Találatok a Újpest címkére

Találatok száma: 6539

NB I: hétfőn Kruscsics állja a vacsorát az Újpestnek

2022-10-02 11:31:24

A labdarúgó NB I 9. fordulójában az Újpest kiütötte a Kisvárdát, míg a Debrecen őrült, hétgólos mérkőzésen verte meg a Budapest Honvédot. A lila-fehérek vezetőedzője, Milos Kruscsics a mérkőzés után elmondta, mivel motiválta a duplázó Fernand Gourét, Török László, a Kisvárda trénere szerint pedig semmi nem utalt csapata gyenge teljesítményére. Edzői értékelések.

Újpest labdarúgó NB I ZTE Vasas Török László Thomas Courts

Női NB I: négyet lőtt a DVTK és a Puskás Akadémia

2022-10-01 18:32:13

A DVTK az Újpestet, a Puskás Akadémia a Kelent verte 4–0-ra, míg a Szent Mihály 2–2-es döntetlent játszott a Haladással a női labdarúgó NB I 7. fordulójában.

Újpest női NB I Szent Mihály Puskás Akadémia Kelen SC Haladás Viktória

Megrázta magát az Újpest, négy gólt vágott a Kisvárdának!

2022-10-01 08:57:06

A labdarúgó NB I 9. fordulójában az Újpest FC hazai pályán 4–0-ra legyőzte a sorozatban harmadik vereségét elszenvedő Kisvárdát.

Újpest Ötvös Bence onlive! közvetítés Simon Krisztián NB I 9. forduló

„Lassan abbamaradt minden” – amikor Törőcsik András már képtelen volt küzdeni

2022-09-30 14:33:37

Egy felvillanása még volt 1983-ban az 1. FC Köln ellen a KEK-ben, 1985-ben Montpellier-be került, de az 1986-os világbajnokságra nem vitte ki Mezey György szövetségi kapitány. Az ital egyre inkább úrrá lett rajta, futballistaként tett próbálkozásai kudarcba fulladtak.

Újpest sorozat Törőcsik András Képes Sport

NB I: története legjobb rajtja után várja a Kecskemét a Fradit

2022-09-29 11:06:11

Háromhetes szünet után folytatódik a labdarúgó NB I, hogy aztán a katari világbajnokság rajtjáig ne legyen megállás, és másfél hónap alatt nyolc fordulót játsszanak le a csapatok. Az ismét háromnapos  9. körben két edző is debütál, a Mezőkövesdre visszatérő Kuttor Attila péntek este a Paks, a Debrecen szerb mestere, Szrdjan Blagojevics szombaton a Bp. Honvéd ellen irányítja új csapatát. Vasárnap az ősz meglepetéscsapata, az újonc Kecskemét eddigi legjobb rajtjával a háta mögött fogadja a még hibátlan Ferencvárost, a Fejér megyei rangadón pedig első idegenbeli pontjára hajt a Vidi a Puskás Akadémia otthonában.

érdekességek Újpest labdarúgó NB I Zete Zalaegerszeg ZTE

Jégkorong: Melyik az Újpest igazi arca? Kiss Dániel megválaszolta

2022-09-29 23:04:12

Az Újpest már az első harmadban mattolta a DEAC-ot a jégkorong Erste Liga csütörtöki játéknapján. Kiss Dániel a 4–0 ellenére sem nevezné tökéletesnek a játékrészt, legfeljebb az első cserét. A harmadik harmad miatt pedig még hiányérzete is van a rutinos hátvédnek. Melyik a lilák igazi arca? Erre rajta kívül Kovács Alex is választ ad videónkban.

Újpest jégkorong UTE Kovács Alex Kiss Dániel Erste Liga

Futsal NB I: kiütéssel nyert a Haladás és az Újpest is

2022-09-26 19:38:28

A férfi futsal NB I 5. fordulójában a Haladás 8–1-re nyert a Nyíregyháza ellen, a Veszprém 5–2-es diadalt aratott az ELTE-BEAC ellen. Az Újpest sem kegyelmezett a Magyar Futsal Akadémiának, 7–2 lett a vége.

Újpest futsal NB I Veszprém Nyíregyháza Magyar Futball Akadémia Haladás

NB I: pályaválasztói jogot cserélt a Kisvárda és az Újpest

2022-09-23 14:05:44

A labdarúgó NB I-ben szereplő Kisvárda és Újpest pályaválasztói jogot cserélt egymással: a két együttes az idényben először a fővárosban találkozik egymással, majd az ezt követő két egymás elleni találkozót rendezik a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyeiek otthonában.

Újpest NB I Kisvárda

Száz éve adták át a Megyeri úti stadiont, az avatómeccs egymilliós bevételt hozott

2022-09-22 09:05:57

Miután az állam eladta Újpest „feje fölött” a Népszigetet, új pályát kellett építenie az UTE-nak. A modern aréna sokmilliós költségét részvénykibocsátással fedezték, elsősorban Szűcs János elnök érdeme, hogy kinőhetett a földből.

Újpest Népsport

Női NB I: a Fradi katasztrofális vereséget mért az Újpestre

2022-09-21 21:33:59

Tizenhat gólos győzelmet aratott a Ferencváros női labdarúgócsapata az Újpest felett, amivel élre állt az NB I-ben.

Újpest Ferencváros női futball FTC-Újpest

NS-klub: Tisza Tibor ma is büszke a 9-es osztályzatra

2022-09-21 09:09:31

Eredményes karriert futott be, mégis viszonylag fiatalon szögre akasztotta a focicipőt az 1984-ben született Tisza Tibor, aki a 2004-es magyar élvonalbeli bemutatkozását követően hosszú ideig futballozott az NB I-ben, s igencsak veszélyes és eredményes támadó volt. Szerepelt a DVSC, a DVTK, az Újpest és a Nyíregyháza színeiben, s Belgiumban, a Royal Antwerp légiósaként is megmutatta, hogy ért a góllövéshez, majd nyolc meccsen a St. Truidennél is lehetőséget kapott.

Újpest Tisza Tibor NS-klub

Jégkorong: Mit mondott Fodor Szabolcs 0–2 után? Nagy Gergő elárulta!

2022-09-18 23:16:53

Hiába vezetett a 3. percben már 2–0-ra az UTE az FTC elleni hokiderbin, a hazai jégen játszó zöld-fehérek az időkérést követően még az első harmadban megfordították a meccset. Mit mondott Fodor Szabolcs vezetőedző a játékosoknak? Nagy Gergő elárulta az NSO Tv-nek, míg Kiss Patrik arról beszélt, mit kell tenniük a liláknak a vezetés birtokában, ha azt a mérkőzés végéig meg akarják tartani.

Újpest jégkorong hokiderbi UTE Nagy Gergő Kiss Patrik

Erste Liga: fordított a Ferencváros az Újpest elleni derbin

2022-09-18 18:46:44

Az FTC-Telekom 5–3-ra legyőzte az Újpesti TE-t, míg a DVTK Jegesmedvék 6–1-re nyert a FEHA19 ellen a jégkorong Erste Liga 2022–2023-as idényének második fordulójában.

Újpesti TE Újpest jégkorong Fradi Ferencváros FTC-Telekom

Újpest: Az UTE a magyar sport szerves része – Gyulay Zsolt

2022-09-17 13:18:47

Gyulay Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke az Újpesti Torna Egylet (UTE) centenáriumi emléktábla-avató ünnepségén, szombaton úgy fogalmazott, a klub a magyar sport szerves része – írja az MTI.

Újpest UTE Gyulay Zsolt

Magyar Kupa: hátrányból nyert Mátészalkán az Újpest, Dorogon győzött a Honvéd

2022-09-17 14:58:53

Hátrányból győzte le megyei első osztályú ellenfelét, a Mátészalkát az élvonalbeli Újpest a Mol Magyar Kupa 3. fordulójában, a fővárosi lila-fehérek a szabolcsiak korai találatára hat góllal válaszoltak. A Honvéd hamar eldöntötte az NB II-es Dorog elleni találkozóját, hiszen a kispestiek már 15 perc után két góllal vezettek. Az NB II-es Békéscsaba is bejutott a legjobb 32 közé, simán győzött a megye I-es Szegedi VSE otthonában.

Újpest Szegedi VSE Mátészalka Mol Magyar Kupa Magyar Kupa Békéscsaba

Újpest: Elég, ha gurul a labda – Simon Krisztián

2022-09-16 23:53:42

Még mindig talál örömöt a futballban Simon Krisztián, az Újpest FC 31 esztendős játékosa, aki lapunknak elmondta, mi adja meg számára a motivációt a csalódások után.

Újpest Simon Krisztián NB I Magyar Kupa MOL Magyar Kupa

Kiszámíthatatlan, öntörvényű zseni – Törőcsik útja a mennyből a pokolba

2022-09-16 12:11:05

Villogott az Újpestben és a válogatottban is, a népszerűséget viszont egyre nehezebben viselte, ráadásul barátaival be-betért a sörözőkbe is. Ennek ellenére Törőcsik András kiváló formában várta az 1978-as vb-t, az argentinok elleni nyitó meccsen viszont kiállították. Majd eltiltották.

Újpest vb 1978 sorozat Törőcsik András Képes Sport

NB I: Levegőt kaptunk – Kruscsics; Nem mertünk játszani – Kondás

2022-09-12 09:52:45

A labdarúgó NB I 8. fordulójának vasárnapi mérkőzései közül a ZTE–Puskás Akadémia (1–2) és az Újpest–Vasas (2–1) találkozó mestermérlegeivel még nem jelentkeztünk. Lássuk, hogyan értékelt Ricado Moniz, Hornyák Zsolt, Milos Kruscsics és az angyalföldieknél debütáló Kondás Elemér!