Találatok a Arina Szabalenka címkére

Találatok száma: 56

Tenisz: Szabalenka és Swiatek egy csoportba került a vb-n

2021-11-09 10:09:24

Az első kiemelt Arina Szabalenka és a tavaly Roland Garros-győztes Iga Swiatek egy csoportba került a mexikói Guadalajarában szerdán rajtoló női tenisz-világbajnokságon – írja a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Iga Swiatek Arina Szabalenka

Tenisz: Szabalenka győzelemmel tért vissza Moszkvában

2021-10-20 22:39:26

Az első helyen kiemelt olasz Jannik Sinner kétjátszmás győzelmet aratott az antwerpeni kemény pályás férfi tenisztorna csütörtöki nyolcaddöntőjében. Míg az első helyen kiemelt Arina Szabalenka három szettben legyőzte az ausztrál Alja Tomljanovicot a moszkvai kemény pályás tenisztorna női nyolcaddöntőjében – közölte az MTI.

tenisz női tenisz Jannik Sinner Arina Szabalenka Antwerpen

Tenisz: pozitív lett Szabalenka koronavírustesztje

2021-10-03 09:50:23

Pozitív koronavírusteszt miatt nem indulhat a jövő héten kezdődő Indian Wells-i szupertornán a női tenisz-világranglista második helyén álló Arina Szabalenka.

tenisz WTA Indian Wells Arina Szabalenka

US Open: Murray maratoni csatában esett ki, nem tiszteli Cicipaszt

2021-08-31 09:11:21

A New Yorkban zajló US Open első fordulójának rangadóján, közel ötórás küzdelem után kiesett a korábbi világelső Andy Murray Szefanosz Cicipasz ellen – a skót teniszező a mérkőzést követően arra panaszkodott, hogy a görög versenyző direkt húzta az időt, s elmondta, már nem tiszteli őt.

tenisz US Open Sztefanosz Cicipasz Szabale Nick Kyrgios Arina Szabalenka

Tenisz: Fucsovics Márton öt helyet rontott a világranglistán

2021-08-23 09:33:26

Fucsovics Márton öt helyet rontva 42. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, míg a nőknél Arina Szabalenka feljött a második helyre.

tenisz WTA-világranglista Fucsovics Márton Arina Szabalenka ATP-világranglista

Tokió 2020: búcsúzott a harmadik kiemelt női egyes teniszben

2021-07-26 11:26:35

A harmadik helyen kiemelt Arina Szabalenka kiesett a nők olimpiai tenisztornájának 2. fordulójában, miután három szettben, 6:4, 3:6, 7:6 arányban kikapott a horvát Donna Vekictől.

tenisz superfeed olimpia 2020 női tenisz Tokió 2020 Oszaka Naomi

Wimbledon: Karolína Plísková másodszor jutott döntőbe GS-tornán

2021-07-08 18:28:25

Karolína Plísková lesz Ashleigh Barty ellenfele a wimbledoni teniszbajnokság női versenyének szombati fináléjában, mivel az elődöntőben három szettben legyőzte a második kiemelt Arina Szabalenkát.

Wimbledon Karolina Plisková Arina Szabalenka

Wimbledon: Plísková, Barty, Kerber és Szabalenka a 4 között

2021-07-06 16:05:55

A cseh Karolína Plísková, a fehérorosz Arina Szabalenka, a német Angelique Kerber és az ausztrál Ashleigh Barty is elődöntőbe jutott női egyesben a Wimbledonban zajló füves pályás angol nemzetközi teniszbajnokságon.

Wimbledon WTA Karolína Plísková Ashleigh Barty Arina Szabalenka Angelique Kerber

Roland Garros: Serena Williams, Zverev, Cicipasz és Medvegyev is a 16 között

2021-06-04 21:36:37

A férfi mezőnyben Alexander Zverev, Sztefanosz Cicipasz és Danyiil Medvegyev, a nőknél Serena Williams is bejutott a legjobb 16 közé a francia nemzetközi teniszbajnokságon (Roland Garros).

tenisz Sztefanosz Cicipasz Serena Williams Roland Garros Danyiil Medvegyev Arina Szabalenka

Tenisz: Szabalenka lesz Barty ellenfele a madridi döntőben

2021-05-06 23:20:20

A fehérorosz Arina Szabalenka lesz a világelső ausztrál Ashleigh Barty ellenfele a Madridban zajló salakpályás tenisztorna női versenyének döntőjében.

WTA Madrid Ashleigh Barty Arina Szabalenka

Tenisz: Oszaka és Szabalenka győzelme Madridban

2021-04-30 14:31:31

A második helyen rangsorolt Oszaka Naomi és az ötödik helyen kiemelt Arina Szabalenka is bejutott pénteken a 32 közé a Madridban zajló salakpályás női tenisztornán – írja az MTI.

tenisz WTA-torna WTA Madrid Oszaka Naomi Arina Szabalenka

Tenisz: Barty győzött a stuttgarti tornán

2021-04-25 17:18:19

A világelső ausztrál Ashleigh Barty szetthátrányból fordítva legyőzte a fehérorosz Arina Szabalenkát az 565 ezer dollár (171 millió forint) összdíjazású stuttgarti salakpályás női tenisztorna vasárnapi döntőjében – írja az MTI.

tenisz WTA 500 WTA VfB Stuttgart Ashleigh Barty Arina Szabalenka

Tenisz: Barty és Szabalenka jutott be a döntőbe Stuttgartban

2021-04-24 20:39:07

A világelső Ashleigh Barty és Arina Szabalenka játssza a vasárnapi finálét az 565 ezer dollár (171 millió forint) összdíjazású stuttgarti salakpályás női tenisztornán.

női tenisz WTA VfB Stuttgart Ashleigh Barty Arina Szabalenka

Aus. Open: Mertens és Szabalenka a női páros bajnoka

2021-02-19 09:32:09

Elise Mertens és Arina Szabalenka nyerte a női párosok versenyét a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokságon – írja az MTI.

tenisz Katerina Siniaková Elise Mertens Barbora Krejcíková Australian Open Arina Szabalenka

Tenisz: Andreescu visszalépett, Szabalenka kiesett, Kyrgios győzött

2021-02-02 12:12:45

Tovább késik Bianca Andreescu visszatérése, miután visszalépett a melbourne-i Grampians Trophy elnevezésű tenisztornától, ám a hétfőn kezdődő ausztrál nyílt bajnokságon mindenképpen versenyezni szeretne. Arina Szabalenka is koncentrálhat immár az edzésmunkára, miután kiesett a Gippsland Trophy második fordulójában. Nick Kyrgios viszont győzelemmel tért vissza csaknem egy év után a Murray River Open első körében – számolt be az MTI.

tenisz Nick Kyrgios Bianca Andreescu Australian Open Arina Szabalenka

Tenisz: sorozatban 15 siker, megvan Szabalenka 9. tornagyőzelme

2021-01-13 10:47:48

A fehérorosz Arina Szabalenka 6:2, 6:2-re legyőzte az orosz Veronika Kugyermetovát az Abu-Dzabiban zajló 565 ezer dollár (170 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztorna fináléjában.

tenisz Delray Beach Arina Szabalenka Abu-Dzabi

Tenisz: kilencedik tornagyőzelmére hajt Szabalenka Abu-Dzabiban

2021-01-12 12:55:49

A fehérorosz Arina Szabalenka és az orosz Veronika Kugyermetova jutott döntőbe az Abu-Dzabiban zajló 565 ezer dollár (170 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.

tenisz női tenisz Kugyermetova Arina Szabalenka Abu-Dzabi

Tenisz: Szvitolina és az első kiemelt Kenin is kiesett Abu-Dzabiban

2021-01-11 11:37:18

Az első helyen kiemelt Sofia Kenin a negyeddöntőben búcsúzott az Abu-Dzabiban zajló, 565 ezer dollár (170 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán. A második helyen rangsorolt Jelina Szvitolina sem tudott a négy közé kerülni.

tenisz női tenisz Sofia Kenin Maria Szakkari Jelena Ribakina Arina Szabalenka

Tenisz: Kenin és Szabalenka is nyolcaddöntős Abu-Dzabiban

2021-01-08 22:21:11

Az első helyen kiemelt Sofia Kenin és a negyedikként rangsorolt Arina Szabalenka is a nyolcaddöntőbe jutott az Abu-Dzabiban zajló kemény pályás női tenisztornán.

tenisz Sofia Kenin Arina Szabalenka

Tenisz: hat jelölt közül kerül ki az év női teniszezője

2020-12-03 11:12:40

Hat játékos, köztük az idei Grand Slam-tornák bajnokai közül kerül majd ki az év teniszezője díj győztese a női tornákat szervező WTA közlése szerint.