Találatok a I-csoport címkére

Találatok száma: 18

Vb 2022: Anglia nem vacakolt sokat Albániával

2021-11-12 22:40:18

Anglia az első félidőben nyújtott lehengerlő teljesítménnyel 5–0-ra legyőzte Albániát az európai vb-selejtezők I-csoportjában, ezzel, ha az utolsó csoportmeccsén legalább egy pontot szerez San Marinóban, biztosan kijut a katari világbajnokságra.

I-csoport Anglia Albánia

Kane-mesterhármas, angol henger az albánok ellen

2021-11-12 19:47:22

közvetítés I-csoport Anglia Albánia

Egygólos vendégsiker a szurkolói balhé miatt hosszúra nyúló albán–lengyelen

2021-10-12 19:02:51

Lengyelország 1–0-ra legyőzte idegenben Albániát a 2022-es katari labdarúgó-világbajnokság európai selejtezőjének I-csoportjában, melyben a magyar válogatott is szerepel. Helyzet nem volt sok a mérkőzésen, mégis emlékezetes marad, hiszen a vendégek gólját követően egy időre félbe kellett szakítani az összecsapást.

vb-selejtező foci vb 2022 Lengyelország I-csoport Albánia

Videó: Fabianski sírva hagyta el a pályát utolsó válogatott mérkőzésén

2021-10-10 15:23:30

Mint ismert, Lengyelország Varsóban 5–0-ra legyőzte San Marinót az európai vb-selejtező 7. fordulójában, az I-csoportban szombaton. Az utolsó válogatott mérkőzésén játszó Lukasz Fabianski elérzékenyült a lecserélésekor.

videó vb-selejtező vb 2022 lengyel válogatott foci vb 2022 San Marino

Videó: Lewandowski megtapsolta San Marino egyetlen kapura lövését

2021-10-10 09:28:24

Mint ismert, Lengyelország Varsóban 5–0-ra legyőzte San Marinót az európai vb-selejtező 7. fordulójában, az I-csoportban szombaton. Ahogy arra számítani lehetett, nem záporoztak a vendég lehetőségek, így amikor a 84. percben San Marino először találta el a kaput, a már lecserélt Robert Lewandowskiék megtapsolták a kísérletet. Marco Bernardi egyébként egy labdaszerzés után a saját térfeléről akarta meglepni Radoslaw Majeckit, és nem is volt rossz próbálkozás. Ha bement volna, egészen biztosan bekerült volna a San Marinó-i históriáskönyvekbe. Így viszont még ugyanabban a percben gólt kaptak...

videó vb-selejtező vb 2022 foci vb 2022 San Marino Robert Lewandowski

Lengyelország kiütötte San Marinót Fabianski búcsúmeccsén

2021-10-09 20:18:19

Lengyelország Varsóban 5–0-ra legyőzte San Marinót az európai vb-selejtező 7. fordulójában, az I-csoportban.

Lengyelország I-csoport Anglia Andorra San Marino vb-selejtező

Anglia öt gólt hintett Andorrának, és tovább vezeti a csoportot

Az európai vb-selejtezők I-csoportjában, ahol a magyar válogatott is szerepel, Andorra Angliát fogadta hazai pályán, és az angol együttes a papírformának megfelelően biztos győzelmet aratott, s megerősítette a helyét a csoport élén.

vb-selejtező I-csoport Anglia Andorra

Andorra: tűz ütött ki azon a pályán, ahol az angolokat fogadják – videó

2021-10-08 16:39:37

Kigyulladt az andorrai Nemzeti Stadion – számolt be róla a Sky Sports. Andorra szombaton fogadja Angliát az európai vb-selejtező I-csoportjában, amelyben a magyar válogatott is szerepel.

vb-selejtező magyar válogatott foci vb 2022 I-csoport Anglia Andorra

Vb 2022: az angolok hozták a kötelezőt Andorra ellen

2021-09-05 19:57:30

A világbajnoki selejtezők európai I-csoportjában az eddig pontveszteség nélkül álló Anglia a teljesen esélytelennek számító Andorrát fogadta, és nem is történt meglepetés, 4–0-ra nyert a listavezető.

vb-selejtező Vb 2022 I-csoport Anglia Andorra

Anglia takaréklángon játszva is simán megverte Andorrát

2021-09-05 17:25:23

közvetítés Vb 2022 I-csoport Anglia Andorra

A lengyelek magabiztosan legyőzték Albániát, Andorra is nyert

2021-09-02 20:29:09

Az európai vb-selejtezők I-csoportjában, ahol a magyar válogatott is szerepel, Lengyelország Albániát fogadta, és bár a vendégek jóval többet támadtak, a lengyelek jobban használták ki a lehetőségeiket, és biztosan nyertek (4–1). A csoport két sereghajtójának találkozóján Andorra 2–0-ra legyőzte San Marinót.

közvetítés Lengyelország I-csoport Albánia

Vb 2022: angol győzelem a lengyelek, albán siker San Marino ellen

2021-03-31 22:42:10

A 2022-es labdarúgó-világbajnokság európai selejtezőinek I-csoportjában a favorit Anglia nyögvenyelősen nyert Lengyelország ellen, de Albániának sem volt könnyű kétgólos győzelmet aratni San Marino ellen.

vb-selejtező közvetítés San Marino Lengyelország I-csoport Anglia

Anglia majdnem elszórakozta, de végül nyert Lengyelország ellen

2021-03-31 19:49:48

vb-selejtező közvetítés Lengyelország I-csoport Anglia

Lewandowski lerendezte Andorrát a vb-selejtezőn

2021-03-28 19:24:12

Folytatódott a 2022-es labdarúgó-világbajnokság selejtezősorozata, a magyar érdekeltségű csoportban Andorra Varsóban lépett pályára Lengyelország vendégeként. A nem túl magas színvonalú meccsen Lewandowski kétszer is betalált, és a hazaiak 3–0-ra nyertek.

vb 2022 lengyel válogatott foci vb 2022 andorrai válogatott Lengyelország I-csoport

PSV: Sosem lőttem még az utolsó percben gólt - Dzsudzsák

2010-09-17 08:05:15

A labdarúgó Európa-liga I-csoportjában a PSV a 90. percben mentett pontot Eindhovenben a vendég Sampdoria ellen, köszönhetően Dzsudzsák Balázsnak. A magyar szélső így sem volt elégedett.

labdarúgás Sampdoria PSV I-csoport Európa-liga El

El, I-csoport: Nem fogunk mindig öt góllal kikapni - Herczeg András

2010-09-16 23:38:04

Herczeg András, a Debrecen klubmenedzsere a Metaliszt Harkiv elleni 5–0-s vereséget követően a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón elmondta, túlzottnak érzi a gólkülönbséget, de elismeri, hogy jobb csapat a Metaliszt Harkiv.

Metaliszt Harkiv Loki I-csoport Herczeg András Európa-liga DVSC

El, I-csoport: a Harkiv edzője nem emlékszik hasonló különbségű győzelemre

2010-09-16 23:34:49

Miron Markevics, az Európa-ligában a Debrecent 5–0-ra kiütő Metaliszt Harkiv vezetőedzője a mérkőzést követő sajtótájékoztatót követően elmondta, nem emlékszik hasonló különbségű győzelemre a nemzetközi porondon, amelyet elért csapatával.

A „brazil” Metaliszt kiütötte a DVSC-t

2010-09-16 20:06:00

A labdarúgó Európa-liga I-csoportjának 1. fordulójában a magyar bajnok Debrecen 5–0-ra kikapott az ukrán Metaliszt Harkivtól a Puskás Ferenc Stadionban. A debreceniek Kabát Péter kiállítása miatt a 42. perctől emberhátrányban játszottak, de ekkor már két góllal vezettek a vendégek. A kvartett másik meccsén Dzsudzsák Balázs 90. percben lőtt góljával egyenlített a PSV a Sampdoria ellen (1–1). A találkozón Koman Vladimir gólpasszt adott az olasz csapatban.