Találatok a Barnet címkére

Találatok száma: 14

Anglia: rettenetes sérüléssel végződött az óriási sprint – videó, képek

2016-03-02 18:52:18

Szerencsétlen sérülést szenvedett az angol negyedosztályú labdarúgó-bajnokságban (League Two) szereplő Plymouth Argyle játékosa, Jorda Forster a Barnet elleni bajnokin. A 22 éves játékos egy labdát akart megmenteni az oldalvonalnál, de olyan nagy sebességgel érkezett, hogy nekiesett a reklámtáblának és összetörte magát.

angol labdarúgás Plymouth Argyle League Two Jordan Forster Barnet

Videó: ez lenne 1974 óta a legbizarrabb szabadrúgás?

2016-01-04 15:09:15

Bizarr jelenetnek lehettek tanúi a Northampton Town–Barnet (3–0) angol negyedosztályú labdarúgó-mérkőzés résztvevői. A hazaiak egyik szabadrúgásába Andy Yiadom piszkált bele épp úgy, mint Mwepu Ilunga az 1974-es világbajnokságon a Kongói Demokratikus Köztársaság–Brazília (0–3) találkozón.

videó szabadrúgás Northampton Town Barnet Andy Yiadom

Kép: nem pont erre a látványra számítottak az öltözőben…

2015-09-03 10:35:46

Az angol Johnstone's Paint-trófeáért menő alacsonyabb osztálybeli csata első fordulójában a Barnet 1–0-s vereséget szenvedett idegenben a Yeovil Towntól az első fordulóban. A hazaiak nem sok jóra számítottak, amikor beléptek az öltözőbe, ott azonban váratlan látvány fogadta őket. Az ellenfél lezuhanyozott, átöltözött, a távozás előtt pedig rendet rakott, kitakarított, és még a padlót is felmosta. Hiába, az angol úriemberek már csak ilyenek…

öltöző kép fotó angol foci Yeowil Town Johnstone's Paint Trophy

Nem volt taktikai táblájuk, gumicukor segítette őket diadalhoz

2014-08-18 15:15:18

Az angol ötödik ligában (Conference National) szereplő Lincoln City együttesének nem érkezett meg a csapatbusza a Barnet elleni meccsre menet, így a játékosoknak saját erőből kellett eljutniuk Londonba, ráadásul a szokott felszerelésük egy részét sem tudták magukkal vinni. Taktikai tábla például nem volt náluk – Gary Simpson menedzser azonban feltalálta magát. Gumicukorral demonstrált, a csapat meg 2–1-re győzött a listavezető ellen.

vicces gumicukor angol foci Lincoln City Conference Barnet

Anglia: Davids felállt a kispadról; irány Milánó?

2014-01-18 21:50:19

Decemberi visszavonulása után távozik az angol ötödosztályú Barnet labdarúgócsapatától Edgar Davids vezetőedző. A játékos-edzőként tevékenykedő 74-szeres holland válogatott középpályást az idényben háromszor is kiállították, így decemberben bejelentette visszavonulását, majd szombaton a kispadról is felállt, és távozott a klubtól.

angol foci Milan Edgar Davids Barnet

Anglia: Edgar Davidsnak elege van a bírókból, visszavonul

2013-12-28 22:12:38

A 41. évében járó Edgar Davids nem kíván többet pályára lépni hivatalos labdarúgó-mérkőzésen. A 74-szeres holland válogatott középpályás ezt azután jelentette be, hogy a Barnet játékos-edzőjeként az idény során harmadszor is kiállították.

visszavonulás angol foci Edgar Davids Barnet

Videó: Davids csapattársának lövése egy gólnál többet ér

2013-11-25 22:44:57

Az angol ötödosztályú labdarúgó-bajnokság (Conference National) 20. fordulójában a Grimsby Town hazai pályán 2–1-re legyőzte az Edgar Davids vezette Barnet együttesét. A találkozó legemlékezetesebb mozzanata azonban éppen a vendégek 84. percben született szépítő gólja: David Stephens egy tizenhatoson belülrő érkező labdát a levegőben megszelidített, majd pattanás nélkül bevágta a kapuba 20 méterről. A mérkőzés kommentátora is csak annyit tudott hozzátenni, ez legalább másfél gólt ért!

videó labdarúgás gól Grimsby Town Edgar Davids Conference National

Videó: füstből jött, kapuba ment - nem adták meg Davidsék gólját

2013-11-20 11:29:23

Az angol ötödosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Barnet otthon 2–2-es döntetlent játszott a Cambridge United csapatával. A találkozó 94. percében a hazaiaktól (akiknél pályán volt a játékos-edző Edgar Davids) George Sykes is betalált, de nem adták meg a gólt, mert (felfelé) menet közben a füstben eltűnt a labda. Íme!

videó Edgar Davids Cambridge United Barnet

Videó: tini verte át Edgar Davidsot, aki inkább odarúgott

2013-11-13 15:42:13

Edgar Davids huszonkét éves karrierje alatt nem szokott hozzá, hogy csak úgy, pimasz módon kicselezzék. Az angol ötödosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Barnet játékos-menedzsere a harmadik ligás Preston North End elleni, 6–0-ra elveszített FA-kupa-mérkőzésen csúnyán felrúgta az őt remek csellel becsapó, mindössze 17 éves Josh Brownhillt.

videó Preston North End Josh Brownhill FA-kupa Edgar Davids Barnet

Anglia: Davids hosszabbított a negyedosztályú klubbal

2013-05-21 16:58:11

Az angol negyedosztályú labdarúgó-bajnokságból kieső Barnet hivatalos honlapján jelentette be, hogy egy évvel meghosszabbította a 41. életévében járó korábbi holland válogatott középpályás, Edgar Davids szerződését.

angol labdarúgás Edgar Davids Barnet

Bizarr temetkezési hirdetés az angol csapat meccsfüzetében - kép

2013-04-27 14:28:54

Ha valaki jobblétre szenderülne a negyedosztályú Barnet valamelyik meccsén, rögtön kéznél van a temetkezési vállalkozó címe, telefonszáma.

temetkezés reklám League Two Barnet

Anglia: 106 év után búcsúzik stadionjától Davids csapata

2013-04-19 11:43:57

Szombaton játssza utolsó meccsét az Underhillben az angol negyedosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Barnet FC: a Wycombe Wanderers elleni találkozón elköszön Edgar Davids csapata a stadiontól, és 106 év után új „otthonba" költözik.

angol foci Edgar Davids Barnet

Anglia: Davids már egyedül a negyedosztályú csapat edzője

2012-12-28 18:00:24

Edgar Davids, a hollandok korábbi kiváló válogatott futballistája lett az angol negyedosztályban szereplő Barnet FC vezetőedzője. A 39 éves középpályás – aki játékosként is szerepel az együttesben – október óta Mark Robsonnal közösen töltötte be a posztot, ám utóbbi most távozott.