Találatok a Kastamonu címkére

Találatok száma: 19

Női kézi BL: Korsósék tovább menetelnek, Szikoráék másfél év után kaptak ki

2022-10-23 17:33:06

Háfra Noémi sérülése miatt elmaradt a magyar párharc a női kézilabda Bajnokok Ligájában, a Szikora Melindával felálló német Bietigheim pedig idegenben kikapott a dán Odensétől, minden sorozatot figyelembe véve másfél év és 64 meccs után először. Az A-csoportban Korsós Dorina klubja, a román Rapid Bucuresti negyedik sikerét aratta a norvég Storhamar legyőzésével.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda Szikora Melinda Storhamar Rapid Bucuresti

Női kézi BL: Háfra Noémi megsérült, ölben vitték le a pályáról – videó

2022-10-15 19:21:59

Háfra Noémi súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett, és ölben kellett levinni a pályáról a Brest Bretagne és az Odense mérkőzésén a Bajnokok Ligájában. A 24 éves magyar válogatott balátlövő nyolc percet töltött a pályán a dán csapatban, mely négygólos győzelmet aratott.

női kézi BL Rapid Bucuresti Odense Háfra Noémi Buducsnoszt Podgorica Brest

Női kézi BL: drámai hajrában ikszelt a Neagu vezette CSM

2022-09-25 18:03:54

A két bukaresti csapat közül a Rapid idegenben győzte le a török Kastamonut, míg a CSM hazai pályán drámai végjáték után játszott döntetlent a német Bietigheimmel a női kézilabda Bajnokok Ligája-csoportkör harmadik fordulójában. A dán Esbjerg a szünetben már 11 góllal vezetett, végül tízzel győzte le a norvég Storhamart.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda Storhamar Rapid Bucuresti Kastamonu

Különösebb erőlködés nélkül is majdnem hússzal nyert az ETO

2022-09-18 13:33:12

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában a Győri ETO hazai pályán fogadta a török Kastamonu csapatát, és mindenféle nehézség nélkül tizenkilenc gólos győzelmet aratott.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda közvetítés Kastamonu Győri Audi ETO KC

Női kézi: a Siófoktól távozó szélső Törökországban folytatja

2022-03-22 16:15:42

A női kézilabda NB I-ben szereplő Siófok dán jobbszélsője, Simone Böhme a következő idénytől a török Kastamonu együtteséhez igazol – írja a klub honlapja.

női kézilabda kézilabda Siófok kézilabda Simone Böhme Kastamonu

Női kézi: a Győrrel BL-győztes jobbszélső a Krimbe igazol

2022-02-09 15:50:41

A következő idénytől a Krim Ljubljanában kézilabdázik Jovanka Radicsevics, a Győri Audi ETO korábbi játékosa – számolt be róla a szlovén csapat a hivatalos honlapján.

női kézilabda Bajnokok Ligája kézilabda átigazolás kézilabda Krim Ljubljana Kastamonu Jovanka Radicsevics

Női kézi BL: az Esbjerg kiütötte a horvát bajnokot

2022-01-29 15:12:11

A dán Esbjerg 30–17-re legyőzte a horvát Podravka Vegetát a női kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában. A B jelű nyolcasban a svéd Sävehof a török Kastamonu vendégeként nyert (29–26).

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda kézilabda Sävehof Podravka Koprivnica Kastamonu

Női kézi BL: a Győr tizenhattal verte idegenben a Kastamonut

2021-11-20 17:35:37

A Győri Audi ETO KC idegenben 38–22-re legyőzte a török Kastamonu Belediyesit a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének nyolcadik fordulójában.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda BL női kézilabda női kézi BL kézilabda Kastamonu

Idegenben is fölényesen verte török ellenfelét a Győr a női kézi BL-ben

2021-11-20 17:18:03

A múlt heti 17 gólos hazai győzelem után a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapata idegenben is fölényesen múlta felül a Kastamonu Belediyesit: Ambros Martín tanítványai idei utolsó Bajnokok Ligája-mérkőzésükön 38–22-re nyertek, ezzel nyolcból nyolc győzelemmel állnak.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda kézilabda Győri Audi ETO KC női kézilabda BL női kézi BL

Gálával hangolt a Győri Audi ETO a Fradi elleni rangadóra

2021-11-13 12:13:15

A női kézilabda Bajnokok Ligájában a Győri Audi ETO KC 37–20-ra megverte odahaza a török Kastamonut, és sorozatban a hetedik csoportmérkőzését is megnyerte.

női kézilabda női kézi BL kézilabda Kastamonu Győri Audi ETO KC Bajnokok Ligája

Női kézi BL: a Vipers és a Brest is kiütéssel győzött

2021-10-16 18:02:44

A francia Brest Bretagne a horvát Podravka Koprivnica, a norvég Vipers Kristiansand a török Kastamonu ellen aratott kiütéses győzelmet a női kézilabda Bajnokok Ligája szombati játéknapján.

női kézilabda BL kézilabda Vipers Kristiansand Podravka Koprivnica Kastamonu Brest

Női kézi BL: Neagu 14 gólt lőtt, először nyert a CSM Bucuresti

2021-09-25 17:32:01

A szlovén Krim Ljubljana 24–23-ra győzött a török Kastamonu vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában. A Borussia Dortmund a Brest Bretagne, a CSM Bucuresti a Podravka Vegeta ellen nyert az A-csoportban.

női kézilabda Bajnokok Ligája női kézilabda kézilabda Krim Ljubljana Kastamonu

Női kézi BL: simán nyert a CSZKA és a Dortmund

2021-09-19 18:49:50

Az újonc Kastamonu az Odense után a CSZKA Moszkva ellen is simán, 34–27-re kikapott a női kézilabda Bajnokok Ligája második fordulójában, míg a BV Borussia Dortmund a Buducsnoszt Podgorica otthonában nyert 34–29-re.

Kastamonu Dortmund CSZKA Moszkva kézilabda CSZKA Moszkva Buducsnoszt Podgorica

Női kézilabda: Radicsevicsék Törökországban folytatják – hivatalos

2021-04-22 12:36:08

Igaznak bizonyultak a sajtóhírek, a Kastamonu női kézilabdacsapata hivatalosan is bejelentette a két montenegrói szélső, Jovanka Radicsevics és Majda Mehmedovics szerződtetését. A török együttes később Milena Raicsevics és Marina Rajcsics érkezését is bejelentette.

női kézilabda Milena Raicsevics Marina Rajcsics Majda Mehmedovics Kastamonu Jovanka Radicsevics

Női kézi: máris távozik a dán edző Törökországból

2021-03-10 14:25:09

Hét hónap után távozik a török Kastamonu női kézilabdacsapatának kispadjáról a dán vezetőedző, Helle Thomsen.

női kézilabda Kastamonu Helle Thomsen

Női kézi: Törökországban folytathatja a Győri ETO jobbátlövője

2020-12-18 19:08:20

Az orosz handballfast.com információja szerint a Győri ETO női kézilabdacsapatától fél évre kölcsönbe távozó Amanda Kurtovic a török Kastamonu Belediyesiben folytatja a pályafutását.

női kézilabda Kastamonu Belediyesi Kastamonu Győri Audi ETO KC Amanda Kurtovic

Női kézi: visszautasította a Rosztovot, végül török klubnál kötött ki

2020-08-06 00:03:06

A korábban a svéd és a holland válogatottat is irányító Helle Thomsen lett a török Kastamonu női kézilabdacsapatának vezetőedzője.

női kézilabda Rosztov-Don Kastamonu Helle Thomsen

Női kézi EHF-kupa: török csapat vár a Siófokra a negyeddöntőben

2020-02-11 11:14:59

Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) bécsi központjában elkészítették az EHF-kupa negyeddöntőjének párosítását. A címvédő Siófok a török Kastamonut kapta ellenfélül, a visszavágót játszhatja hazai pályán. Ha a magyar csapat sikerrel veszi az akadályt, orosz vagy dán ellenfél következik az elődöntőben.

női kézilabda női kézi EHF-kupa Siófok KC Kastamonu

Női kézi BL: cseh vagy török ellenfele lesz a Győrnek

2019-09-07 20:01:25

A női kézilabda Bajnokok Ligája-selejtező playoffjában a Baník Most és a Kastamonu is nyert szombaton, így a két csapat vasárnapi döntőjét megnyerő együttes jut be a 2019–2020-as idény csoportkörébe.