Találatok a labdarúgó NB II címkére

Találatok száma: 2699

NB II: öt gólig meg sem állt az MTK a Dorog ellen

2022-08-14 21:03:15

A labdarúgó NB II 3. fordulójában öt mérkőzést rendeztek 19 órai kezdettel. Az MTK ráijesztett kicsit szurkolóira, de Futács Márkó vezérletével végül 5–2-es győzelmet aratott. Második hazai mérkőzését is megnyerte az újonc Barcika, ezúttal a Budafok volt a szenvedő fél. A Siófok már az első percben betalált a Nyíregyháza ellen, ezzel meg is nyerte a mérkőzést. A másik két újonc csapat nem tudott pontot szerezni, a Kozármisleny Ajkán, a Mosonmagyaróvár Pécsen szenvedett vereséget.

labdarúgó NB II Pécsi MFC Nyíregyháza Spartacus NB II 3. forduló NB II Mosonmagyaróvár

NB II: először győzött a Diósgyőr, hazai pályán botlott a Gyirmót

2022-08-14 19:29:24

A labdarúgó NB II 3. fordulójában megszerezte első győzelmét a Diósgyőr, a borsodi gárda Bényei duplájának köszönhetően aratott 2–1-es győzelmet Tiszakécskén. A két magabiztos győzelemmel kezdő Gyirmót hazai pályán botlott, a Békéscsaba hosszabbításban szerzett góllal tudott 1–0-ra nyerni az élvonalból búcsúzó gárda otthonában. A nap rangadóján a Haladás hazai pályán 2–1-es győzelmet aratott az ETO felett. A Szentlőrinc 2–0-ra győzött a Szeged ellen, míg a Soroksár a hosszabbításban megítélt büntetővel tartotta otthon az egyik pontot a Csákvár ellen.

Szeged Soroksár Szentlőrinc labdarúgó NB II NB II NB II 3. forduló

Már a 20. másodpercben döntött a Siófok a Szpari ellen

2022-08-14 18:08:11

A labdarúgó NB II 3. fordulójában a Siófok a még pont nélküli Nyíregyházát látta vendégül. A Balaton-partiak Horváth Péter 20. másodpercben szerzett, kissé szerencsés góljával 1–0-ra legyőzték a Szparit, amely így továbbra is pont nélkül áll a tabellán.

élő közvetítés labdarúgó NB II Siófok Nyíregyháza NB II 3. forduló NB II

Kétgólos hátrányból fordított az MTK a Dorog ellen

2022-08-13 14:35:39

A sereghajtó Dorog alig negyedóra után már két góllal vezetett az Új Hidegkuti Nándor Stadionban, ám az MTK a mesterhármast szerző Futács Márkó vezérletével fordított, és magabiztos, 5–2-es győzelmet aratott a labdarúgó NB II 3. fordulójában.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II 3. forduló NB II MTK Dorog

Végletekig kiélezett összecsapáson aratott szép győzelmet a PMFC

Szép győzelmet aratott második hazai mérkőzésén a PMFC a Mosonmagyaróvár ellen, ezzel három találkozó után továbbra is veretlen Weitner Ádám alakulata a labdarúgó NB II-ben.

élő közvetítés Óvár labdarúgó NB II Pécs PMFC NB II 3. forduló

Gólra gól: győzelmet értek a gyorsan érkező ajkai találatok

A labdarúgó NB II 3. fordulójában az Ajka ismét egy újonccal, ezúttal a Kozármislennyel találkozott otthon. A változatos első félidő még döntetlennel zárult, de a hazaiak a második játékrészben eldöntötték a meccset, és 4–2-re nyertek.

élő közvetítés labdarúgó NB II NB II 3. forduló NB II Kozármisleny Ajka

Továbbra is várat magára az első budafoki győzelem

A labdarúgó NB II 3. fordulójában az újonc Kazincbarcika a Budafokot fogadta. A borsodiak korán vezetést szereztek Kállai góljával, az előnyt Pálinkás duplázta meg a hajrában. A Budafok erejéből csak szépítésre futotta, a 2–1-es vereség azt jelenti, hogy a fővárosi csapat továbbra is nyeretlen.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II NB II 3. forduló NB II Kazincbarcika

Bényei duplája három pontot ért a Diósgyőrnek

A labdarúgó NB II 3. fordulójában Bényei Ágoston két góljára csak Vólent Roland tudott válaszolni tiszakécskei részről. A DVTK kivédekezte a hajrát, így 2–1-es győzelemnek és három pontnak örülhetett.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Tiszakécske NB II 3. forduló NB II

Kétgólos hátrány után gálázott az MTK, békéscsabai bravúr Gyirmóton

2022-08-14 10:02:50

Mind a tíz mérkőzést vasárnap rendezték meg a labdarúgó NB II 3. fordulójában. Érdekesség, hogy a játéknap előtt még százszázalékos csapatok közül egyik sem tudott nyerni: a Gyirmót odahaza kapott ki a Békéscsabától, a Soroksár pedig a 96. percben mentett pontot a Csákvár ellen. A Diósgyőr három ponttal tért haza Tiszakécskéről, az MTK pedig kétgólos hátrányt követően öt góllal tömte ki a Dorogot, és átvette a vezetést a tabellán. Négyet vágott az Ajka a Kozármislenynek, az újonc Kazincbarcika pedig már a második győzelmét aratta a bajnokságban.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Szpari Szentlőrinc Szeged

A rendes játékidő után lőtt góllal győzött a Békéscsaba Gyirmóton

Az elmúlt héten mindkét csapat fölényes győzelmet aratott. Vasárnap Gyirmóton kontra végén lőtt gól döntött a Békéscsaba javára (0–1).

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II NB II 3. forduló NB II Gyirmót FC Győr

A 96. percben mentett pontot a Soroksár a Csákvár ellen

A labdarúgó NB II 3. fordulójában kimondottan izgalmas, jó iramú meccset vívott egymással a Soroksár és a Csákvár. A vendégek kétszer is megszerezték a vezetést, ám a paprikássá váló hajrában a hazaiak akarását az utolsó pillanatban siker koronázta, a 96. percben szerzett Lőrinczy-góllal sikerült kialakítaniuk a 2–2-es végeredményt.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Soroksár NB II 3. forduló NB II

Tovább javul a Szentlőrinc, legyőzte a Szegedet

A labdarúgó NB II 3. fordulójában tovább javult a Szentlőrinc formája, nagyon stabil játékkal felül tudta múlni a Szegedet. A baranyai együttes már az első félidőben beállította a végeredményt.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Szentlőrinc Szeged-Csanád Grosics Akadémia NB II 3. forduló

A Haladás nyerte a forduló rangadóját az ETO ellen

A labdarúgó NB II 3. fordulójában a Haladás az ETO FC Győrt fogadta. A vasi gárda Hursán találatával a 31. percben szerezte meg a vezetést, majd az első félidő hajrában gyors gólváltást követően alakult ki a 2–1-es végeredmény.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Szombathelyi Haladás NB II 3. forduló NB II

NB II: Felcsútról vett kölcsön középpályást a Diósgyőr

2022-08-11 14:26:53

A labdarúgó NB II új idényét két vereséggel kezdő Diósgyőri VTK kölcsönvette a Puskás Akadémia 20 éves középpályását, Radics Mártont – jelentette be honlapján a miskolci klub.

magyar átigazolás labdarúgó NB II labdarúgó NB I Puskás Akadémia DVTK

NB II: izomsorvadás helyett „csak” Lyme-kór – Hudák Dávid kálváriája

2022-08-10 20:23:33

A Gyirmót hátvédjét, Hudák Dávidot ijesztő tünetekkel kezelték, s csak egy év után futballozhatott újra.

labdarúgó NB II NB II Hudák Dávid Gyirmót

NB II: az újonc Misleny első sikere; hatot vágott a Csaba

2022-08-07 20:57:15

A labdarúgó NB II 2. fordulójának esti mérkőzésein az újonc Kozármisleny megszerezte első sikerét a Tiszakécske 3–1-s legyőzésével. A Békéscsaba 6–1-re kiütötte a másik újoncot, a Kazincbarcikát, a Szeged az ETO otthonában nyert, a Budafok pedig ikszelt a Péccsel.

labdarúgó NB II Tiszakécske Szeged NB II Kozármisleny ETO

Megvan az újonc Kozármisleny első sikere

2022-08-04 14:17:14

Nagyszerűre sikerült hazai pályán az NB II-es bemutatkozása a Kozármislenynek, amely magabiztos, jó játékkal győzte le 3–1-re a Tiszakécskét. Már az első félidőben megszületett a végeredmény; a második játékrészben három helyen is változtattak a vendégek, de a játékrész legnagyobb helyzetét így is Kotroczó kapufája jelentette.

élő közvetítés labdarúgó NB II Tiszakécske NB II Kozármisleny 2. forduló

Nem bírtak egymással a piros-fekete csapatok Budafokon

2022-08-06 23:39:14

A labdarúgó NB II 2. fordulójában a Budafok fogadta a Pécset. A piros-fekete csapatok csatáján hiába fordított a BMTE, a második félidőben egyenlített a PMFC, így 2–2-vel zárult a mérkőzés.

élő közvetítés labdarúgó NB II Pécs NB II Budafok 2. forduló

Fordítani tudott a Szeged az ETO otthonában

2022-08-06 23:55:23

A labdarúgó NB II 2. fordulójában az első bajnokiját megnyerő ETO a MTK-tól vereséget szenvedő Szegedet látta vendégül. Győri előnnyel fordultak a csapatok, a második félidőben viszont már a vendégek akarata érvényesült – 2–1-re nyertek.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szeged-Csanád Szeged NB II ETO FC Győr

Kiütötte barcikai vendégét a Békéscsaba

2022-08-07 00:08:33

A szünetben még döntetlen volt az állás a Békéscsaba és a Kazincbarcika összecsapásán, aztán a második félidő elején a vendégek tíz főre fogyatkoztak. Innentől kezdve a hazaiak vérszemet kapva egymás után lőtték a gólokat, és közönségszórakoztató mérkőzésen 6–1-es győzelmet arattak a labdarúgó NB II 2. fordulójában.