Találatok a Bologna címkére

Találatok száma: 605

Serie A: az Inter három perc alatt fordított a „violák” ellen

2021-09-21 19:58:12

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójának első mérkőzésén a Bologna 2–2-es döntetlent játszott a Genoával a Renato Dall'Ara Stadionban. Este az Inter 3–1-re legyőzte a jobban kezdő Fiorentinát, míg az Atalanta 2–1-re múlta felül a vendég Sassuolót.

olasz labdarúgás olasz foci olasz bajnokság Serie A Sassuolo Inter

Serie A: nagy gólfesztivált rendezett az Inter, közel a rekord

2021-09-18 19:50:55

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójában az Internazionale 6–1-es győzelmet aratott a Bologna felett.

Serie A Internazionale Edin Dzeko Bologna

Serie A: három forduló után még veretlen a Bologna

2021-09-13 22:26:20

A Bologna hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Veronát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) harmadik fordulójának záró mérkőzésén, hétfőn.

olasz labdarúgás olasz foci Verona Serie A Bologna

Arsenal: Héctor Bellerín kölcsönbe távozott – hivatalos

2021-09-01 10:06:34

Héctor Bellerín, az angol élvonalbeli Arsenal spanyol labdarúgója az idény végéig kölcsönbe a Real Betishez igazolt.

spanyol átigazolás olasz átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Tomijaszu Takehiro Serie A

Serie A: Ronaldo csere volt, a VAR elvette a győztes gólját

2021-08-22 18:34:06

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 1. fordulójában a Juventus már 2–0-ra is vezetett az Udinese vendégeként, de a hazaiak egyenlítettek. A 60. percben becserélt Cristiano Ronaldo hiába talált be a hajrában, videózás után (VAR) nem adták meg a találatát.

olasz labdarúgás olasz foci olasz bajnokság labdarúgás Udinese Serie A

Felkészülés: mindkét meccsen legyőzte a Bolognát a Pool

2021-08-05 18:16:14

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Liverpool előbb 2–0-ra, majd 1–0-ra legyőzte az olasz élvonalbeli Bolognát 60 perces felkészülési mérkőzéseken.

olasz labdarúgás olasz foci labdarúgás felkészülési mérkőzés felkészülés angol labdarúgás

Olaszország: a Napoli tizenkét gólig jutott a barátságos meccsen

2021-07-18 18:32:36

Az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokságból öt csapat, az Atalanta, a Bologna, a Napoli, a Roma és a Torino játszott felkészülési mérkőzést vasárnap, mindahányan jóval alacsonyabban jegyzett riválissal szemben – utóbbi négy együttes győzelmet aratott.

olasz foci Torino Serie A Obermais Bologna Bagnolese

Serie A: fiatal magyar középpályást igazolt a Bologna

2021-07-03 14:41:40

A 18 esztendős Bartha Botond az olasz labdarúgó-bajnokság élvonalában (Serie A) szereplő Bologna együtteséhez igazolt – írja a Tutto Mercato Web.

Bologna Bartha Botond

Serie A: hiába vezetett kétszer is, ikszelt a Verona

2021-05-17 22:41:05

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 37. fordulójának záró mérkőzésén a Hellas Verona hazai pályán hiába vezetett kétszer is, 2–2-es döntetlent játszott a Bolognával.

olasz labdarúgás olasz bajnokság Verona Serie A Hellas Verona Bologna

Serie A: kiütötte ellenfelét, és feljött a második helyre a Napoli

2021-05-08 16:52:34

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE Kiszorította a legjobb négy közül az AC Milant a Napoli, miután 4–1-re legyőzte a Speziát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójának szombati játéknapján.

Udinese Spezia Serie A Napoli Bologna

Serie A: Palacio lett a legidősebb mesterhármast elérő játékos

2021-05-03 16:01:35

Rodrigo Palacio, a Bologna támadója lett az olasz Serie A-ban és az európai topligákban is a legidősebb futballista, aki mesterhármast ért el – írja az MTI.

Serie A Rodrigo Palacio Bologna

Serie A: a Cagliari legyőzte a Romát; kiütéses Atalanta-siker

2021-04-25 20:05:22

A Cagliari hazai pályán nagy csatában 3–2-re legyőzte a több védelmi hibát is elkövető Romát az olasz élvonalbeli  labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában. A vasárnapi játéknap utolsó mérkőzésén az Atalanta 5–0-ra kiütötte a Bolognát.

olasz labdarúgás Serie A Roma Cagliari Bologna Atalanta

Veszélyben a BL-indulás? A Juventus kikapott az Atalantától

2021-04-17 23:33:34

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulójának vasárnapi játéknapján a címvédő Juventus idegenben 1–0-ra kikapott az Atalantától. A Lazio nyolcgólos meccsen nyert a Benevento ellen (5–3), míg a Bologna 4–1-re legyőzte a Speziát.

olasz labdarúgás olasz bajnokság Spezia Serie A Lazio Juventus

Serie A: Borja Mayoral döntött a Bologna ellen a Roma javára

2021-04-11 19:54:12

Az olasz élvonal 30. fordulójának vasárnapi, késő délutáni mérkőzésén a Roma hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Bolognát, Borja Mayoral, első félidő végén esett góljának köszönhetően.

Serie A Roma Borja Mayoral Bologna

Serie A: Lukaku döntött, nyolc pont az Inter előnye

2021-04-03 22:32:58

Romelu Lukaku góljával az Inter 1–0-ra nyert a Bologna vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 29. fordulójának záró mérkőzésén, ezzel nyolc pontra növelte előnyét a tabella élén a nála egy meccsel már többet játszó Milan előtt.

olasz labdarúgás Serie A Romelu Lukaku Inter Bologna

Serie A: megint egy fordítás a 2. félidőben, kétgólos hátrányból

2021-03-20 17:41:09

A Bologna egy óra játék után még kétgólos hátrányban volt, mégis 3–2-es győzelmet aratott a sereghajtó Crotone vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának szombati játéknapján.

Serie A Crotone Bologna

Serie A: kétgólos Bologna-siker az öt meccse nyeretlen Sampdoria ellen

2021-03-14 12:58:20

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 27. fordulójának vasárnapi játéknapján a Bologna 3–1-re nyert otthon a Sampdoria ellen.

Serie A Sampdoria Bologna

Serie A: Veronában botlott a Juventus, kikapott a Lazio

2021-02-27 19:56:54

A Juventus 1–1-es döntetlent játszott a Veronával az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójában.

Verona Serie A Lazio Juventus Bologna

Serie A: hiába vezetett a Bologna már az első percben

2021-02-12 21:27:06

A Bologna hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Beneventóval az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 22. fordulójának péntek esti mérkőzésén.

Serie A Bologna Benevento

Serie A: Ibra ismét büntetőt rontott, de a Milan nyerni tudott

2021-01-30 13:15:45

A Milan 2–1-re legyőzte a Bolognát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 20. fordulójában.