Hamburg: Ha bejutunk a BL-be, lehet, hogy maradok - Van Nistelrooy

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2011.02.11. 07:38
Címkék
A korábbiaknál békülékenyebb hangnemben beszélt klubjáról, a Hamburgról Ruud van Nistelrooy, a német együttes holland labdarúgója, aki január végén még azt mondta: a szezon végén biztosan távozik a csapattól. Most úgy fogalmazott: lát esélyt arra, hogy maradjon.

„Még mindig egy kisebbfajta színházi előadás folyik körülöttem, pedig én már két héttel ezelőtt lezártam magamban a Real Madrid-ügyet, és teljesen a HSV-ra összpontosítok" – mondta a támadó csütörtökön, miután visszatért a válogatottól, amely azonos Európa-bajnoki selejtezőcsoportban szerepel a magyarokkal, és szerdán felkészülési mérkőzésen 3–1-re nyert a vendég osztrák csapat ellen.

„Százezer százalékig a Hamburgra koncentrálok. Az idény végéig mindent megteszek a csapat minél jobb szerepléséért" – fogalmazott a 34 éves játékos, hozzátéve, hogy amennyiben a gárda Bajnokok Ligája-szereplést érő helyen végez, még azt sem zárja ki, hogy marad.

Van Nistelrooy januárban azért sértődött meg a Hamburg vezetőire, mert nem engedték el korábbi klubjához, a Real Madridhoz, amely támadót keresett a sérülés miatt kidőlt argentin Gonzalo Higuaín helyére. A „királyi gárda” kétmillió eurót és egy barátságos mérkőzést kínált a holland csatárért, de a HSV visszautasította az ajánlatot.

Legfrissebb hírek

Szalai Ádám: Szigorításról szó sincs, mindenkinek volt ideje megtalálni a maga útját

Labdarúgó NB I
33 perce

Xhaka Sunderlandben folytatja; szerződést bontott a volt válogatott védő a Sepsivel – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
1 órája

A magyar válogatott játékos szerződést bontott a Sepsivel

Légiósok
1 órája

Norris visszavágna a tavalyi elbukott győzelem után; a Ferrari újra dobogóra állna – az eső bolondíthatja meg a 40. Magyar Nagydíjat?

F1
1 órája

Japán visszavágott Párizsért, vb-ezüstérmes a férfi párbajtőrcsapat

Egyéb egyéni
1 órája

Gyász: elhunyt a pakisztáni hegyekben eltűnt olimpiai bajnok

Téli sportok
1 órája

Bronzérmes a női kardcsapat a vívó-vb-n!

Egyéb egyéni
1 órája

Röplabda: szettgyőzelemre futotta a bolgárok ellen az U16-os fiú Eb-n

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik