Találatok a libertadores-kupa címkére

Találatok száma: 330

Libertadores-kupa: Gabriel Barbosa gólja döntött, a Flamengo nyerte a finálét

2022-10-30 08:41:58

A Flamengo nyerte meg a legrangosabb dél-amerikai labdarúgó kupasorozatot, a Libertadores-kupát: a Rio de Janeiró-i együttes a guayaquili döntőben 1–0-ra verte meg az Athletico Paranaensét.

Libertadores-kupa Gabriel Barbosa Flamengo

Libertadores-kupa: brazil–brazil finálét rendeznek

2022-09-08 11:06:06

Ismét brazil házi döntőt rendeznek a legrangosabb dél-amerikai labdarúgó kupasorozatban, a Libertadores-kupában, miután az Athletico Paranaense után a Flamengo is bejutott a fináléba.

Libertadores-kupa Flamengo Athletico Paranaense

Libertadores-kupa: a Paranaense az első döntős

2022-09-07 10:01:16

Az Athletico Paranaense jutott be elsőként a labdarúgó Libertadores-kupa döntőjébe.

Palmeiras Libertadores-kupa Atlético Paranaense

Libertadores-kupa: megint brazil döntő lehet

2022-09-01 09:47:23

Sorozatban harmadszor is brazil döntő lehet a Libertadores-kupában, a dél-amerikai klubfutball legrangosabb sorozatában – írja az MTI.

Velez Sarsfield Palmeiras Libertadores-kupa Flamengo Athletico Paranaense

Libertadores-kupa: három brazil csapat jutott az elődöntőbe

2022-08-12 09:56:10

Harmadik brazil csapatként az Athletico Paranaense jutott be az elődöntőbe a labdarúgó Libertadores-kupában, a dél-amerikai Bajnokok Ligájában – írja az MTI.

Vélez Sarsfield Palmeiras Libertadores-kupa Flamengo Estudiantes Athletico Paranaense

Világfutball: Suárezt csábította a River ajánlata, de akadályba ütközött

2022-07-08 07:23:35

Mint ismert, Luis Suáreznek július 1-jén lejárt a szerződése az Atlético Madridnál, így távozni kényszerült, és jelenleg szabadon igazolható játékosként várja a klubok ajánlatait. Noha a rutinos uruguayi csatárt a River Plate is csábította, Suárez egy csütörtöki interjúban elárulta, nem szerződik az argentin rekordbajnokhoz, mert a klub magyar idő szerint szerdán kiesett a Libertadores-kupából, miután 1–0-s összesítéssel alulmaradt a Vélez Sarsfield elleni párharcban.

világfutball nemzetközi átigazolás River Plate Luis Suárez Libertadores-kupa

Videó: a játékos szögletet akart elvégezni, a partjelző buktatta

2022-07-01 12:42:39

Egészen hihetetlen jelenetet láthattunk a Cerro Porteno–Palmeiras Libertadores-kupa-mérkőzésen. Gustavo Scarpa, a brazil csapat középpályása egy szögletnél ívelte volna be a labdát, ám a partjelző finoman szólva megzavarta – a játékos úgy eltalálta az asszisztens lábát, hogy a földön végezte.

videó Libertadores-kupa Brazília

Videó: micsoda buktatás! A partjelző szögletnél akadályozta a játékost

2022-06-30 10:06:20

A brazil Palmeiras 3–0-ra legyőzte idegenben a paraguayi Cerro Portenót a Libertadores-kupa rájátszásában. A találkozó első perceiben egy nem mindennapi buktatást láthattak a nézők, ugyanis Gustavo Scarpát szögletrúgás közben véletlenül a partjelző akadályozta. Íme!

videó vicces videó partjelző labdarúgás játékvezető Palmeiras

Libertadores-kupa: veretlenségi rekordot döntött Hulk csapata

2022-05-20 09:35:24

Veretlenségi rekordot állított fel az Atlético Mineiro labdarúgócsapata a Libertadores-kupában, a dél-amerikai klubok Bajnokok Ligájában, miután csütörtökön Hulk duplájával és Savio góljával 3–1-re megverte az ecuadori Independiente del Valle együttesét.

Libertadores-kupa Atlético Mineiro

Libertadores-kupa: maga a gyönyör! Óriási kapásgólt lőtt a Palmeiras cseréje – videó

2022-04-14 10:59:39

A brazil Palmeiras valósággal átgázolt (8–1) a bolíviai Independiente Petrolerón a labdarúgó Libertadores-kupa csoportkörének második fordulójában. A brazil csapat hetedik gólját a csereként pályára lépő Raphael Veiga szerezte, aki egy sarokrúgás után kapásból bombázta a labdát a kapuba. Micsoda gól! A mérkőzéssel kapcsolatban érdekesség, hogy a 6. percben vendégek kerültek előnybe, sőt, a 41.-ig vezettek, a szünetben pedig 1–1 volt az állás. A Palmeiras a második félidőt aztán 7–0-ra megnyerte.

videó labdarúgás gólvideó Raphael Veiga Palmeiras Libertadores-kupa

Brazília: a dél-amerikai Szuperkupa is a Palmeirasé

2022-03-03 10:22:54

A Libertadores-kupa-győztes Palmeiras hódította el a dél-amerikai labdarúgó Szuperkupát, mivel a döntetlennel zárult első mérkőzést követően a visszavágón 2–0-ra legyőzte a Copa Sudamericanában címvédő Athletico Paranaensét.

dél-amerikai Szuperkupa Libertadores-kupa Brazília Atlético Paranaense

Libertadores-kupa: hátba vágta a játékvezető, Oscar-díjas alakítást mutatott be – videó

2021-11-28 13:07:27

Ahogy arról korábban beszámoltunk, a Palmeiras megvédte a címét a Libertadores-kupa döntőjében, mivel hosszabbítás után 2–1-re legyőzte a Flamengót. A győztes gólt szerző Deyverson a 123. percben úgy döntött, elviszi a show-t, és megpróbálja elhitetni a játékvezetővel, hogy csúnyán megütötték, azonban egy apró részletre nem figyelt.

Palmeiras Libertadores-kupa Deyverson

Libertadores-kupa: megvédte címét a brazil házidöntőben a Palmeiras

2021-11-28 10:46:51

A Palmeiras kemény küzdelemben, végül hosszabbításban 2–1-re legyőzte a 2019-es Libertadores-kupa-győztes Flamengót a sorozat 2021-es kiírásának Uruguayban, Montevideóban rendezett döntőjében, így megvédte a címét.

Palmeiras Libertadores-kupa Flamengo

Libertadores-kupa: Felipe Melót őrizetbe vehetik, ha belép a rendező területére

2021-10-07 15:18:06

Felipe Melónak november 27-én jelenése van a Palmeirasszal az idei Libertadores-kupa döntőjében, melynek helyszínét Montevideo szolgáltatja. Ugyanakkor egy 2017-es ügy miatt a helyi rendőrségnek elfogatóparancsa van a korábbi brazil válogatottal szemben, így veszélybe kerülhet a Flamengo elleni játéka.

Palmeiras Libertadores-kupa Flamengo Felipe Melo

Libertadores-kupa: újra összejött a brazil házidöntő

2021-09-30 09:38:32

Brazil házidöntőt rendeznek idén is a labdarúgó Libertadores-kupában, miután a címvédő Palmeiras után a Flamengo jutott be a fináléba ˜– közölte az MTI.

Libertadores-kupa: a Palmeiras került elsőként a fináléba

2021-09-29 10:35:58

A címvédő Palmeiras idegenben lőtt góllal búcsúztatta a szintén brazil Atlético Mineirót, ezzel bejutott a labdarúgó Libertadores Kupa fináléjába – közölte az MTI.

Libertadores-kupa

Libertadores-kupa: előnyben a Flamengo az elődöntőben

2021-09-23 09:08:54

A brazil Flamengo hazai pályán 2–0-ra legyőzte az ecuadori Barcelonát a labdarúgó Libertadores-kupa elődöntőjében, így kedvező helyzetből várhatja a jövő heti visszavágót.

Libertadores-kupa Flamengo

Libertadores-kupa: nem hozott gólt a brazil házielődöntő első meccse

2021-09-22 09:06:31

A címvédő Palmeiras gól nélküli döntetlent játszott otthon az Atlético Mineiróval a labdarúgó Libertadores-kupa brazil elődöntőjében, a párharc első mérkőzésén, Sao Paulóban – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

labdarúgás brazil labdarúgás Palmeiras Libertadores-kupa Hulk Atlético Mineiro

Videó: gyönyörű félolló és szemtelen befejezés – elődöntős az Atlético Mineiro

2021-08-19 11:28:04

A Libertadores-kupa negyeddöntőjében az Atlético Mineiro hazai pályán, szebbnél szebb gólokkal, 3–0-ra legyőzte a River Plate-et, így bejutott az elődöntőbe. A torna érdekessége, hogy eddig három brazil csapat kvalifikálta magát a legjobb négybe – ebben a lebonyolítási rendszerben ilyen még nem történt –, de ez akár lehet négy is, ha a Fluminense túljut az ecuadori Barcelona SC-n.

labdarúgás Sao Paulo River Plate Palmeiras Olimpia Asuncion Libertadores-kupa

Libertadores-kupa: kiesés után argentin ámokfutás – videó

2021-07-21 11:48:16

Hatalmas küzdelemben, két gól nélküli döntetlent hozó 90 perc után tizenegyespárbajban a brazil Atlético Mineiro legyőzte odahaza az argentin Boca Juniorst a Libertadores-kupa nyolcaddöntőjében, és továbbjutott. A vendégek azonban nehezen viselték a kiesést – a VAR is megfosztotta őket a góltól –, és a lefújás után összetűzésbe keveredtek a biztonságiakkal, amikor megpróbáltak bejutni ellenfelük öltözőjébe – írta meg a SPORTbible.