Találatok a Lazio címkére

Találatok száma: 1179

Serie A: hiába vezetett, kikapott a Juventus otthonában a Lazio

2021-03-06 17:01:21

1–1-es döntetlent játszott egymással a Spezia és a Benevento az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 26. fordulójában. A találkozó érdekessége, hogy mindkét csapat 26 ponttal áll így a tabellán, a Spezia a 14., a Benevento a 15. helyen. Az Udinese viszont hazai pályán 2–0-ra nyert a Sassuolo ellen. A nap záró meccsén a Juventus 3–1-re múlta felül a Laziót.

olasz labdarúgás Spezia Serie A Lazio Juventus Benevento

Serie A: nem halaszthatott a Torino, mégsem utazott el a Lazio elleni bajnokira

2021-03-02 16:58:55

Miután az olasz élvonalbeli labdarúgó bajnokságban (Serie A) szereplő Torino FC játékoskerete és stábja továbbra is karanténban van, a csapat az előző péntekre tervezett Sassuolo elleni bajnokija után a kedd esti, Lazio elleni mérkőzését sem tudta lejátszani.

koronavírus Torino Serie A Lazio

Serie A: Veronában botlott a Juventus, kikapott a Lazio

2021-02-27 19:56:54

A Juventus 1–1-es döntetlent játszott a Veronával az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójában.

Verona Serie A Lazio Juventus Bologna

BL: Lewandowski már a harmadik, Tuchel Mourinho nyomában

2021-02-24 10:43:07

Kedden a Bayern München 4–1-es idegenbeli győzelmet aratott a Lazio felett, míg a Chelsea Bukarestben nyert 1–0-ra az Atlético Madrid ellen a Bajnokok Ligája 2020–2021-es kiírásának nyolcaddöntőjében. Robert Lewandowski már minden idők harmadik legeredményesebb gólszerzője a BL-ben, Jamal Musiala a második legfiatalabb, aki betalált az egyenes kieséses szakaszban, Thomas Tuchel alatt pedig úgy kivirágzott a Chelsea védelme, mint José Mourinho első regnálása idején – érdekességek.

Thomas Tuchel Robert Lewandowski Lazio Jamal Musiala Chelsea Bayern München

BL: „Nem tudom, mit gondoljak” – Giroud a csodagóljáról

2021-02-23 23:21:36

Mint ismert, a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében az Atlético Madrid Bukarestben 1–0-s vereséget szenvedett a Chelsea-től, a Lazio pedig hazai pályán 4–1-re kapott ki a Bayern Münchentől. A mérkőzéseket követően így értékeltek az edzők és a főszereplők az UEFA honlapjának.

Thomas Tuchel Simone Inzaghi Robert Lewandowski Olivier Giroud Lazio Hansi Flick

Formalitás lehet a visszavágó: a Bayern egy félidő alatt elintézte a Laziót

2021-02-23 18:37:08

A Bayern München 4–1-re legyőzte idegenben a Laziót a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén, ezzel a címvédő nagy lépést tett a továbbjutás felé. A rómaiak 21 év után jutottak el ismét az egyenes kieséses szakaszba, a kaland pedig jó eséllyel véget is ér a legjobb 16 között.

labdarúgás Lazio Bayern München Bajnokok Ligája

BL: 17 éves középpályás kezd a Bayernben – összeállítások

2021-02-23 19:24:14

Megvannak a kezdőcsapatok a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében rendezendő Atlético Madrid–Chelsea és Lazio–Bayern München párharc első mérkőzésére. A bajorok összeállításában a 17 éves Jamal Musialát is megtalálhatjuk.

kezdőcsapatok Lazio Chelsea Bayern München Bajnokok Ligája BL

BL: Immobile sem érhet Lewandowski nyomába – Klose

2021-02-23 09:19:27

Ciro Immobile nem tudta pótolni a távozó Robert Lewandowskit Dortmundban, de elszánt munkájának köszönhetően már a legjobb támadók között emlegetik.

Robert Lewandowski Miroslav Klose Lazio Ciro Immobile Bayern München Bajnokok Ligája

Serie A: az Inter elleni vereség után újra nyert a Lazio

2021-02-20 16:27:10

A Lazio 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Sampdoriát az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 23. fordulójában szombaton.

olasz foci Serie A Sampdoria Luis Alberto Lazio

Serie A: az Inter legyőzte a Laziót, és élre állt a tabellán

2021-02-14 22:20:59

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 22. fordulójának vasárnapi játéknapján az Inter hazai pályán 3–1-re legyőzte a Laziót, így megelőzte a városi rivális AC Milant, és élre állt a tabellán.

olasz labdarúgás olasz bajnokság Serie A Romelu Lukaku Lazio Inter

Serie A: a Lazio nyert és előzött Bergamóban

2021-01-31 16:16:41

A Lazio idegenben győzte le az Atalantát, ezzel a három ponttal meg is előzte bergamói riválisát a tabellán és legrosszabb esetben is a 6. helyen zárja az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulóját.

olasz labdarúgás Serie A Lazio Atalanta

Olasz Kupa: az Atalanta tíz emberrel is nyert a Lazio ellen

2021-01-27 19:01:03

Az Atalanta 3–2-re nyert emberhátrányban a Lazio ellen az Olasz Kupa negyeddöntőjében, így bejutott a legjobb négy közé.

Olasz Kupa Lazio Atalanta

Serie A: a Napoli kikapott; nyert a Lazio és a Sampdoria

2021-01-24 16:14:33

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 19. fordulójának vasárnapi játéknapján a Napoli 3–1-re kikapott a Hellas Verona vendégeként, míg a Genoa hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Cagliarit. A Sassuolo hiába szerzett vezetést a Lazio vendégeként, a római együttes fordított, és otthon tartotta a három pontot (2–1). A Sampdoria idegenben győzte le a Parmát (0–2).

olasz labdarúgás olasz bajnokság Verona Serie A Sassuolo Napoli

Olasz Kupa: drámai végjáték, a Lazióval teljes a negyeddöntő

2021-01-21 22:20:47

A 90. percben esett öngóllal a Lazio 2–1-re legyőzte a Parmát a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjének csütörtök késő esti mérkőzésén,  ezzel kialakult a negyeddöntő párosítása: a római kékek az Atalantával találkoznak a következő körben.

Parma Olasz Kupa Lazio

A Lazio nyerte az Örök Város örökrangadóját

2021-01-15 11:10:56

A Lazio 3–0-ra nyert a Roma ellen a Stadio Olimpicóban a Serie A 18. fordulójának nyitó mérkőzésén. Még soha nem rendezték meg az Örök Város derbijét pénteken.

online! közvetítés Serie A Roma Luis Alberto Lazio

Serie A: a Napoli kiszenvedte a győzelmet Udinében

2021-01-10 16:52:57

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 17. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésein a Napoli a rendes játékidő utolsó percében döntötte el a mérkőzést, míg a Lazio könnyedén nyert a Parma vendégeként, melyen Balogh Botond 57 percet töltött a pályán.

olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás Udinese Serie A Parma

Serie A: a Milan a ráadásban döntött, az élen zárja az évet

2020-12-23 21:43:35

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójának rangadóján a Milan hazai pályán ugyan eltékozolta kétgólos előnyét a Lazio ellen, a 92. percben viszont Theo Hernández fejesével mégis megszerezte a győztes gólt, így az élen karácsonyozhat, és az élről várhatja a 2021-es folytatást.

Serie A Milan Lazio

A Milan a ráadásban döntött, az élről várhatja a 2021-es folytatást

2020-12-23 19:41:46

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójának rangadóján a Milan hazai pályán ugyan eltékozolta kétgólos előnyét a Lazio ellen, a 92. percben viszont Theo Hernández fejesével mégis megszerezte a győztes gólt, így az élen karácsonyozhat, és az első helyről várhatja a 2021-es folytatást.

közvetítés Serie A Milan Lazio

Serie A: a Lazio október vége óta először nyert hazai pályán

2020-12-20 22:21:37

A Lazio hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Napolit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 13. fordulójában.

olasz labdarúgás Serie A Napoli Lazio

A Lazio először úszta meg kapott gól nélkül hazai pályán, nyert is a Napoli ellen

2020-12-20 20:18:07

A Lazio hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Napolit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 13. fordulójában. Ez volt a római együttes első olyan meccse a Stadio Olimpicóban, amelyiken nem kapott gólt a vendégétől a 2020–2021-es idényben.