Amerikai futball: nemzetközi kupadöntőt vív a Nyíregyháza

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2012.07.04. 16:13
Címkék
A szlovák Bratislava Monarchs együttesét fogadja a Nyíregyháza Tigers amerikaifutball-csapat szombaton a Közép-kelet Európai Interliga (CEI) döntőjében.
„A 2006-ban alakult egyesület 2008-ban megnyerte a divízió II-es bajnokságot, tavaly pedig az első osztályban lett bajnok” – mondta az eseményt felvezető szerdai, nyíregyházi sajtótájékoztatón Balogh Gyula, a klub elnöke. A sportvezető elmondta, a Tigers rendkívül jó szezont zárt, az alapszakaszban veretlenül végzett az első helyen, az európai szövetség így lehetőséget biztosított arra, hogy az Interliga döntőt Nyíregyházán rendezzék meg. A nyíregyháziak az alapszakaszban 30–14-re győzték le a pozsonyi alakulatot. A Közép-kelet Európai Interliga döntőjét tavaly Budapesten rendezték, ahol a szerb Pancevo Panthers és a Győr Sharks mérkőzött meg a bajnoki címért: a győzelmet – hosszabbítás után – végül a magyar csapat szerezte meg.
Legfrissebb hírek

Elvesztette veretlenségét, és a rájátszásban folytatja a Ferencváros; Két világ között: miért más a Liverpool Európában, mint Angliában?

E-újság
59 perce

Nyert a Hapoel vendégeként a Bayern München a férfi kosárlabda Euroligában – videó

Kosárlabda
59 perce

Robbie Keane: Legyünk reálisak, a Nottingham topcsapat, más szint

Európa-liga
1 órája

A légtér áldozatai – Malonyai Péter publicisztikája

Minden más foci
1 órája

Pénteki sportműsor: sorsolnak a BL-ben és az Európa-ligában

Minden más foci
1 órája

Nem sikerült a bravúr – Thury Gábor jegyzete

Európa-liga
1 órája

Gróf Dávid: Kemény ízelítőt kaptunk, milyen futball van a Premier League-ben

Európa-liga
1 órája

A Celtic vagy a Ludogorec ellen mérkőzik meg az FTC a nyolcaddöntőért – íme, az El további menetrendje

Európa-liga
1 órája
Ezek is érdekelhetik