NFL: 42.5 millióért hosszabbított a Cleveland szereléskirálya

Vágólapra másolva!
2012.02.27. 20:24
null
A Nemzeti Sport Online szakmai <br />együttműködő partnere a<a href="http://bowl.hu/"><strong> Bowl.hu</strong></a>
Címkék
A tengerentúli profi amerikaifutball-bajnokságban (NFL) szereplő Cleveland Browns öt évvel meghosszabbította lejáró szerződésű játékosa, D’Qwell Jackson kontraktusát.

A 2006-os játékosbörze második körében választott középső linebacker a 2008-as szezonban a liga legtöbb (154), a nemrég véget ért idényben a második legtöbb (158) szerelést mutatta be, ráadásul 3.5 sacket (irányítót a labdával együtt a kiindulási ponthoz képest hátrébb földre vitel), 3 elütött labdát, egy interceptiont és egy kierőszakolt labdaszerzést (force fumble) is feljegyezhettek neve mellé a statisztikusok a 2011-es bajnokságban.

A kiváló linebacker így nagyszerűen tért vissza közel kétéves sérülésektől tarkított időszaka után (2009-ben mindössze hat mérkőzésen lépett pályára, 2010-ben azonban már egy találkozót sem tudott lejátszani), ezt pedig klubja ötéves szerződéssel honorálta, amely alatt akár 42.5 millió dollárt is megkereshet – 19 milliót viszont garantáltan meg is kap.

 

Legfrissebb hírek

Megvannak a Ferencváros–Ludogorec párharc pontos időpontjai

Európa-liga
24 perce

Kajak-kenu: végső búcsút vettek Dudás Miklóstól

Kajak-kenu
50 perce

A Barcelona szerződést hosszabbított Fermín Lópezzel – hivatalos

Spanyol labdarúgás
55 perce

Próbajátékosok sora a ZTE-nél, eladhatják az egyik brazilt

Labdarúgó NB II
1 órája

Utolsó másodpercben szerzett góllal története legjobb helyezését érte el Portugália a férfi kézi Eb-n

Kézilabda
1 órája

Férfi kézi: bejelentette a szerb irányító érkezését a Veszprém

Kézilabda
1 órája

Keszthelyi Rita: Ugyanúgy fogunk pörögni, mint a spanyolok ellen

Vízilabda
1 órája

Kristoffer Zachariassen a Ludogorecről: Az elmúlt években jó néhányszor összecsaptunk, jól ismerjük egymást

Európa-liga
1 órája
Ezek is érdekelhetik