Találatok a fallabda címkére

Találatok száma: 50

Fallabda: magyar tornagyőzelem született Ausztriában

2020-11-09 15:03:15

Farkas Balázs nyerte meg a Salzburgban rendezett, 5000 dollár összdíjazású fallabda Austrian Opent.

fallabda Farkas Balázs

Fallabda: a Budaörsi Labda Egylet nyerte a Magyar Kupát

2020-10-26 12:45:02

A Nemzeti Versenysport Szövetség (NVESZ) hétfői tájékoztatása szerint a százhalombattai Omega Sportcentrumban rendezett eseményen a Kispéter Ádám, Ulics Máté, Szüts Dániel, Lőrinczi Balázs alkotta budaörsiek szoros csatában előzték meg a City Squash Sportegyesület és a Csé Team csapatát.

fallabda Budaörs

Fallabda: a címvédők sikerével zárult az országos bajnokság

2020-09-27 22:07:21

A férfiaknál Farkas Balázs, a nőknél Chukwu Hannah címvédésével zárult a fallabdázók idei országos bajnoksága.

fallabda

Padel: a Premier Padel csapata nyerte meg az első csb-t

2020-09-27 19:09:07

A Premier Padel győzedelmeskedett az I. Országos Padel Csapatbajnokságon – informálták az eseményről a Nemzeti Sport szerkesztőségét.

tenisz padel fallabda

UFC egy magánszigeten? Inkább a krikett a bányában!

2020-04-09 13:18:43

Dana White, a UFC teljhatalmú ura szívesen látna egy MMA-csatát egy magántulajdonban levő szigeten, de lehet, törzsi indián területen található kaszinóba kell azt vinnie – no de hol vannak ezek a legextrémebb sporthelyszínekhez képest?

ökölvívás labdarúgás különleges stadionok különleges helyszínek kosárlabda fallabda

Fallabda: Farkas döntőt játszott Angliában, közel a top 100-hoz

2020-03-02 16:41:03

A fallabdázó Farkas Balázs közel került a világranglistán a legjobb százba kerüléshez azzal, hogy döntőbe jutott a Hampshire Open nemzetközi versenyen.

Fallabda: tatabányai sikerek a Magyar Kupában

2019-10-29 15:43:04

A nőknél és a férfiaknál is a tatabányai Squashberek csapata nyerte a fallabda Decathlon Magyar Kupát.

fallabda

Fallabda Eb: Farkas Balázs negyedik lett Bukarestben

2019-09-08 13:41:53

Farkas Balázs a negyedik helyen végzett a Bukarestben rendezett egyéni fallabda Európa-bajnokságon.

fallabda Eb fallabda Farkas Balázs

Fallabda Eb: Farkas Balázs a bronzéremért játszhat

2019-09-07 12:40:12

Farkas Balázs a bronzéremért játszhat a fallabdázók bukaresti Európa-bajnokságán.

Fallabda Eb: Farkas Balázs elődöntős a bukaresti tornán

2019-09-06 10:11:36

Farkas Balázs bejutott az elődöntőbe a Bukarestben zajló fallabda Európa-bajnokságon.

Fallabda ob: Farkas Balázs és Chukwu Hannah a bajnok

2019-06-03 10:26:39

Farkas Balázs és Chukwu Hannah nyerte a hétvégén véget ért fallabda országos bajnokságot.

fallabda Farkas Balázs Chukwu Hannah

Fallabda: Győr rendezi az ob-t, ismét lesz üvegpálya

2019-05-16 18:30:20

Május 30. és június 2. között Győrben kerül sor a fallabda egyéni országos bajnokságra.

fallabda

Fallabda: csak a hetedik helyért mérkőznek a mieink a csapat Eb-n

2019-05-04 13:27:06

A magyar fallabda-válogatott 4–0-s vereséget szenvedett Wales legjobbjaitól a Birminghamben zajló nyolccsapatos Európa-bajnokságon, így csak a hetedik helyért mérkőzhet zárófellépésén a svájci gárdával.

fallabda

Fallabda Eb: a magyar csapat kikapott Skóciától is

2019-05-03 09:57:21

A magyar fallabda-válogatott 4–0-ra kikapott Skóciától a Birminghamben zajló csapat Európa-bajnokságon.

Krajcsák Márk fallabda squash

Fallabda Eb: a bennmaradás a magyar csapat célja

2019-03-28 09:52:53

Keretet hirdetett a magyar szövetség a május 1. és 5. között Birminghamban sorra kerülő divízió I-es fallabda csapat Európa-bajnokságra.

fallabda

Fallabda: óriási magyar bravúr a moszkvai versenyen

2019-03-20 10:48:36

Karrierje eddigi egyik legnagyobb sikerét érte el Farkas Balázs, aki a profi squash versenysorozat, a PSA World Tour moszkvai állomásán bejutott a döntőbe. Pályafutásának első 10 ezer dollár összdíjazású viadalán a tatabányai játékos három kiemeltet is legyőzött – adta hírül a Magyar Fallabdaszövetség.

squash fallabda Farkas Balázs

Fallabda MK: címvédés a férfiaknál, új bajnok a nőknél

2018-11-04 11:17:22

A férfiaknál a címvédő Viktor BLE, a nőknél a tavaly második tatabányai Squashberek nyerte meg a 26. fallabda Magyar Kupát, amelyet a Marczibányi téri City Squash Clubban rendeztek meg a Decathlon támogatásával.

fallabda

Fallabda: Krajcsák Márk lett a magyar szövetség új elnöke

2018-05-30 20:21:06

Krajcsák Márk lett a Magyar Fallabdaszövetség új elnöke.

fallabda Krajcsák Márk

Fallabda: meglepetés – Krajcsák kikapott az ob döntőjében

2018-05-28 10:21:32

A férfiaknál Farkas Balázs győzött a fallabdázók 30. országos bajnokságán, Egerben, a döntőben a legutóbbi 14 kiírás aranyérmesét, Krajcsák Márkot győzte le.

Fallabda: jövőre az elitben szerepel a férfiválogatott

2018-05-07 15:06:52

Sporttörténelmi tettet végrehajtva bejutott az Európa-bajnoki elitkörbe a magyar férfi fallabda-válogatott.