nyerte, akinek ez volt idei második, míg pályafutása során immár a tizedik ATP-tornagyőzelme.

döntő James Blake

Szávay Ágnes sérülés miatt kénytelen volt feladni a döntőt

2007-08-29 00:00:10

Szávay Ágnes közel járt élete legnagyobb győzelméhez, miután a New Haven-i WTA-torna fináléjában megnyerte az első szettet a világranglista 4. helyén álló Szvetlana Kuznyecova ellen, mielőtt sérülés miatt fel kellett volna adnia a találkozót.

döntő Szávay_Ágnes

Szávay Ágnes vesztett helyzetből a fináléba jutott New Havenben

Szávay Ágnes fantasztikus teljesítményt nyújtva jutott a fináléba, miután az elődöntőben három szettben győzte le Eleni Daniilodút az egyesült államokbeli New Havenben zajló, 600 ezer dollár összdíjazású keménypályás női tenisztorna elődöntőjében.

elődöntő Szávay_Ágnes New Haven

Szávay Ágnes: A torna előtt nagyon boldog lettem volna az elődöntővel

2007-08-28 00:00:12

Szávay Ágnes rendkívül elszántam várja az Eleni Daniilidu elleni, magyar idő szerint hajnali 1 órakor kezdődő elődöntőt, mindenképpen be akar jutni a fináléba a New Havenben zajló 600 ezer dollár összdíjazású tenisztornán. A világranglista 41. helyén álló magyar tinédzser elárulta, a legjobb négy között is az eddigi „taktikáját” követi, mindig csak a következő labdamentre összpontosít.

Szávay_Ágnes New Haven Eleni Daniilidu

Kisebb sérülés ellenére Szávay Ágnes az esélyesebb Daniilidu ellen

Szávay Ágnes ugyan a fáradság miatti kisebb sérülés ellenére visszalépett a New Havenben zajló 600 ezer dollár összdíjazású tenisztorna párosversenyétől, de egyesben már az elődöntőre készül, amelyben reális esélye van a döntőbe kerülésre, lévén ellenfele, Eleni Daniilidu ugyan jóval rutinosabb, de egyáltalán nem számít verhetetlen játékosnak. A görög versenyző a legjobb nyolc között Marat Szafin húgát, Dinarát búcsúztatta, ezzel idei legnagyobb sikerét aratta.

Szávay_Ágnes New Haven

Tenisz, New Haven: kiesett Robredo és Davigyenko is

Az egyesült államokbeli New Havenben zajló, 675 ezer dollár összdíjazású keménypályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében az első helyen kiemelt orosz Nyikolaj Davigyenko kétjátszmás mérkőzésen kapott ki a francia Gilles Simontól.

nyolcaddöntő férfi egyes

Szávay Ágnes Alona Bondarenkót is legyőzte, és már elődöntős

2007-08-27 00:00:13

Az egyesült államokbeli New Havenben zajló, 600 ezer dollár összdíjazású keménypályás női tenisztorna negyeddöntőjében Szávay Ágnes kétjátszmás mérkőzésen verte a nyolcadik helyen kiemelt ukrán Alona Bondarenkót. A magyar éljátékos a négy között a Dinara Szafina (orosz, 4.)-Eleni Daniilodu (görög) mérkőzés győztesével játszhat a döntőbe jutásért.

negyeddöntő Szávay_Ágnes

Szávay Ágnes újabb bravúrja: legyőzte Daniela Hantuchovát

2007-08-26 00:00:11

Újabb Szávay-bravúr! Megszerezte első top tízes győzelmét Szávay Ágnes, miután a New Haven-i WTA-torna második körében 7:5, 6:3-ra legyőzte a szlovák Daniela Hantuchovát. A magyar lány a US Openen is könnyű sorsolást kapott.

Daniela Hantuchova Szávay_Ágnes

Tenisz, New Haven: John Isner Beckert, Blake Clementet verte

Az egyesült államokbeli New Havenben zajló, 675 ezer dollár összdíjazású, keménypályás férfii tenisztorna első fordulójában a versenyen szabadkártyával rajthoz álló amerikai John Isner két játszmában verte a nálánál esélyesebb, német Benjamin Beckert.