Bayern München: Ribéry túl van sérülésén, odaszólt Van Gaalnak

2011.07.05. 20:54
Címkék
A német labdarúgó-élvonalban szereplő Bayern München francia válogatott játékosa, Franck Ribéry felépült izomsérüléséből, és újra a csapattal edzett. A tz-online.de-nek adott nyilatkozatában pedig odaszólt a gárda korábbi vezetőedzőjének, Louis van Gaalnak.

„Jól érzem magam, a sérülésem már a múlté, készen állok a szezonkezdetre. Jupp Heynckes vezetőedző irányítása alatt megtiszteltetés játszani, újra boldognak érzem magam a csapatban. Nem úgy, mint amikor Louis van Gaal volt a tréner" – nyilatkozta a tz-online.de portálnak Franck Ribéry.

Mint ismeretes, Louis van Gaalt áprilisban menesztették a Bayern Münchentől a csapat sikertelensége miatt.

Legfrissebb hírek

Jean-Marie Pfaff: Furcsállom, hogy negyven éve nem látjuk vb-n a magyar válogatottat

Foci vb 2026
2 perce

Együttműködési megállapodást kötött az NB II újoncával a ZTE FC

Labdarúgó NB I
8 perce

Úszás: egy év múlva rajtol itthon a vizes világbajnokság

Úszás
11 perce

Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál

Jégkorong
16 perce

Vb 2026: közösen tiltakozik a „pride-mérkőzés” miatt a két muszlim ország szövetsége

Foci vb 2026
20 perce

Strandkézilabda-vb: Csoportelsőként negyeddöntős a magyar válogatott

Kézilabda
21 perce

Jó hír a bringásoknak: kerékpárosbarát szállásláncolatot hoztak létre a balatoni régióban

Csupasport
22 perce

Edzője és társai is megvédték Neuert

Foci vb 2026
41 perce
Ezek is érdekelhetik