Találatok a Derecske címkére

Találatok száma: 16

Női röpi NB I: három szettben nyert a Budaörs és a Derecske

2021-03-13 18:45:20

A Derecske a Jászberényt, a Budaörs a Pécset győzte le a női röplabda NB I szombati játéknapján.

PTE-PEAC Jászberény röplabda Derecske Budaörsi DSE

Kézilabda: nevet és székhelyet vált a Derecske kézilabdacsapata

2008-09-04 04:00:23

Új néven és helyszínen szerepel az következő szezonban az elmúlt idényt a női kézilabda-bajnokság hetedik helyén záró Tajtavill-Derecske csapata, amely a jövőben Nyíradonyban játssza hazai meccseit és felveszi a város nevét is.

Derecske

A Vasas az utolsó helyre csúszott vissza a bajnokságban

2008-03-11 00:00:31

A Kiskunhalas magabiztosan győzte le otthon a Derecskét, míg a Vasas kiélezett csatában szenvedett egygólos vereséget, ugyancsak hazai pályán a Debrecen ellen. A két gárda eddig azonos pontszámmal állt a tabella végén, és a Vasas csak gólkülönbségének köszönhette, hogy előrébb állt.

női_kézilabda Békéscsaba

Kézilabda, női NB I: négy góllal verte a Derecske a Békéscsabát

2008-02-29 00:00:30

A női élvonalbeli kézilabda-bajnokság 15. fordulójában a Derecske hazai pályán négy góllal verte a békéscsabai együttest. A vendégek már a szünetre ötgólos előnyre tettek szert. Ötödször győzött a Derecske, mindannyiszor hazai környezetben, 11-szer kapott ki a Békéscsaba, hetedszer idegenben.

15. forduló Békéscsaba

Női kézilabda NB I: a Derecske és a Hódmezővásárhely döntetlenje

2008-02-16 00:00:30

Döntetlent játszott egymással a Hódmezővásárhely és a Derecske együttese a női kézilabda NB I 14. fordulójában.

Hódmezővásárhely női_kézilabda

Női kézilabda NB I: tíz góllal verte a Ferencváros a Derecskét

2008-02-09 00:00:28

Hazai pályán tíz góllal verte meg a Ferencváros együttese a Derecskét a női kézilabda NB I-es bajnokság 13. fordulójában.

Női kézilabda NB I: az utolsó percben nyert a Cornexi

2008-02-02 00:00:42

Az utolsó pillanatban szerezte meg a győztes találatot Vácon a Cornexi nói kézilabdacsapata az NB I 12. fordulójában. Könnyedén nyert hazai pályán a Derecske az Óbudai Goldberger ellen.

Cornexi

Fordulatos, izgalmas mérkőzések, meglepetések és magabiztos győriek

2008-01-23 00:00:27

A pénteki Dunaferr-FTC rangadó (37-35) után a szombati játéknap is izgalmas mérkőzéseket hozott a női kézilabdázók 11. fordulójában. A Cornexi idegenben nem tudta legyőzni a Kiskunhalast, a Derecske és a Vasas sem bírt egymással. A győriek Hódmezővásárhelyen folytatták magabiztos szereplésüket, a Vác pedig alsóházi rangadót nyert a Békéscsabával szemben.

Cornexi

Női kézilabda: a Vasas időntúli szabaddobásból egyenlített

2008-01-26 00:00:36

Döntetlent játszott egymással a Derecske és a Vasas együttese a női kézilabda NB I-ben.

női_kézilabda

Kézilabda, női NB I: nyert a Dunaferr, pontot vesztett a DVSC

2008-01-18 00:00:27

Az élvonalbeli női kézilabda-bajnokság 10. fordulójában a DVSC hazai pályán nem bírt a Derecskével, a Dunaferr a Vasas vendégeként is győzni tudott.

10. forduló DVSC

Női kézilabda NB I: hátrányból fordított a Dunaferr Derecskén

2007-11-07 00:00:11

Bár tíz percen át vezetett a sokkal esélyesebb Dunaferr ellen a Derecske csapata a női kézilabda NB I 9. fordulójában, végül hatgólos vereséget szenvedett.

Dunaferr női NB I

Női kézilabda NB I: a Derecske megverte a váciakat

2007-10-20 00:00:11

Hazai pályán győzött a Tajtavill-Derecske együttese a női kézilabda NB I-es bajnokságban.

Derecske női kézilabda NB I

Női kézilabda: otthon nyert a Hódmezővásárhely és a Derecske

2007-09-29 00:00:09

A Hódmezővásárhely női kézilabdacsapata hazai pályán győzte le a Vác együttesét a bajnokság 5. fordulójában. A Ferencvárost a második fordulóban legyőző Derecske hazai pályán nyert a Kiskunhalas ellen négy góllal.

Hódmezővásárhely női_kézilabda Derecske

Kézilabda, női NB I: öt góllal nyert a Békéscsaba a Derecske ellen

2007-09-20 00:00:12

Az élvonalbeli női kézilabda-bajnokság negyedik fordulójában hazai pályán öt góllal nyert a Békéscsaba a Derecske ellen.

Békéscsaba Derecske

Női kézilabda NB I: ezúttal kikapott az FTC-t verő Derecske

2007-09-15 00:00:12

Az előző fordulóban az FTC-t megverő Derecske otthonában nyert a Hódmezővásárhely a női kézilabda-bajnokságban.

Hódmezővásárhely Derecske

Nagy csatában győzte le a Dunaferr a Cornexit, kikapott az FTC

2007-09-09 00:01:00

Meglepetésre háromgólos vereséget szenvedett a bajnoki címvédő Ferencváros Derecskén. A Dunaferr nagy csatában győzte le hazai pályán a Cornexit. A győriek 15 ponttal nyertek a Vác otthonában.