Cold Rainy Nights in Britannia

2476361 24763612476361 2476361
2015.06.17. 15:06
Címkék
Igen, ez itt a reklám helye. Elindult egy új, hazai blog, ami kizárólag a Premier League, és az angol foci szerelmeseinek készül, hogy napi szinten...

Igen, ez itt a reklám helye. Elindult egy új, hazai blog, ami kizárólag a Premier League, és az angol foci szerelmeseinek készül, hogy napi szinten képben legyünk kedvenc bajnokságunkkal és kedvenc csapatainkkal kapcsolatban. A mostantól a jobb oldali linkek között is elérhető, britannia.regblog.hu megálmodói azt szerették volna/azt szeretnék, ha nem csak a TOP csapatok szurkolói találnának maguknak olvasmányt az új oldalon, hanem kb. bárki, akit érdekel az angol labdarúgás.ez itt a reklám helye. Elindult egy új, hazai blog, ami kizárólag a Premier League, és az angol foci szerelmeseinek készül, hogy napi szinten képben legyünk kedvenc bajnokságunkkal és kedvenc csapatainkkal kapcsolatban. A mostantól a jobb oldali linkek között is elérhető, britannia.regblog.hu megálmodói azt szerették volna/azt szeretnék, ha nem csak a TOP csapatok szurkolói találnának maguknak olvasmányt az új oldalon, hanem kb. bárki, akit érdekel az angol labdarúgás.

Valószínűleg ez is közrejátszott abban, hogy pár hete engem is megkerestek, hogy csatlakozzam a szerkesztő gárdához. Jeleztem előre a "Newcastle szemüvegem", mármint, hogy azon keresztül látom csak a PL-t, de ez természetesen nem volt probléma, hiszen pont az a lényeg, hogy ne csak MU, Pool, City meg Arsenal fanok írjanak az oldalra.

Az a történet tehát elkezdődött, de természetesen ez sem ér véget. Gőzerővel készülünk az új szezonra itt a Newcastle Blogban is. Amint valami komolyabb történésről hallunk, vagy valami érdekesség kerül napvilágra, azonnal megírjuk. Toon most csatlakozott, Ruzsit reaktiváljuk, és ha minden jól megy, ahogy kezdődik a bajnokság (azaz augusztustól) a Blog TV is visszatér.

Plusz olvasmánynak viszont mindenképpen ajánlom a cold rainy nights in britannia-t, ahol kb. hetente egy alkalommal igyekszem "képviselni a Newcastle érdekeit". Remélhetőleg a csapat jobban teljesít ebben a szezonban, és nem csak a magyarázkodó posztokat kell gyártanom.

Hajrá Newcastle!

Mark29

Legfrissebb hírek

Afrikai-ázsiai párharc a vb-n maradásért

Foci vb 2026
7 perce

Fucsovics Márton visszalépett a mallorcai tenisztornától

Tenisz
21 perce

Vb 2026: ételfutártól rendeltek az elégedetlenkedő szenegáliak; gond volt a kapitány szerződésével is

Foci vb 2026
26 perce

A címvédő argentin válogatott kapitánya az ivószünetet bírálja

Foci vb 2026
30 perce

Wimbledon: Piros Zsombor nyert a selejtezőben

Tenisz
32 perce

NS-infó: távozik a Nafta magyar sikeredzője, Bozsik József

Minden más foci
1 órája

Erling Haalandtól várják a gólokat, de ez nem meglepő

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: a török szövetség elnöke kiállt a kapitány mellett

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik