Találatok a Arina Szabalenka címkére

Találatok száma: 72

Tenisz: Caroline Garcia nyerte a női világbajnokságot

2022-11-08 07:17:55

A 6. helyen kiemelt francia Caroline Garcia nyerte meg a női teniszezők évzáró világbajnokságát az egyesült államokbeli Fort Worth-ben, mivel a hétfői döntőben legyőzte a hetedikként rangsorolt fehérorosz Arina Szabalenkát – írja az MTI.

női tenisz WTA-vb Veronika Kugyermetova Katerina Siniaková Elise Mertens Caroline Garcia

Tenisz: Szabalenka–Garcia döntőt rendeznek a WTA-vb-n

2022-11-07 08:37:15

A hatodik helyen kiemelt francia Caroline Garcia és a hetedikként rangsorolt fehérorosz Arina Szabalenka jutott be a döntőbe a női teniszezők évzáró világbajnokságán az egyesült államokbeli Fort Worth-ben – tudósít a Magyar Távirati Iroda.

WTA-vb Caroline Garcia Arina Szabalenka

Tenisz: Szakkari és Szabalenka is nyert a Fort Worth-i vb-n

2022-11-01 08:26:19

Maria Szakkari és Arina Szabalenka sikerét hozta a női teniszezők évzáró világbajnokságának nyitónapja az egyesült államokbeli Fort Worthben. Az 5.41 millió euró (2.23 milliárd forint) összdíjazású párizsi kemény pályás férfitorna nyitó körében az ausztrál Alex de Minaur nehéz mérkőzésen jutott tovább – írja az MTI.

tenisz-vb női tenisz-vb Sebastian Korda Onsz Dzsabur Maria Szakkari Jessica Pegula

Tenisz: Swiatek San Diegóban, Auger-Aliassime Firenzében elődöntős

2022-10-15 08:57:33

Az első helyen kiemelt kanadai Felix Auger-Aliassime is bejutott a Firenzében zajló 612 ezer dollár (270 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna elődöntőjébe, míg a nőknél a világelső lengyel Iga Swiatek a hatodik kiemelt amerikai Coco Gauff legyőzésével jutott a legjobb négy közé a 758 ezer dollár (334 millió forint) összdíjazású San Diegó-i kemény pályás női tenisztornán – írja az MTI.

női tenisz férfi tenisz Iga Swiatek Felix Auger-Aliassime Danielle Collins Coco Gauff

US Open: szetthátrányból nyerve jutott döntőbe a női világelső

2022-09-09 06:51:36

A női világranglistát vezető első kiemelt lengyel Iga Swiatek és a tunéziai Onsz Dzsabur jutott a 60 millió dollár összdíjazású kemény pályás amerikai tenisztorna, a US Open döntőjébe a nőknél.

női tenisz US Open Onsz Dzsabur Iga Swiatek Caroline Garcia Arina Szabalenka

US Open: Szabalenka legyőzte Karolína Plískovát, elődöntős

2022-09-07 21:09:17

Arina Szabalenka pályafutása harmadik Grand Slam-elődöntőjére készülhet, miután az amerikai nyílt teniszbajnokság női versenyének szerdai negyeddöntőjében két játszmában legyőzte a cseh Karolína Pliskovát – közölte az MTI.

tenisz US Open Arina Szabalenka

US Open: több mint háromórás csatát vesztett el Azarenka

2022-09-06 06:52:12

Karolína Plísková több mint háromórás mérkőzésen legyőzte Viktorija Azarenkát az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) magyar idő szerint kedd hajnali nyolcaddöntőjében, és készülhet a másik fehérorosz játékos, Arina Szabalenka elleni negyeddöntőre.

Viktorija Azarenka US Open Karolína Plísková Arina Szabalenka

US Open: Nadal nagyon simán győzött Gasquet ellen, a női világelső is továbbment

2022-09-04 07:38:43

Bejutott a legjobb tizenhat közé a 60 millió dollár összdíjazású kemény pályás amerikai nyílt tenisztornán (US Open) a világranglista harmadik helyén álló spanyol Rafael Nadal, aki a harmadik fordulóban két sima és egy szoros játszmában győzött a francia Richard Gasquet ellen. A nőknél a lengyel világelső, Iga Swiatek is két sima szettben verte az amerikai Lauren Davist.

női tenisz férfi tenisz US Open Rafael Nadal Marin Cilic Iga Swiatek

Tenisz: a nyolcaddöntőben búcsúzott a világelső Swiatek, Gauff negyeddöntős Torontóban

2022-08-12 07:21:03

A világelső lengyel Iga Swiatek a nyolcaddöntőben búcsúzott a 2.7 millió dollár (egymilliárd forint) összdíjazású torontói kemény pályás női tenisztornán. Az amerikai Cori Gauff három játszmában legyőzte a fehérorosz Arina Szabalenkát.

tenisz női tenisz WTA Toronto Simona Halep Cori Gauff Arina Szabalenka

Tenisz: kikapott az első kiemelt a ’s-hertogenboschi döntőben

2022-06-12 15:00:07

Jekatyerina Alekszandrova nyerte meg a hollandiai ’s-Hertogenbosch városában zajló füves pályás tenisztorna női versenyét, míg Nottinghamben a brazil Beatriz Haddad Maia diadalmaskodott – számolt be róla az MTI.

tenisz Jekatyerina Alekszandrova Arina Szabalenka

Tenisz: profi karrierje 1000. győzelmével döntőben Djokovics Rómában

2022-05-14 17:18:02

A világelső Novak Djokovics 6:4, 6:3-as győzelmet aratott a norvég Casper Ruud ellen a római salakpályás mesterverseny elődöntőjében, míg Sztefanosz Cicipasz szetthátrányból nyert 4:6, 6:3, 6:3-ra Alexander Zverev ellen. A nőknél Iga Swiatek 6:2, 6:1-gyel búcsúztatta Arina Szabalenkát, míg Onsz Dzsabur 6:4, 1:6, 7:5-re győzte le Darja Kaszatkinát.

tenisz WTA Róma Sztefanosz Cicipasz Iga Swiatek Arina Szabalenka Alexander Zverev

Tenisz: három kiemelt, köztük a címvédő is búcsúzott Madridban

2022-04-28 20:55:44

A harmadik, az ötödik és a tizedik kiemelt is az első fordulóban búcsúzott a madridi salakpályás tenisztorna 6.57 millió dollár (2.31 milliárd forint) összdíjazású női versenyében – számolt be a Magyar Távirati Iroda.

tenisz WTA-Madrid Arina Szabalenka

Wimbledon: a WTA szankciókat fontolgat a rendezők ellen

2022-04-22 09:32:54

A női tenisztornákat szervező WTA szankciókat fontolgat a wimbledoni bajnokság rendezői ellen, akik Oroszország ukrajnai háborúja miatt nem engedik indulni az orosz és fehérorosz játékosokat az idei tornán.

tenisz Wimbledon WTA Medve Danyiil Medvegyev Arina Szabalenka

Tenisz: kiesett az első kiemelt Szabalenka Charlestonban

2022-04-07 19:52:02

Az első helyen kiemelt Arina Szabalenka a nyolcaddöntőben kiesett a Charlestonban zajló, 888 ezer dollár (297 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztornán.

WTA Charleston Arina Szabalenka Amanda Anisimova

Tenisz: Szabalenka és Muguruza is búcsúzott Dohában

2022-02-24 20:17:35

Az első helyen kiemelt Arina Szabalenka a negyeddöntőben búcsúzott a dohai kemény pályás női tenisztornán – írja a Magyar Távirati Iroda.

WTA-Doha WTA Iga Swiatek Doha Arina Szabalenka

Aus. Open: a korábbi US Open-bajnok legyőzte az 5. kiemeltet

2022-01-22 09:35:13

A férfiaknál Danyiil Medvegyev és Sztefanosz Cicipasz is bejutott a legjobb tizenhat közé az Ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) szombati játéknapján, ahogy a női mezőnyben többek között Arina Szabalenka, Iga Swiatek és Simona Halep is. A játéknap meglepetése, hogy a korábbi US Open-bajnok Marin Cilic legyőzte Andrej Rubljovot.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Simona Halep Marin Cilic Danyiil Medvegyev Australian Open

Tenisz: Szabalenka és Swiatek egy csoportba került a vb-n

2021-11-09 10:09:24

Az első kiemelt Arina Szabalenka és a tavaly Roland Garros-győztes Iga Swiatek egy csoportba került a mexikói Guadalajarában szerdán rajtoló női tenisz-világbajnokságon – írja a Magyar Távirati Iroda.

tenisz Iga Swiatek Arina Szabalenka

Tenisz: Szabalenka győzelemmel tért vissza Moszkvában

2021-10-20 22:39:26

Az első helyen kiemelt olasz Jannik Sinner kétjátszmás győzelmet aratott az antwerpeni kemény pályás férfi tenisztorna csütörtöki nyolcaddöntőjében. Míg az első helyen kiemelt Arina Szabalenka három szettben legyőzte az ausztrál Alja Tomljanovicot a moszkvai kemény pályás tenisztorna női nyolcaddöntőjében – közölte az MTI.

tenisz női tenisz Jannik Sinner Arina Szabalenka Antwerpen

Tenisz: pozitív lett Szabalenka koronavírustesztje

2021-10-03 09:50:23

Pozitív koronavírusteszt miatt nem indulhat a jövő héten kezdődő Indian Wells-i szupertornán a női tenisz-világranglista második helyén álló Arina Szabalenka.

tenisz WTA Indian Wells Arina Szabalenka

US Open: Murray maratoni csatában esett ki, nem tiszteli Cicipaszt

2021-08-31 09:11:21

A New Yorkban zajló US Open első fordulójának rangadóján, közel ötórás küzdelem után kiesett a korábbi világelső Andy Murray Szefanosz Cicipasz ellen – a skót teniszező a mérkőzést követően arra panaszkodott, hogy a görög versenyző direkt húzta az időt, s elmondta, már nem tiszteli őt.