Találatok a Nashville címkére

Találatok száma: 8

Videó: a tökéletes kapáslövés – elképesztő gól Sallói csapattársától

2020-10-12 17:15:36

Szemkápráztató kapásólt szerzett az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) a Sporting Kansas City támadója, Erik Hurtado. Sallói Dániel csapata ezzel a találattal nyerte meg a Nashville elleni bajnokit, a magyar támadó bő tíz percet kapott a meccsen.

Sporting Kansas City Sallói Dániel Nashville MLS Erik Hurtado

Hét gólt ütött és egyet sem kapott a Predators Los Angelesben

2008-01-13 00:00:21

Az NHL, az észak-amerikai jégkorong-bajnokság alapszakaszának 92. játéknapján tizenegy mérkőzést rendeztek meg. A tizenegy vendéglátó csapat közül mindösszesen kettő - a Detroit és a St. Louis - tudott hatvan perc alatt ellenfele fölé kerekedni, egy csak a hosszabbításban - Montreal -, további kettő - a Vancouver és a NJ Devils - a szétlövésben nyert. Hat mérkőzésen viszont vendéggyőzelem született. Utóbbiak közül első helyen kell említenünk a Nashville sikerét, hiszen a félelmetesen bekezdő Predators Los Angelesben feltörölte a jeget a Kings csapatával.

St. Louis LA Kings

Már hétmeccses nyeretlenségi sorozattal "büszkélkedhet" a Senators

2007-12-09 00:00:23

Az NHL, az észak-amerikai jégkorong-bajnokság alapszakaszának 60. játéknapján hiába lőtt három gólt és egyenlített hatvan percnyi játék után az Ottawa Senators a Tampa Bay Lightning ellen, a gólnélküli túlórát követő szétlövést a hazaiak 2-1-re nyerték. Pavel Dacjuk két gólja és egy asszisztja döntötte el a Montreal elleni idegenbeli mérkőzést, amelyen csapata, a Detroit három góllal győzött.

Toronto

NHL: büntetőkkel verte a Tampa Bay hazai pályán az Ottawát

2007-12-12 00:00:08

Az NHL, az észak-amerikai jégkorong-bajnokság alapszakaszának 60. játéknapján hiába lőtt három gólt és egyenlített hatvan percnyi játék után az Ottawa Senators a Tampa Bay Lightning ellen, a gólnélküli túlórát követő szétlövést a hazaiak 2-1-re nyerték.

60. játéknap Tampa Bay

Nyert a bajnok Ducks; a Devils pedig a Penguins csapatát verte

2007-10-22 00:00:11

Az újonc Petteri Wirtanen góljának is köszönhetően a Nashville ellen aratott 3-1-es győzelmet az Anaheim az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) 13. játéknapján. A finn center 1-1-es állásnál szerezte a bajnok második gólját, a vége 3-1 lett.

alapszakasz

Az Anaheim büntetőkkel nyerte a nyugati rangadót a Nashville ellen

2007-03-08 09:58:05

Az NHL, az észak-amerikai jégkorong-bajnokság alapszakaszának 143. játéknapján egy találkozó a hosszabbításban, négy viszont csak a szétlövésben dőlt el. Egy csapat, nevezetesen a Dallas, megint lőtt gól nélkül maradt – ráadásul hazai pályán -, illetve mondhatjuk a másik szemszögből is: Jevgenyij Nabokov (San José Sharks) 26 lövést védve pályafutása 32. shutoutját produkálta. Pavelski két góllal vette ki a részét a sikerből.

alapszakasz Nashville

Büntetőkkel nyert a St. Louis és a Detroit

2007-01-14 00:00:16

Az NHL, az észak-amerikai jégkorong-bajnokság alapszakaszában New Yorkban az Islanders nyerte a városi rangadót, miután 5-3-ra verte a Rangers együttesét. A harmadik harmad elején Shanahan találatával még kiegyenlített a Rangers, ám az Islanders a 46. percben két gólt is szerzett 27 másodperc alatt, amely eldöntötte a találkozót.

Dacjuk Rucinsky

Steve Sullivan, mesterhármas 5:56 perc alatt

2006-12-19 00:00:19

Az NHL, az észak-amerikai jégkorongbajnokság alapszakaszában igen csúnya, hatgólos vereségbe szaladt bel az Ottawa Senators a Nashville Predators vendégeként. A győztes csapatban az NHL-pályafutása hatodik mesterhármast jegyző, mérkőzés legjobbjának választott Steve Sullivan dicsérhető elsősorban – a második harmadban 5:56 perc alatt szerezte találatait, amely a klub történetének leggyorsabb triplázásaként könyvelhetünk el -, de említsük meg a duplázó Hartnell, illetve a shutouttal záró hazai kapus, Mason nevét is.