Találatok a Holstebro címkére

Találatok száma: 6

Férfi kézi El: a magyar kapus csapata játék nélkül kiesett

2020-08-26 12:13:22

Az Európai Kézilabda-szövetség hivatalos honlapján megjelent közlemény szerint a dán Holstebro játék nélkül továbbjutott a férfi Európa-liga első selejtezőköréből, mert ellenfele, az izlandi Valur a koronavírus-járvány miatti óvintézkedések következtében nem tudott elutazni a mérkőzésre.

kézilabda férfi kézi El férfi kézi Valur Nagy Martin Holstebro

Férfi kézi EHF-kupa: nagyot küzdött a Tatabánya, de nincs meg a final four

2019-04-27 17:37:19

Nem sikerült megfordítania a Grundfos Tatabányának a férfi kézilabda EHF-kupa negyeddöntős párharcát a dán Holstebróval szemben. Vladan Matics együttese a győri visszavágó második félidejében ugyan ledolgozta az első meccsen összeszedett ötgólos hátrányát, de a vendégek a hajrában kiharcolták a számukra kedvező eredményt.

férfi kézilabda férfi kézi EHF-kupa Holstebro Grundfos Tatabánya

Férfi kézi EHF-kupa: bosszantó zakót szabtak Dániában a Tatabányára

2019-04-20 18:34:16

A férfi kézilabda EHF-kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a Tatabánya ötgólos vereséget szenvedett a dán Holstebro otthonában, ami miatt a visszavágón nehéz dolga lesz a Vladan Matics irányította magyar csapatnak.

férfi kézi EHF-kupa Holstebro Grundfos Tatabánya

Férfi kézilabda: Larholm a dán Holstebróhoz igazol

2013-12-18 15:58:02

A dán Team Tvis Holstebro kézilabdacsapata szerdán sajtótájékoztatón jelentette be, hogy a szegedi Jonas Larholmot 2014 nyarától három évre szerződtette.

férfi kézilabda Mol-Pick Szeged Jonas Larholm Holstebro

Férfi kézilabda: dánok érdeklődnek Larholm iránt

2013-12-17 22:34:04

Dániai sajtóinformációk szerint a Team Tvis Holstebro kézilabdacsapata érdeklődik a szegedi Jonas Larholm szerződtetéséről.

férfi kézilabda NB I Mol-Pick Szeged Jonas Larholm Holstebro

Férfi kézi EHF-kupa: Ilyésék kikaptak, így kiestek

2013-03-24 21:00:50

Teljessé vált a férfi kézilabda EHF-kupa negyeddöntőjének mezőnye, utolsóként a dán Holstebro jutott a legjobb nyolc (vagyis inkább a legjobb hét) közé, miután hazai pályán szoros meccsen legyőzte a Wisla Plockot (27–26). A lengyel csapatnál Ilyés Ferenc és Eklemovics Nikola is két gólt dobott.