Találatok a élő közvetítés címkére

Találatok száma: 1074

A DVTK ajkai döntetlenjével biztossá vált a Kecskemét feljutása

2022-05-16 07:38:19

A labdarúgó NB II 37. fordulójának záró mérkőzésén a DVTK 0–0-s döntetlent játszott az Ajka vendégeként, így biztossá vált, hogy nem jut fel az első osztályba.

élő közvetítés labdarúgó NB II 37. forduló NB II Diósgyőr DVTK Ajka

Szombathelyen nyert a Kecskemét, és már a feljutást ünnepelheti

2022-05-13 19:20:37

A labdarúgó NB II 37. fordulójában a hatodik pozícióban lévő Szombathelyi Haladás a második helyezett Kecskeméti TE-t fogadta. A vendégcsapat már az első fél óra végére kétgólos előnyt szerzett, majd Tóth Milán szépítő találata után újra eredményes tudott lenni. Ez azt jelenti, hogy az újonc KTE ősztől szinte biztosan az NB I-ben folytathatja.

élő közvetítés élő eredménykövetés NB II Labdarúgó NB II 37. forduló Kecskemét KTE

A Szolnok nyerte a Közép-Tisza-vidéki rangadót

A labdarúgó NB II 37. fordulójában az utolsó előtti, 19. helyen álló Szolnok a 12. Tiszakécske otthonában lépett pályára, s 2–1-es győzelmével életben tartotta bennmaradási esélyeit. A hazaiak vereségük ellenére már biztosan megőrizték helyüket a másodosztályban.

élő közvetítés élő eredménykövetés Tiszakécske Szolnok NB II Labdarúgó NB II

Nyert a Soroksár, tovább retteghet a Csákvár

A labdarúgó NB II 37. fordulójában a Soroksár egy korai góllal megszerezte a vezetést, s bár ezt követően folyamatosan támadott a Csákvár, egyenlítenie nem sikerült. A hajrában aztán az egyre jobban kitámadó vendégeket remekül kontrázták meg a hazaiak, s végül akár fölényessé is tehették volna győzelmüket.

élő közvetítés élő eredménykövetés Soroksár NB II Labdarúgó NB II 37. forduló Csákvár

Fölényesen győzött, így biztos bennmaradó a Dorog

A labdarúgó NB II 37. fordulójában a tíz mérkőzés óta nyeretlen, kiesés ellen küzdő Dorog a Pécset fogadta. Az első félidő gól nélküli döntetlenje után a remekül játszó hazaiak sima, és megérdemelt győzelmet aratott.

élő közvetítés élő eredménykövetés Pécsi MFC NB II Labdarúgó NB II Dorogi FC

Szpari-veréssel búcsúzott a hazai pályától, él a Kerület bennmaradási reménye

A III. Kerület hazai pályán 2–0-ra nyert a Nyíregyháza ellen a labdarúgó NB II 37. fordulójában, ezzel életben tartotta bennmaradási reményeit a másodosztályban.

élő közvetítés élő eredménykövetés Nyíregyháza Spartacus NB II Labdarúgó NB II III. Kerületi TVE

A Vasas ötgólos győzelmével a kiesés szélére sodorta a Budaörsöt

A labdarúgó NB II 37. fordulójában a forduló előtt 18. helyen álló Budaörs a már biztosan bajnok Vasast fogadta. Az angyalföldi gárda már a negyedik percben megszerezte a vezetést és meg sem állt addig, amíg ki nem alakította a 0–5-ös végeredményt. Az utolsó helyre visszacsúszó Budaörs sorsa az utolsó fordulóban, Siófokon dől majd el.

élő közvetítés élő eredménykövetés Vasas NB II Labdarúgó NB II 37. forduló Budaörs

Egy piros lap után három pontot ért a győriek gólja Szegeden

A labdarúgó NB II 37. fordulójában a Szeged-Csanád GA az ETO FC-t fogadta. A meccs hajrájában egy kiállítás, majd egy gól eldöntötte a három pont sorsát – győzött a vendég győri csapat.

élő közvetítés élő eredménykövetés Szeged-Csanád GA NB II Labdarúgó NB II ETO FC Győr

Harsányi félpályás gólja, NB II-es marad a Szentlőrinc

A labdarúgó NB II 37. fordulójában a Szentlőrinc kiharcolta a jövő évi tagságát is a második vonalban miután Grumics és Harsányi góljaival 2–1-re legyőzte az ötödik helyezett Siófokot.

élő közvetítés élő eredménykövetés Szentlőrinc Siófok NB II Labdarúgó NB II

Botlott a Manchester City, de még mindig lépéselőnyben van!

2022-05-15 13:48:05

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 37. fordulójának vasárnapi játéknapján a West Ham United 2–2-es döntetlent játszott Londonban a Manchester Cityvel.

élő közvetítés tudósítás onlive! labdarúgás közvetítés angol labdarúgás

NB II: a DVTK szenvedett, de győzött a Soroksár ellen

2022-05-09 12:19:26

A labdarúgó NB II 36. fordulójának záró mérkőzésén a DVTK gyenge meccsen 1–0-ra győzött a Soroksár ellen Eppel Márton góljával.

élő közvetítés labdarúgó NB II Soroksár NB II DVTK

Parázs mérkőzésen húzta be a megyei derbit az élvonalba tartó Kecskemét

2022-05-08 00:50:21

A labdarúgó NB II 36. fordulójának megyei rangadóján a fordulót megelőzően 2. helyezett Kecskemét a 12. Tiszakécskét látta vendégül. A találkozó hőse Szalai Gábor lett, akinek a góljával 1–0-ra megnyerte a derbit a Kecskemét, mely így átmenetileg 6 pontra ellépett a DVTK-tól.

élő közvetítés labdarúgó NB II Tiszakécske NB II Kecskemét

Nem tudta meglepni a bajnokot a Szentlőrinc

2022-05-07 20:32:40

A labdarúgó NB II 36. fordulójában a már biztosan bajnok Vasas az edzőváltáson áteső Szentlőrincet látta vendégül. A mérsékelt iramú első félidő végén Litauszki Róbert szerzett vezetést az angyalföldieknek, s bár a szünet után a baranyaiak egyenlítettek, a hajrában felszabadultan futballozó házigazda 4–1-es győzelmet aratott.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Vasas FC Szentlőrinc NB II

Kinek lesz elég a csákvári döntetlen?

A labdarúgó NB II 36. fordulójában a két kiesés elől menekülő csapat közül a vendég Budaörs lényegesen több helyzetet dolgozott ki, mint a Csákvár, ám elhibázta ziccereit – a végeredmény 1–1-es döntetlen lett.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II NB II Csákvár Budaörs

Hét gólig jutottak Priskinék Pintér csapata ellen

A labdarúgó NB II 36. fordulójában a forduló előtt kilencedik helyen álló Győr a kiesés elől menekülő, 19. helyezett III. Kerületet fogadta. Az első félidő még kiegyenlített játékot hozott, a másodikban viszont már az történt, amit az ETO akart, és kiütéses győzelmet aratott (7–0).

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II NB II III. Kerületi TVE ETO FC Győr

Magabiztosan győzte le a Nyíregyháza a Békéscsabát

A labdarúgó NB II 36. fordulójában a játéknap előtt 10. helyezett Nyíregyháza a 16. helyen álló Békéscsabát fogadta. A Szpari gólerősen játszva, 3–0-ra legyőzte a bennmaradásért küzdő lila-fehéreket.

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Nyíregyháza Spartacus NB II Békéscsaba

A Szolnok elhullajtott két pontot a Dorog ellen

2022-05-08 00:56:23

A labdarúgó NB II 36. fordulójának kiesési helyosztóján a fordulót megelőzően sereghajtó Szolnok a 17. helyen álló Dorogot fogadta. A második félidő elején a hazaiak megszerezték a vezetést tizenegyesből, majd a vendégek a semmiből egyenlítettek, így megmentettek egy pontot (1–1) a balhésan véget érő találkozón.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szolnok NB II Dorog

A kapusok parádéztak, nem született gól a Pécs–Szegeden

2022-05-08 01:07:15

A labdarúgó NB II 36. fordulójában a PMFC a dobogóra vágyó Szegedet fogadta. A találkozót mindkét gárda csak egy-egy periódusban tudta irányítani, gólt viszont egyik csapat sem tudott szerezni, így maradt a 0–0 és a pontosztozkodás.

élő közvetítés labdarúgó NB II Szeged Pécs PMFC NB II

Gond nélkül verte az Ajka a szinte végig 10 emberrel játszó Budafokot

2022-05-08 01:23:49

A labdarúgó NB II 36. fordulójában az Ajka magabiztosan legyőzte a több mint 80 percet tíz emberrel játszó Budafokot. A fordulás után kockáztatott a kiesés ellen küzdő fővárosi gárda, ám ismét a hazaiak találtak be (2–0).

élő közvetítés labdarúgó NB II 36. forduló NB II Budafok Ajka

Visszavágott a Haladás az őszi vereségért a Siófoknak

A Szombathelyi Haladás nyerte meg a tabellaszomszédok bajnokiját a BFC Siófok otthonában: a labdarúgó NB II 36. fordulójában rendezett mérkőzés egyetlen gólját a 39. percben Tóth Milán szerezte (0–1).

élő közvetítés élő eredménykövetés labdarúgó NB II Szombathelyi Haladás NB II BFC Siófok